Opinie Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 24 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Którego z następujących narzędzi najbardziej potrzebujesz ?

Ankieta zamknięta 27 lutego 2015.
  1. Królowa pszczół

    0 głos(ów)
    0,0%
  2. Łubianka

    0,2%
  3. Sadzonka dębu

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Pędzelek do pisania

    1,4%
  5. Drewniany młot

    2,0%
  6. Złom

    14,6%
  7. Chwytak piór

    2,0%
  8. Nie potrzebuje narzędzi

    28,2%
  9. Potrzebuję wszystkie

    36,3%
  10. Potrzebuję narzędzi, które nie zostały wymienione w ankiecie

    15,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mieczu

    mieczu Baron forum

    ja muszę się wybrać do lasu chyba, bo od niepamiętnych czasów zawsze brakuje mi desek
     
    visa77 i _Grani_ lubią to.
  2. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Jest!!! :inlove:
    Pytanie wtorkowe, na które czekałam od ostatniego wtorku. Byłam bardzo ciekawa o co też nas zapytają.... i..... Powiem Wam, że programiście mnie zaskoczyli... Takiego pytania się nie spodziewałam, ale najlepsze jest jednak to, że są wszystkie możliwe odpowiedzi, nie tak jak ostatnio, jest postęp :D

    Hahahaha no i znów mnie ubawił ten wątek :D

    No nie o tym nie pomyślałam :oops: Nosz kurcze blade... Zagłosowałam na "żadne mi nie potrzebne", ale zawaliłam:cry:
     
    Keczmer lubi to.
  3. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Miałam napisać, że tylko gwoździ mi brak, ale może BP by pomyślało że zwariowałam.... bo gwoździ w stodole kupa.-.-:wuerg:xD A pytanie brzmi które najbardziej potrzebne:music: To wiesz do każdej zagrody gwoździe NAJBARDZIEJ POTRZEBNE:pxD
     
  4. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    No tak... kurcze niby takie proste pytanie, a tyle haczyków w nim jest? o_O
    Nie wiadomo czy powiedzieć prawdę czy nie? Czy zrobić na przekór czy nie?
    Czy to test naszej inteligencji, naszych portfeli, cierpliwości? Czy jeszcze coś innego? :eek:
     
    Keczmer i toDzasta lubią to.
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Mi najbardziej brakuje narzędzia...które będzie potrzebne do budowy fabryki kameleonów xD

    A tak na poważnie to nie za bardzo rozumiem sensu tej ankiety tj czemu ona ma niby posłużyć? Czy BP chce zwiększyć prawdopodobieństwo wypadania "zwycięskiego" narzędzia? Chociaż znając ich przewrotność to zwiększyliby to z końca listy xD
     
    Anetta41 i 0olimpia0 lubią to.
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Najpierw te niewymienione gwoździe czy deski by wzięli i wyłączyli całkiem, bo przecież graczom niepotrzebne :D
     
  7. sawaawa

    sawaawa Naśladowca mistrzów

    Dla mnie ciągle brakuje desek, dlatego dałam głos na nie wymienione.
     
  8. mariuszd12

    mariuszd12 Forumowy żółtodziób

    Dla mnie też najbardziej potrzebne są deski w grze i mój głos poszedł na nie wymienione.
    A zwiększyć szanse można tylko o 10x dzięki uprawie uszlachetnionych konwalii i orchidei.
    Może dało by się coś z tym zrobić.
     
  9. bogna24

    bogna24 Czeladnik forum

    A ja zaznaczyłam, jak większośc że potrzebuję wszystkich. Nie mam pojęcia co BP wymyśli za zagrody (ostatnio na topie są nowe warsztaty) i jakie narzędzia do nich będą potrzebne. Wolę miec w zapasie niż miałoby mi braknąc np gwoździ.
     
  10. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Matko i córko..ależ z Ciebie marzyciel..:pMyślałam że tylko ja mam coś pod kopułą..xDxD.
    Nie wierze że to coś poprawi ,obstawiałabym wręcz odwrotnie...Szybciej coś zabiorą.Dać za friko..ostatnio ograniczają do minimum..
    Brakuje mi w tej ankiecie..
    ....wypadające florki....:pxDxDxD:oops:
    Dzień dobry wszystkim..:)
     
  11. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Fajna ta ankietaxDCiekawe jakie wnioski wysnuje pan v ha ha.
     
    Keczmer i empatyczna lubią to.
  12. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    Zagłosowałam na wszystkie bo pełna stodoła mi nie przeszkadza wręcz bardzo cieszy.... Nie wiadomo co, kiedy i do czego może się przydać;)
     
    visa77 lubi to.
  13. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    To pytanie jakoś niezbyt dopracowane,przecież nie można porównać stanu posiadania narzędzi u gracza z niewielkim stażem do kogoś kto gra 5 lat....Ja mam narzędzi po kokardy,warsztatów pełny pasek i dlatego zagłosowałam,że nie potrzebuję,tylko nie wiem po co i na co komu mój głos????
    :oops:8)
     
  14. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    To, że ankieta jest bezsensowna z każdej strony, to widzi każdy.
    Prawdopodobnie jest to zwyczajna zapchajdziura - "obiecaliśmy pytania wtorkowe, to macie pytanie..."

    Ale gdyby nie była to zapchaj dziura, to mnie na myśl przychodzi tylko jedno...
    W ramach ulepszania mechaniki gry pewnie częściej się pojawią eventy z oddawaniem narzędzi. Zauważcie, że wymienione są tylko narzędzia specjalne, które mają w stodole dość wysoką wartość.

    Nie oszukujmy się, ale programiści jednym "klikiem" mogą wyciągnąć z systemu zbiorcze zestawienie, ile i jakich narzędzi gracze mają w stodołach, a nawet porozdzielać to na poziomy itp. Nie mogą z liczb wyczytać tylko jednego - czy gracze coś będą chcieli z tymi narzędziami zrobić, czy można je "zakosić" do czarnej dziury eventowej. Na starych graczach oddawanie narzędzi do eventu nie zrobi żadnego wrażenia, ale młodym może nieźle podciąć skrzydła.
    Proponuję wybierać opcję "Potrzebuję wszystkie" 8)
     
  15. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    Ajajaj...
    Kliknęłam głupio "Złom" bo mi brak, a nie przeczytałam najpierw opinii Graczy...

    Trzeba było wybrać "Wszystkie", bo to rzeczywiście może być pomysł na durny event z oddawaniem narzędzi, oby nie!!!
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za wszelkie opinie. W związku z tym, że czas ankiety minął pozwolę sobie zamknąć wątek.
     
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie,
    poniżej przedstawiamy wyniki ankiety ze wszystkich for językowych:

    [​IMG]

    Dziękujemy za opinie i życzymy miłego dnia,
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.