Opinie Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 24 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Którego z następujących narzędzi najbardziej potrzebujesz ?

Ankieta zamknięta 27 lutego 2015.
  1. Królowa pszczół

    0 głos(ów)
    0,0%
  2. Łubianka

    0,2%
  3. Sadzonka dębu

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Pędzelek do pisania

    1,4%
  5. Drewniany młot

    2,0%
  6. Złom

    14,6%
  7. Chwytak piór

    2,0%
  8. Nie potrzebuje narzędzi

    28,2%
  9. Potrzebuję wszystkie

    36,3%
  10. Potrzebuję narzędzi, które nie zostały wymienione w ankiecie

    15,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_IRI

    BA_IRI Guest

    Witajcie Farmerzy!

    Dziś pragniemy dowiedzieć się, czy narzędzia, które zdobywacie są wystarczające. Wątek zostanie zamknięty w piątek, 27 lutego o godz. 18.00, a wyniki ankiety wraz z Waszymi opiniami przesłane do Centrali.

    Dziękujemy za wszelkie głosy i wypowiedzi.

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Zagłosowałam , że potrzebuje wszystkie narzędzia bo tych nigdy dosyć , prawda ?
    Więc 9 opcja :)

    Mam prawie wszystkie narzędzia ... ale to można mieć do oporu akurat ;)
     
    Keczmer i agaszcz80 lubią to.
  3. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Popieram, narzędzi nigdy za dużo . Nie wiadomo co i kiedy może się przydać :)
     
  4. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Bardzo dziwne to pytanie... rozumiem, że narzędziom, które wygrają programiści zmniejszą częstotliwość wypadania, żeby jeszcze bardziej uniemożliwić graczom ich zdobycie :D:D:D

    Tak się składa, że w mojej stodole "specjalnych" narzędzi jest dużo:
    Królowa pszczół - 16
    Łubianka - 47
    Sadzonka dębu - 49
    Pędzelek do pisania - 21
    Drewniany młot - 8
    Złom - 27
    Chwytak piór - 3

    No może poza młotkami i chwytakami :D
    Wiadomo, że każdy farmer potrzebuję dużo narzędzi, żeby budować dużo fabryczek. U mnie akurat fabryczek jest tak mało, że starczyłaby jedna, no maks dwie łąki, żeby wystawić wszystkie fabryczki, które mam w magazynie.
    Więc opcja "Nie potrzebuje narzędzi" odpada i ja skłaniałbym się ku opcji "Potrzebuję wszystkie", bo zwykłe narzędzia są u mnie w ilości wystarczającej, czyli "Potrzebuję narzędzi, które nie zostały wymienione w ankiecie" też, ale bardziej że POTRZEBUJĘ WSZYSTKIE i tu leci mój głos :)
     
    Keczmer lubi to.
  5. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja zagłosowałam na ostatnią odpowiedź, bo dla mnie bardzo ważne są deski, młotki i gwoździe...
     
    herbaciarkaAnia, _Grani_ oraz _Beeaa_ lubią to.
  6. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Dziwna ta ankieta,ale zagłosowałam,że wszystkie narzędzia.
     
    GoskaK lubi to.
  7. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja zagłosowałam że potrzebuję wszystkich narzędzi bo po takim dziwnym pytaniu można się wszystkiego spodziewać a więc po co komuś mam ułatwiać pracę że może kurek przykręcą z jakimś narzędziem przecież narzędzi nigdy dosyć
     
    tkoivusaari001 i GoskaK lubią to.
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    JeeeeeexDxDxDxDxDxD , ankieta :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:.

    Szkoda , że kolejne głosowanie zaliczę jak BP i V. spełnią choćby jedną z wygranych opcji w tych zacnych pytaniach wtorkowych , bo tutaj aż mnie korci , żeby oddać swój cenny głos , który do niczego się nie przyda ;).

    Proponuję kolejną ankietę i pytanie : "Czy chcecie więcej ankiet ?"
    a) nie
    b) nie wiem
    c) tak
    d) zdecydowanie , nawet codziennie
    e) może najpierw realizacja poprzednich

    Narzędzi mam tyle , że drewniane młoty wypadają mi na stopy jak wchodzę na farmę.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lutego 2015
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No tak. Pewnie szykują mini event: "Wyprzedaż skrzynek XXXL", na podobieństwo ostatnich TS-ów. Kupisz pakiet 10 skrzynek i masz gwarantowane 1 narzędzie, w zależności od tego które wygra w ankiecie.
     
  10. BSBmaniac93

    BSBmaniac93 Stary wyjadacz

    Zagłosowałam na 'potrzebuję wszystkie' co za dużo to zdrowo. :p Nie wiadomo kiedy mogą się jakieś przydać. :)
     
    Keczmer lubi to.
  11. PiraSolo

    PiraSolo Młodszy ekspert

    Mój głos poszedł na "wszystkie" - uzasadnienie jak w postach powyżej ! Nie wiadomo co, kiedy i do czego może się przydać a pełna stodoła mi nie przeszkadza ;)
     
    Keczmer lubi to.
  12. _Beeaa_

    _Beeaa_ Okazjonalny autor

    Popieram. A na brak desek to już cierpię chronicznie.
     
    mieczu lubi to.
  13. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    xD zgodnie z doświadczeniem dotyczącym ankiet , narzędzie najbardziej potrzebne teraz będzie wypadać jeszcze rzadziej xDxD
    Głos poleciał na: nie potrzebuję żadnych, a co xD
     
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    To dokładnie tak, jak ja;) A poza tym duch przekory mi się włączył - skoro BP daje nam dokładnie na odwrót, niż sygnalizujemy w ankietach, to nie ma najmniejszego sensu sygnalizować rzeczywistych potrzeb - można sobie strzelić w stopę;)
     
  15. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Mam wrażenie, że BP ostatnio preferuje zasadę odwróconej psychologii w stosunku do graczy, więc "na przekór przekorowi" właściwa odpowiedź dla mnie to: "nie, dziękuję, żadne narzędzia nie są mi potrzebne":p

    Ja w pracy zajmuje się ankietowymi badaniami zadowolenia klienta i wiem, że przydatność i istotność takich odpowiedzi jest żadna. Najczęściej nie wypowiada się nikt, albo tylko Ci, którzy są niezadowoleni. Summa summarum* co pół roku w szablonie protokołu z wynikami zmieniam tylko cyferki, a opisówka pozostaje taka sama, oczywiście z podziękowaniem za włożony w wypełnienie trud i zapewnieniem, że dołożymy wszelkich starań aby doskonalić nasze usługi.;)xD

    *podsumowując
     
  16. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Też przekornie mój głos poleciał na nie potrzebuję żadnych. Aktualny stan gwoździ 60034 szt.:p
     
    herbaciarkaAnia lubi to.
  17. baska22

    baska22 Stały bywalec

    A ja mam 108 002 gwoździ sprawdziłam z własnej ciekawości i się zdziwiłam xDxD
    a zagłosowałam że wszystkich mi brakuje, a co 8)8)
     
    toDzasta i Pracuś57 lubią to.
  18. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Wszyscy oddają głos na przekór i właśnie się okaże, że BP w tym jednym jedynym wypadku posłucha graczy...:)
     
    Keczmer lubi to.
  19. LauraLaura09

    LauraLaura09 Forumowy żółtodziób

    Oddalam glos na"nie wymienione",poniewaz uwazam, ze najbardziej potrzebne sa deski i gwozdzie
     
  20. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Kolejna, jałowa ankieta, która niczego nie wnosi do gry :mad:
     
    Keczmer i Pracuś57 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.