Opinie Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 3 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jakiego rodzaju eventy hodowlane wolisz ?

Ankieta zamknięta 6 marca 2015.
  1. Eventy związane z wprowadzeniem hodowli zwierząt, które już są w grze (pszczoła, osioł)

    19,6%
  2. Eventy wprowadzające hodowlę nowych zwierząt (panda, kameleony)

    6,0%
  3. Eventy z wykorzystaniem istniejących zwierząt hodowlanych

    13,9%
  4. Lubię połączenie wszystkich tych elementów

    26,7%
  5. Nie lubię eventów hodowlanych.

    33,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    I dlatego przymierzam sie do hodowania kolorowych kameleonow. Na sprzedaz, by zarobic kilka (dwa lub trzy) milionow sg. Tu najszybciej zarabia sie kase. I najlatwiej. Do tej pory hodowalam kolorowe zwierzaki dosc chaotycznie, prawie wylacznie pod sprzedaz.
    Zaglosowalam na opcje nr 1, juz zacieram lapki z mysla o przyszlych zarobkach za kolorowe bobry czy pawie. Ponadto kolorowe moga byc tez lisy czy krety - zwierzaki z TS-ow, co z pewnoscia podniesie ich ceny.
     
  2. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Marzycielka :p;)
    A widzisz xD
    Paszy mam w zbiorniku 180 z kawałkiem i nawet nie wiem skąd (Tzn.młyn miele prawie non stop ) a skrzynki ? skrzynki kupuję tak samo często jak SPxD

    PS> Lucy tak miedzy nami już się tej nowości nie mogę doczekać - wolę zwierza kolorować niż kukułki i inne wymysły ;)
     
    tkoivusaari001 i malinarp lubią to.
  3. grazaw6

    grazaw6 Stały bywalec

    Ja zaglosowalam na Nie!Uzasadniam:eek:d poczatku wprowadzenia klonowania zwierzat ani razu nie otrzymalam kolorowego zwierzaka z poziomu wyzszego niz trzeci.Nie mam ani jednej misji skonczonej w spoldzielni z kolorowymi zwierzakami .Dzieki temu, ze mozna kupic na rynku kolorowe zwierzaki to moje misje koncza sie na siodmym etapie.
     
    amdep i myszulka lubią to.
  4. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Ja tez nie lubie, nie lubie i jeszcze raz nie lubie klonowania-kolorowania zwierzakow. To tak jak syzyfowa praca nie dajaca zadnych efektow. Probowalam i probowalam i ciagle rozczarowania, ze w koncu przestalam interesowac sie tymi burdelikami. Zaglosowalam 3 x Nie.
     
    Megan i amdep lubią to.
  5. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Mam zagwozdkę... Lubię eventy hodowlane. Te z nowymi zwierzakami wręcz uwielbiam.

    Ale nie cierpię tego mozolnego dłubania poziom po poziomie. Też nie mam żadnej misji hodowlanej zaliczonej. A nie handluję stworami i bawię się w BB, regularnie kupując SP (choć pewnie nie powalające ilości). Jeśli tak jest po 2,5 roku systematycznej gry, to chyba jest coś nie tak. Chyba w ramach braku akceptu dla tego stanu rzeczy zagłosuję na "nie lubię", choć nie jest to prawdą ...
     
    amdep, myszulka oraz agbiko lubią to.
  6. Megan

    Megan Komandor forum

    Moi sąsiedzi tak samo są biedni, jak i ja.....nie kupują pakietów, czyli dobraliśmy się odpowiednioxD

    Kino nie działa u mnie wcale, więc i florków tam nie zdobędę....a co do zakupu pakietów SP to już wolałabym kupić jakieś pojedyncze TS-y a nuż tam coś wpadnie ciekawego;)
     
    amdep lubi to.
  7. amdep

    amdep Moguł forum

    Nie lubię kolorowania.
    Nie potrzebuję sprzedawania na targu większych ilości kolorowych cudaków - to co się czasem z Koła trafi sprzedaję i starczy.
    Misji kolorowych w Spółdzielni nie mam nawet zaczętych - ponieważ naprawdę nie lubię kolorowania, z wielu powodów.

    Po pierwsze - nie znoszę konieczności przemeblowywania farmy.
    Kupuję co miesiąc Pomocników, bez tego bym rzuciła grę dawno, bo nie mam czasu na "ręczne robótki".
    Dzięki temu mam Budowniczego - niby łatwo zburzyć i postawić. Ale przy tym natłoku zagród i drzew w pasku, nie wiem potem CO mam postawić! Ustalenie, co aktualnie będzie mi potrzebne w większych ilościach, do aktualnych misji, do przetworów w Dżemiarni i SPA, zajmuje mi zawsze wiele czasu - w grze nie ma żadnej możliwości tworzenia sobie jakichś notatek, zaznaczania czegoś, itp. Jedyne, to "ulubione" rośliny do siewu, ale to za mało!

    Po drugie - nie kupuję SP, a na jej robienie potrzeba baaaaardzo dużo czasu i pilnowania godzin, żeby się wyrobić z robieniem paszy dla zwierzaków, pomiędzy kręceniem SP.
    A farma to ma być rozrywka a nie praca, z patrzeniem stale na zegar!

    Po trzecie - nie lubię bo nie lubię. :p To jest dla mnie od początku (gram 4 lata) jakieś dziwaczne, wręcz... niesmaczne. :p Ta grafika... ale i sam pomysł na to kolorowanie nie podoba mi się.
    Dla "fantastycznych" zwierząt, drzewek i roślin, to sobie trochę pogrywam w Fantasyramę, a na farmie wszelkie odejścia od natury i normalności tylko mnie irytują.
    Mleko, cukier, sól, drut - z drzewa??? Jeśli już, to mogli się postarać o wprowadzenie odpowiednich fabryczek, a nie z drzew!
     
    myszulka i amber♥ lubią to.
  8. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    nie lubię eventów z "kolorowcami".. niby coś tam klonuję - ale bez zabawy i "dreszczyku emocji"..:p
     
  9. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Nie no trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam! Czemu mają służyć te pytania? Boki można zrywać xD
     
  10. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    A ja trochę koloruję, ale bez wielkich emocji, bo grając już kilka lat nigdy nie udało mi się, by przeskok był na max, najwyższy u mnie to o dwa stopnie.
    To ja też tak zagłosowałam tzn na - 1 - tak po bożemu ;)
     
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie,
    Wasze opinie jak zawsze zostały zebrane i przesłane do Centrali. Oto wyniki ankiety ze wszystkich for językowych:

    [​IMG]

    Dziękujemy za opinie i życzymy miłego dnia,
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.