Pytanie dotyczące nowej informacji w OO

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Anhedrea, 4 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    "będzie adekwatna do tego, jaki wysiłek gracz włożył i ile osiągnął w grze."


    Jest to bardzo enigmatyczna informacja.
    Ile i co włożył w grę. Co tu będzie oceniane, czy ile zakupił FL?
    Czy też jaki poziom osiągnął?
     
  2. " Wysiłek i ile osiągnął w grze " tutaj nie ma słowa o Florenach, nie wiem dlaczego tak to interpretujesz, praca farmera nie musi polegać na zakupie florenów można i bez tego zajść naprawdę wysoko :)

    Proszę też o zmniejszenie ilości linijek w podpisie ponieważ zgodnie z regulaminem może ich być 2 a u Ciebie są 3
     
  3. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

     
    Anhedrea lubi to.
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Proszę bardzo są dwie, ale zawsze miałam 3 - od kiedy ta zmiana?
     
  5. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Odkąd pojawiło się nowe forum, a z nim nowy regulamin, o którym nie zostaliśmy powiadomieni
     
  6. Dziękuję :)

    Podaję cytat z regulaminu

    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)

    A tutaj jest link do regulaminu :)

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/regulamin-forum.302/
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dzięki za link do regulaminu.
    Nie byłam świadoma, że muszę go czytać wielokrotnie ( co pewien czas)
    Można było poinformować graczy o zmianie regulaminu i ważniejszych tematach tejże zmiany.

    Ponieważ i tak nie dostałam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie i zapewne jej nie dostanę, proszę zamknąć.
     
  8. Zamykam więc i miłej gry życzę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.