Pytanie wtorkowe - alternatywa

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika juliuszka, 22 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Poprawy której z często oferowanych nagród chciałbyś/chciałabyś najbardziej? (możesz wybrać kilka)

  1. PD (punkty doświadczenia)

    22,2%
  2. TPD (tropikalne punkty doświadczenia)

    94,4%
  3. SG (sianogrosze)

    27,8%
  4. itemy

    22,2%
  5. Rząd Cudownego Pnącza

    50,0%
  6. naklejki

    5,6%
  7. inne

    66,7%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Jako, że w oryginalnej ankiecie nie ma możliwości wielokrotnego wyboru, to może tak na próbę oddamy swoje głosy w tej ankiecie.

    Być może wyniki będą bardziej miarodajne.
     
  2. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    juliuszka myślę, że nie chodziło twórcom gry o możliwość oddania głosu na każdą z możliwych opcji, a o wybranie tego, na czym graczom zależy najbardziej.
    Ankieta nie polega na wielokrotnym oddaniu głosu przez jedna osobę, a na podjęciu decyzji, co dla danej osoby jest najistotniejsze w proponowanych odpowiedziach.
    My zamieszczamy ankietę na polecenie Bigpoint, więc i nie mamy wpływu na decyzje o ilości zaznaczenia proponowanych odpowiedzi.
     
  3. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Oczywiście !
    Ja tylko chcę (z czystej ciekawości) zobaczyć rozkład głosów przy uwzględnieniu możliwości wielokrotnego wyboru.
    Powyższa ankieta i tak nie będzie brana pod uwagę przez BP a my zobaczymy, co nas faktycznie rusza.

    Jeśli jest to w jakiś sposób niezgodne z czymkolwiek, to kłódeczka i do piekła ;)
     
  4. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    juliuszka prawdę mówiąc to zupełnie niczego nie wniesie, każdy gracz przemyślał dokładnie wybierając odpowiedź z proponowanych w ankiecie.
    Życzę miłego wieczoru :)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.