Pytanie o Oaza miłości

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dawid766543211, 24 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dawid766543211

    dawid766543211 Forumowy żółtodziób

    Chciałem zapytać bo chciałem robić zadanie np kura albo coś innego
    Ile potrzebuję kurczak aż do Kura złota oraz super pasza ? Bardzo chciałem robić zadanie
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na przykładzie owiec zgodnie z farmerską genetyką :

    4x1=4 >>owca brązowa
    4x4=16 >>owca czarna
    16x4=64 >>owca naga
    64x4=256 >> owca kędzierzawa
    256x4=1024 >>owca ubrana
    1024x4=4096 >> owca połyskująca
    4096x4=16384 >> owca cukierkowa
    16384x4=65536 >> owca złota

    Końcowa liczba obliczona jest z hodowli tylko zwykłych owiec, bez żadnych dodatkowych zwierząt i przeskoków.
    Mogą się jednak zdarzyć przeskoki i w przypadku kurczaków, ze zwykłych może się trafić kura o 2 lub 3 poziomy wyżej z hodowli w oazie szczególnie podczas Baby Boom i przy użyciu ekskluzywnych perfum, ale nie ma takiej gwarancji.
    Zajrzyj też proszę do poradnika:
    Bardziej opłaca się jednak kupić taką kurę złotą na targu jeśli będą wystawione przez Graczy.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. mkhar

    mkhar Forumowy żółtodziób

    Więc i tak samo kura i wszystkie inne zwierzaki.

    Ja stawiam pytanie czy ktoś policzył ile trzeba kurników postawić i ile czasu je zbierać, aby osiągnąć taki wynik? Mówię tu o czasie hodowli bez żadnych wspomagaczy, czyli super pasza itp. itd.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    mkhar tak zasada farmerskiej genetyki jest taka sama dla wszystkich zwierząt hodowlanych a czas hodowli w zagrodach podstawowych i ulepszonych oraz ilości otrzymywanych zwierząt znajdziesz w tabelach:

    Ile czasu zajmie wyhodowanie wszystkich potrzebnych zwierząt to już trzeba policzyć samemu.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. dawid766543211

    dawid766543211 Forumowy żółtodziób

    Ojejku dziękuję bardzo za pomoc. Chyba to wszystko
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro nie masz w temacie dalszych pytań to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.