Opinie Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 17 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Które ze starych zagród najchętniej widzielibyście jako nagrody w przyszłości?

Ankieta zamknięta 20 marca 2015.
  1. zagroda dla łosi

    6,2%
  2. zagroda dla reniferów

    41,2%
  3. zagroda dla świstaków

    5,1%
  4. sowiarnia

    3,0%
  5. zagroda dla skunksów

    3,6%
  6. zagroda dla niedźwiedzi

    10,9%
  7. zagroda dla wiewiórek

    6,4%
  8. zagroda dla orłów

    3,8%
  9. motylarnia

    9,8%
  10. zagroda dla kangurów

    10,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_IRI

    BA_IRI Guest

    Witajcie Farmerzy!

    Chcielibyśmy poznać dziś Waszą opinię na temat starszych zagród. Które z wymienionych widzielibyście najchętniej jako nagrody? Wątek zostanie zamknięty w piątek, 20 marca o godz. 15.00, a liczba głosów wraz z Waszymi opiniami przesłane do Centrali. Jeśli macie inne zdanie niż ujęte w ankiecie, zapraszamy do opisania ich w postach.

    Dziękujemy za wszelkie głosy oraz komentarze.

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Renia1920 lubi to.
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o hahaaaaaaa xDxDxD:cry::cry::cry: no pytanie faktycznie w deche :pxDxD:cry:nie glosuje bo nie ma opcji "zadnej"
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja z tych zagród też nie chcę żadnej :)..brakuje mi właśnie takiej opcji w ankiecie..nie mogę w tej sytuacji oddać głosu..
     
  4. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Dokładnie właśnie tak, brak opcji ŻADNE z powyższych:)
     
  5. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    kiwi i te drugie, bo stare już są... ale tu ich nie widzę...
    noo świstaki zbieram chętnie, bo śmieszne są..
     
    -eewwaa-, Renia1920 oraz est-orka lubią to.
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Znowu brakuje odpowiedzi - ŻADNEJ.
    BP jak zawsze nie zawodzi.
    Głosy nie oddaję , bo wiadomo jaki jest ważny dla V.
    Zostawiam alternatywną ankietę , jak już zupełnie zabraknie pomysłów , na temat nowych kameleonów.

    Budzisz się rano i widzisz ogromnego kameleona wielkości średniego auta. Co robisz?

    a)Piszczę jak myszka
    b)Chowam się pod kołdrę
    c)Umieram na migotanie komór i wylew śródczaszkowy
    d)Zastanawiam się , za ile opchnąć na jakimś portalu aukcyjnym
    e)Częstuję go kisielem
    f)Selfi *

    *fotografia zrobiona samemu sobie z ręki
     
  7. sofija

    sofija Aktywny autor

    Nie głosuję na nic. Może tak dopiszecie wilki, kiwi., koguty, dziobaki???
     
  8. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    To możemy zacząć obstawiać, jaką zagrodą zostaniemy już wkrótce uszczęśliwieni xD Też nie chcę żadnej z nich.
     
  9. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Jezuuu,Rafał,lecę po ścierę,ekran zapluty na amen!
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Oo_Oo_OxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry:poczestuje go kisielem :pxDxD:cry::cry:
    o nie nie mam kisielu budyn moze byc?czekoladowy albo smietankowy mam :p
     
  11. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Po co nastepne badziewie zapchaj pasek? Nie glosuje na zadna.Bawia sie nami jak myszkami i kotkami
     
  12. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum

    Nie ma opcji żadnej więc również nie głosuję, może młodsi graczy zagłosują i wybiorą co chcą mieć :) wszystko siedzi w pasku wystawiam okazjonalnie jak mi się siać nie chce
     
  13. Pszeniczne

    Pszeniczne Forumowy żółtodziób

    Producenci gry powinni sobie strzelić baranka o ścianę i się trochę opamiętać bo niedługo sami będą grać w tą grę jak za parę złotych bananów chcą rzeczy, które są nie do zdobycia dla przeciętnego gracza.
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    g) walczę z nim w kisielu;)
    Nie mogę zagłosować ponieważ nie jestem za żadną z tych zagród. Być może wątek powinien mieć tytuł"Pytanie wtorkowe do graczy z krótkim stażem"8)
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nawet nadprzecietego bym rzekła;)
    nie ma opcji zolty kurnik i zolta mleczarnia dla krow -nie glosuje-foch :oops:xD:cry:
     
  16. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    A gdzie odpowiedź ŻADNEJ ja się pytam :p
     
  17. iza_79

    iza_79 Książę forum

    dla odmiany - nie ma opcji "wszystkie" nie głosuję :p z tych starych to mam tylko łosie i renifery, reszta by się przydała dla samej chęci posiadania, i nie wydawania sianogroszy na targu

    ale nerwa uśmiechniętego Waszgo też rozumiem :)
     
  18. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    hahahaha powaliła mnie na kolana ta ankieta xD wybieram opcję: nie chcę ŻADNEJ z wymienionych zagród, dziękuję :) Natomiast jestem jak najbardziej za tym, żeby umieścić ankietę Blazersa jako oficjalną :inlove:xD
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    E tam, znowu niepełna kafeteria odpowiedzi... zatrudnijcie jakiegoś studenta pierwszego roku socjologii, to wam zrobi ankietkę jak trza.
    Oczywiście nie głosuję, brak odpowiedzi "żadnej" oraz "wyłącznie tej, która będzie jeszcze do czegoś potrzebna".
    Bo jeśli te cudeńka nie będą potrzebne... to po co je wygrywać jako nagrody za sianie i zbieranie wypadajek...?!
     
  20. Suomi.

    Suomi. Baron forum

    Nie głosuję ponieważ nie ma opcji "żadna".
    Ciekawe czy w następnej ankiecie zapytają które drzewka chcielibyśmy z powrotem :music:
    Proponuję florenowe :inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.