Opinie Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 17 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Co Wam się najbardziej podoba w Evencie Walentynkowym ?

Ankieta zamknięta 20 lutego 2015.
  1. Mini gra

    8,7%
  2. Nagrody

    25,4%
  3. Grafika

    12,7%
  4. Historyjka

    3,2%
  5. Zadania

    8,7%
  6. Poziom trudności

    10,3%
  7. Podobało mi się połączenie tych elementów

    23,0%
  8. Nie brałem/łam udziału w evencie

    7,9%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_IRI

    BA_IRI Guest

    Witajcie Farmerzy!

    W tym tygodniu chcemy poznać Waszą opinię na temat Eventu Walentynkowego. Wątek zostanie zamknięty w piątek, 20 lutego o godz. 18.00, a wyniki ankiety wraz z Waszymi opiniami przesłane do Centrali.

    Dziękujemy za wszelkie głosy i wypowiedzi.

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Głosowałem na zadania ponieważ bardzo Mi się podobała (jak zawsze ) duża ilość roślinki eventowej do wysiania a w ankiecie tego brak więc podpiąłem to pod zadania :sleepy:
    AHA - szkoda że nie można głosowac na więcej :eek:zagłosowałbym jeszcze na Mini Grę - normalnie rewelacyjna:p a jaka trudna :mad:(dobrze mam refleks bo inaczej żadnego balonu bym nie zestrzelił :wuerg:)
     
  3. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Brakuje opcji "Nic mi się nie podobało":)
     
  4. piotruś6666

    piotruś6666 Wielki mistrz forum

    Ja udziału w eweńcie nie brałem bo wymagania były za trudne więc zagłsowałem na nie branie udziału w ewencie:);)
     
    patrycja9922 lubi to.
  5. iza_79

    iza_79 Książę forum

    a mi się podobała grafika. różowo aż do mdłości :)
     
  6. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    A ja bym się chciała dowiedzieć po co komu nasza opinia o tym akurat evencie o_O? Event taki jak chyba ze 100 poprzednich i prawdopodobnie jak ze 100 następnych . Roślinki w sporych ilościach do wysiania , wypadajki do zebrania i to tyle -.-. Chyba , że BP jest tak dumne ze strzelania do balonów ( wow jakie emocje ) że dopomina się pochwał :sleepy:
    Zagłosowałam na historię bo chciałabym zrozumieć o co chodzi w tej całej historyjce o_O. Poza tym jak już mieliśmy okazję się przekonać to odpowiedź , która ewentualnie nam pasuje powinna znaleźć się na ostatnim miejscu w ankiecie :sleepy::(:cry:
     
  7. iza_79

    iza_79 Książę forum

    racja. dużo lepszy był urodzinowy. ten z losową ilością zwierza i roślin.
     
    patrycja9922 i piotruś6666 lubią to.
  8. eress

    eress Młodszy ekspert

    podobało i to bardzo 10 złotych bananów ;)
     
    amdep, trzynastka-13 oraz patrycja9922 lubią to.
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    BP wpadło w samouwielbienie i nie dopuszcza nawet myśli, że jakiemuś farmerowi event się NIE podobał. Niedługo będziemy głosować na zasadzie:

    a)Jestem za
    b)Nie jestem przeciw
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ankieta (pytanie wtorkowe) ...... ubóstwiam xDxDxDxDxD.

    Wczoraj na obiad dałem mojemu psu do wyboru kilka ciekawych rzeczy do zjedzenia.
    Metoda głosowania była następująca , brał jedną rzecz , którą odkładałem na bok.
    Wybierał w następuję kolejności :

    1)wieprzowina
    2)kabanos wołowy
    3)drób
    4)suszone świńskie ucho

    i jak już nic nie zostało to niechętnie skusił się na :

    5)stary chleb

    Będą kochającym panem , który ma na uwadze głownie dobro swojego pupila dałem mu oczywiście ten smakowity , apetyczny chlebek ;).

    Jak już wcześniej pisałem i tego się trzymam , nie oddaję głosu z wiadomych przyczyn.
    Mimo wszystko uważam , że jedna odpowiedź to za mało 8).
     
  11. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Hmmm a czemu nie ma opcji ze nic mi się nie podobało? Taka możliwość powinna być, w końcu nie każdy ma taki sam gust ale patrząc na odpowiedzi wychodzi że wszystkim wszystko (lub częściowo) musi się podobać, inaczej nie mają prawa głosu, mogą co najwyżej nie brać udziału jak im się nie podoba :D fajny sposób na podnoszenie sobie statystyk pasujących do działu "zadowolenie klienta"

    No jak to po co? Musiało się pojawić pytanie wtorkowe :D przecież na to czekamy, nic nam nie dadzą to będziemy stękać więc dali pytanie które wymyślili chyba chwile przed tym jak wysłali nam oficjalne "wtorkowe pytanie" :D
     
  12. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    A ja zagłosowałam na nagrody - były w końcu fajnie ( nagrody ) tj. 10 złote banany i 5 chutnej / ów marchwiowo - jabłkowe i cudowne pnącze więc Event Okej :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  13. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja również zagłosowałam na nagrody w końcu były złote banany i pnącze a nie jak wcześniej nie wiadomo co i dostałam z TS wielkie coś tam nie będę pisała co wolę gdy sprawia jest jasna o co mam w ivencie walczyć
     
  14. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Ha, ha i to co zdobędzie najwięcej głosów np. banany w nagrodach ewentowych, P. V. zabierze całkowicie lub będzie dozował sporadycznie, byśmy się za mocno nie cieszyli np. z nagród .... :p
     
  15. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Oczywiscie nie zaglosowalam...brak obcji - Nic mi sie nie podobalo- ...dla mnie danie opcji tydzien wczesniej odebranej , ponownie na rzad i ponowne go zdobywanie jest na miare swinskiej afery z przed lat...zwykla beszczelnoscia delikatnie powiedziawszy8) ..zreszta jak i sens tych ankiet.

    Bedac sprawiedliwa musze przyznac ze jedynie grafika tego badziewia(kwiatkow) byla ladna(pewnie wyciagnieta z lamusa).
     
  16. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    A gdzie jest opcja "Pnącze za floreny" ? :D
    Chyba ta ankieta pobije rekordy popularności :D
    Już lepiej by było aby pytanie brzmiało "Co Ci się najbardziej nie podobało w tym evencie" :D
     
  17. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Dokladnie! Brakuje tej wlasnie opcji. Event kompletnie mi sie nie podobal, byl irytujacy nudny, moze i latwy do zrobienia, ale gdyby nie obiecane GT nie tknelabym go wcale. Z braku opcji "nie podobal mi sie wcale" zaglosowalam za nagrodami - majac na mysli glownie dwa itemy, oba chce wepchnac w balon i uzyskac cos ladniejszego, eventualnie bogatszego w pd. Gdyby nie obiecane GT, do tego eventu nie zachecily by mnie nawet zlote banany, ani chmj, ktory to moge sobie kupic na targu. Mini gra stopniem trudnosci nudzila, a dane pd i sg, w przypadku mojego poziomu po prostu smieszy. Co prawda sg moge sobie zarobic, umiem, ale te dane w tym evencie, sa irytujaco smieszne. A i co najwazniejsze zajmowal mlyn! :mad:
     
    herbaciarkaAnia i blazers lubią to.
  18. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    a mi się podobała mini gra - strzelanie do baloników to był super pomysł i mam nadzieję, że więcej będzie takich zabaw :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Czas ankiety minął, zatem wątek pozwolę sobie zamknąć. Życzę miłego dnia.
     
    patrycja9922 lubi to.
  20. BA_IRI

    BA_IRI Guest

    W poniższej tabeli znajdziecie wyniki ankiet umieszczonych na wszystkich oficjalnych forach Farmeramy w zeszłym tygodniu:

    [​IMG]

    Dziękujemy za wszelkie sugestie, które mogliśmy przekazać w Waszym imieniu i liczymy na aktywność w kolejnych ankietach.​
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.