Opinie Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 3 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jakiego rodzaju eventy hodowlane wolisz ?

Ankieta zamknięta 6 marca 2015.
  1. Eventy związane z wprowadzeniem hodowli zwierząt, które już są w grze (pszczoła, osioł)

    19,6%
  2. Eventy wprowadzające hodowlę nowych zwierząt (panda, kameleony)

    6,0%
  3. Eventy z wykorzystaniem istniejących zwierząt hodowlanych

    13,9%
  4. Lubię połączenie wszystkich tych elementów

    26,7%
  5. Nie lubię eventów hodowlanych.

    33,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    Zaznaczylam : juz............. Nie Lubie !!!

    Dlaczego:
    Kiedys dawno....bardzo dawno ...... temu, bardzo lubilam BB,
    wszyscy sledzilismy "goracy" watek...posty Mafci, Inkasenta....ktorzy podejmowali pierwsze proby mixow..)) wszyscy cieszylismi sie jak szaleni..to bylo wydarzenie... na ktore czekalismy z zegarkami..., gratulowalismy sobie wzajemnie wysokich przeskokow....a byly naprawde fajne..., ostatni taki mialam z kozami.. a potem jak odcial....klapa.., z przeskokami teraz jest bardzo zle....nawet w BB,
    teraz przeskok o jedno oczko wyzej.. to przeciez nie przeskok...!

    Jest tak zle w BB ze nawet nie ma sensu kupowac BB ..SP-e, marnowac czas..
    w czasie ktorego przeskoki powinny lepsze....a sa katastrofalne...nadzieje padla na ament!
    mixsy u mnie kompletnie nie dopisuja...w watkach zadko widzi sie przeskoki na najwyzsze oczko hodowli..chyba ze mixow..!
    dopoki sie to nie zmieni ........naprawde jest bez Sensu inwestowanie realnej kasy w Super Pasze.....!

    szkoda tych czasow..wlasnie Mafci..Inkasenta....Sarosa....i wielu innych gdzie szalelismy w BB.................!


    Nie, BB sami nas zniechecacie ...do inwestowania w SP....i wogole powoli we wszystko.....Teraz BB...nie bawi...teraz kazde BB meczy .... b.zniecheca ..kropka ament -.-!!!.


    aa.....zabranie gwiazdek z ewentu.., no oky..ale z stalej misji w spoldzielni... z kamelonami...:cry: nastepna powtorkowa zmiana na niekorzysc graczy...(czemu wlasciwie sie dziwie, to juz norma)....a napewno jestem przeciwko ....wprowadzeniu nowych "rozowych cudakow"[​IMG] !!!!!


    *dagegen= przeciwko
     
    Ostatnie edytowanie: 4 marca 2015
  2. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Malinko popieram w calej rozciaglosci,te czasy juz nie wroca kiedy byla dobra zabawa i podziwianie cudownych mixow.Teraz kiedy wszystko trzeba kupic za realna kase przestaje bawic i cieszyc.Tez zaglosowalam na ostatnie bo przestalam juz lubic BB
     
  3. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Zagłosowałam na ostatnią opcję. Dlaczego? Nigdy nie miałam szczęścia w BB a i poza nim tym bardziej. Mam takie zaległości w kolorowaniu, ze jak już to BB jest, to nie wiem za jakie zwierzęta najpierw sie brać, tyle ich jest i żadnej misji jeszcze nie mam skończonej z kolorowankami. Dodawanie coraz to nowych zwierząt dla mnie jest bez celu, i tak SP kupować nie będę.
    A gdzie są kukułki? Tam też mam rozgrzebane a chciałabym to pnącze, no i jakieś różowości za skończenie można dostać.
     
  4. .wiktor100.

    .wiktor100. Czeladnik forum

    Głosowałam na "nie lubię eventów hodowlanych". Dlaczego? Bo jestem na końcówce 93 lvl'u a żadnej misji nie mam skończonej, mimo, że siedzę i sieję i hoduję codziennie... i kupuję pomocników... i kupuję SP. Ten event jest najbardziej znienawidzony przeze mnie. >:(Na samym początku wyskoczyła mi krowa kosmiczna i dalej już nic, tylko o jedno oczko wyżej (niepotrzebnie wydawałam realną kasę). Ale BP wciąż mało i w kółko Macieju nowe zwierzaki, jak nie można ukończyć starych misji. Wolę być samowystarczalna i wszystko hoduję sama, więc sprzedaż u mnie kolorków odpada. Ale mam już serdecznie dość tego eventu i chyba będę go sobie odpuszczała. Bo, po co mam inwestować, hodować i sprzedawać a misji nie kończyć? Chyba nie na tym to miało polegać (eventualnie miało nabijać kasę BP od takich naiwniaków jak ja). Więc jestem rękami, nogami i innymi częściami ciała na NIE DLA KOLOROWYCH HODOWLI :mad: :mad: :mad:Ja chcę mieć nowe pola, bo już nie mam gdzie sadzić moich drzew czy hodować zwierzaków, bo jest ich za dużo a 3 pola to za mało :(:(:(
     
  5. bogna24

    bogna24 Czeladnik forum

    Zagłosowałam na nie dla eventów hodowlanych, bo to jest ewidentne wyciąganie pieniędzy od graczy. Podobnie jak wiktor100 wolę więcej pól do siania i wystawiania zagród, i wolę eventy w których potrzebne są produkty z warsztacików, i owoce drzew, rośliny, które siejemy na farmie, nie te eventowe.
     
  6. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Zagłosowałam na to że nie lubię iventów hodowlanych poniewarz mam wrażenie że to pytanie powinno brzmieć czy dużo kupujesz SP
     
  7. .wiktor100.

    .wiktor100. Czeladnik forum

    Wierz mi, nawet jak kupisz superpromocję x 2 czyli 1600 szt SP to wciąż za mało jej masz do kolorowania i skończenia całej danej misji a co dopiero, żeby Ci wystarczyło na jakieś ulepszenia (wypróbowane na sobie samej). Dlatego mówię NIE DLA KOLOROWYCH HODOWLI
     
  8. edyta368

    edyta368 Aktywny autor

    ja również zagłosowałam ,że nie lubię eventów hodowlanych , żadnych ciekawych nagród , muszę gromadzić super paszę i nie mogę spokojnie klonować na różowosci , kupić tez już nie można , bo ceny poszybowały w kosmos ,misje nie pokończone , stanowczo tego za dużo czekam jedynie na kukułki , bo brakuje mi itemu kukułcza mama do pnącza i oczywście na G&T
     
  9. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Coraz bardziej podoba mi się to wtorkowe pytanie ;) , a wyniki ankiety na chwilę obecną jeszcze bardziej , co 3-ci gracz na naszym OFF-ie w ogóle nie lubi eventów hodowlanych.
    Muszę przyznać , że nie spodziewałem się aż tak dużej liczby.
    Oczywiste jest , że te nowości są wprowadzane z jednego powodu (kasa) , bez ładu , składu i pomysłu.
    Zwykłe klonowanie nawet podczas BB to zwykła kpina , co pewien czas testuję sobie i wyniki są tragiczne. Dobre skoki o kilka poziomów są jak UFO.
    Podobno istnieje , ktoś widział , ale nie ma na nie dowodów xD , oczywiście lekko koloryzuję , ale najlepiej na ten temat mogą wypowiedzieć się pasjonaci , którzy zużywają naprawdę konkretne ilości SP.
    Gdyby nie mixy , które akurat u mnie są ok i stanowią dla mnie jedną z nielicznych obecnie rozrywek na farmie to w ogóle nie kręciłbym SP w młynie , bo i po co ?
    Nie dziwię się frustracji graczy , każdy kiedyś traci cierpliwość i chęci jak jest , delikatnie mówiąc , robiony w konia.
    Niestety Wasze wypowiedzi i głosy niewiele dadzą jeżeli nie poprzecie tego czynami (brak zakupu SP) , do czego gorąco namawiam.
    Może wtedy jak V. zobaczy wyniki sprzedaży SP zacznie cokolwiek robić z myślą o userach , a nie tylko własnych zyskach.
    Nadzieja umiera ostatnia .... podobno.
     
  10. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Głosowałam na "nie lubię eventów hodowlanych", tak naprawdę lubię BB i hodowlę zwierząt ale tych które już mamy w spółdzielni, a których nie jestem w stanie spokojnie hodowac, bo stale są wprowadzane jakieś nowe zwierzaki lub hodowanie czegoś na dany event z dodatkiem zakupu super paszy po niebotycznych cenach. Dawniej cieszyłam się z BB i możliwości klonowania hodowanych zwierząt teraz ta radośc zamieniła się we frustrację bo nic tylko kup, kup, kup. Dlaczego tak długo produkowana jest 1 szt. super paszy (wiem że dawniej było jeszcze dłużej) ale farma kojarzy mi się z samowystarczalnością, możliwością hodowania zwierzaków w zakupionych zagrodach, a nie trzymanie ich w pasku bo nie ma gdzie postawic. To wszystko przestaje byc frajdą która wciąga a zaczyna byc uciążliwością którą ciągnie się przez sentyment. Tylko, że jak tak dalej pójdzie to i sentyment nie zatrzyma graczy.
     
  11. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Popieram moich przedmówców :D kumulujące się misje hodowlane w spółdzielni szczerze mówiąc działają odstraszająco i odechciewa się cokolwiek klonować w szczególności, że tak marnie idzie w przeskokach...

    to nie tylko o SP chodzi, musielibyśmy znacząco obniżyć zakupy SP, SN, Zosiek, skrzynek, koszyczków, florenów, wejściówek i co tam jeszcze jest do kupienia.... Tylko że to musi być konsekwentny bojkot a nie taki jednorazowy zryw :D

    Moim sposobem na frustrację jest nie inwestowanie kasy w ta grę wtedy nie żal jak coś nie wychodzi, jak są kolejne utrudnienia, a nawet łatwiej zrezygnować z gry 8)
     
  12. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    witam w clubie.....u mnie poszlo 2400 SP......xD

    Klonowalam z nudow.. z nadzieje ze moze sie poprawilo.....plonna nadzieja....xD
    a za kase trudno abym sobie robila taka...nude, irytacje..czy ....inna formy dyskomfortu )))

    Pytania wtorkowe............) te sa jak Biuletyn Producenta....)..( zawsze byla dla mnie ciekawa lektora..)
    tez niekompletne..,


    dzis sie tu wpisalam bo bylam osoba ktora "wypstrykala" pare pokaznych pakietow....., mysle ze po takim ciezkim "przejsciu" xD
    fiasku...klonowaniu, bez "rozowosci" i zadnych przeskokach......nie jestem potencjalnym klientem na zakupu SP......))xD

    Pytania ...och te ....sa tylko lustracja gdzie tu jeszcze da sie wycisnoc z gry wiecej kasy.....( nie pisze z graczy....bo tych BP przeciez bardzo Nas ....ceni..:wuerg:....jak wynika z wypowiedzi pana V.....;):cry:)

    Pan V ma wysokie IQ...
    latwo zauwazy potencjal....zwiekszenie zysku.....zrobi buch i bec i napewno nastapia zmiany..( brak gwiazdek...juz mamy)
    mysle ze wlasnie dlatego Rafa zostala zastopowana..., aby wnisci poprawki... wycisnoc z nowosci max pinki... pinki....jeuro....
    ale jak piszesz @R.:)
    mam nadzieje...................ze w Grze zostana zauwazeni gracze......., wlasciwie po ostatnich 3 latach nadszedl....juz czas na to
    :p8)


    Jako gracz z poziomem powyzej 100 lvl... nawet chocby po 90-tym, jak tez.....
    gdyby screpyty BB....nie byly zminimalizowane do minimum...."Powinnam":

    Jasne ze zaznaczyc to:music::
    albo to...
    jakas zmianana..... innosc..odgrzewana ...ale .."nowosc" przynajmniej graficzna dla "starych" graczy ;)-.-.....ale jest inaczej niz dobrze...jest gorzej dla kazdego gracza.... nawet
    dla poczatkujacych dla ktorych wszystko jest nowoscia....( moze dlatego jeszcze kupuja SP.... przynajmniej do pierwszego razu.....) staje sie po pewnym czasie.....meczacym powielanie.....i tylko to!


    jestem za!:)xD
     
  13. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Sory skróciłam twój post ale jest idealny w całej okazałości a nawet więcej bo nawet mixów nie robię bo tracę bardzo dużo SP- już dawno nie kupuję a jeszcze żyjęxDxDxDz czego wynika że nadal nie kupię:)
    Głosowałam że nie lubię bo aż mnie dreszcze przechodzą jak klonuję i leci mi po kolei jak przystało......bez przeskoków-buuuuu:oops:

    SP nie kupuję:)
     
  14. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    kiedyś lubiłam teraz nieznoszę BB, głosowałam na ostatnią opcję
     
  15. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Hej ludziki nie piszcie że nie lubicie BB bo Pan V. uwierzy i wtedy już w każdy wekeend (chyba tak się pisze ) będą latały tylko balony z których nie będzie żadnych korzyści dla nie inwestujących:cry:

    EDIT - Przepraszam Pana N. żę pozwoliłem sobie na napisanie posta choć w gre nie inwestuję :cry:

    EDIT2 - oczywiście głos oddany na
    *
    Lubię połączenie wszystkich tych elementów
     
  16. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Dobre hihihi ale nie kupię SP bo już daaaaawno jej nie kupiłam i niech sobie co chce lata nawet codziennie a się nie skuszę na SP -sory ale teraz jest tragedia podczas BB
    :oops:
     
    amdep i malinarp lubią to.
  17. Megan

    Megan Komandor forum

    Jak najbardziej popieram poprzedników, zagłosowałam na NIE....przeskoków prawie żadnych a czasami jeszcze trafią się cofki i zamiast wyjść na plus to jestem na minusie.
    SP nie kupuję, mam tylko z misji czy eventów i to co ukręci się w młynie, na chwile obecną to będzie jakieś 300 SP i na pewno nie kupię ani jednej:)
    Za dużo jest tego wszystkiego...to kup coś tu, to kup tam a na tym tylko gra nie polega, dlatego nie spieszę się z niczym, mam sporo rozgrzebanych misji do zakończenia, szczególnie tych nowych z nowościami, szczególnie misji Miłośnicy zupy, nie wiem czy i za pół roku ją skończę:p
     
  18. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    SP jest przede wszystkim za droga. Nigdy jej nie kupowałam i nie zamierzam.
     
  19. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    To jest szansa ze i najbardziej znienawidzony przez graczy balon sie pojawi....czyli nudne G&T;):music:

    Przy obecnej nowej machanice gry , to nawet jak cos ciekawego z nowosci burdelowych dostaniesz z w pocie czola uciulanej paszy lub kupionej za FL z kina, to i tak cie przychamuja sloiki do lewatywy na jakis czas... no chyba ze zakupisz na promocji skrzynki xxxl w ilosci xxxl. Wiec wniosek prosty....szkoda placic realne pieniadzie za wlasna flustracje...tym bardziej ze za szybka chwile znowu bedzie jakas super hiper nowosc zagrodowa 8)
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zagłosowałam na ostatnia opcję..
    Ja już nawet nie muszę kupować s.p(czego od jakiegoś czasu nie robię) Bo zawsze coś tam ukręcę a jeden z moich sąsiadów zwykle kupuje po kilka (raz nawet 10) największych pakietów co powoduje,że dostaję od niego zwykle od 40 do 100s.p..
     
    Megan, amdep oraz malinarp lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.