Pytanie do Mod

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika catarina2549, 8 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. catarina2549

    catarina2549 Mieszkaniec forum

    Ja tak sobie czytam to forum i jestem bardzo zbulwersowana zachowaniem Modów ,
    Czy my gracze jesteśmy jesteśmy niewolnikami w tej grze?? Jest to nie ludzkie i nie pouczające ,zwłaszcza młodzi to czytają .
    Mod czy jest wątek taki żebym mogła sobie napisać co mnie boli w tej grze i zachowaniu Modów ?[ choć jakiś podobny wątek? ]
     
  2. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Jeśli masz zastrzeżenia do pracy któregokolwiek członka Ekipy, należy zgłosić się do Pomocy Technicznej, gdzie Twoja skarga będzie przyjęta i rozpatrzona. Link do pomocy masz pod ramką w grze. Wątku takiego na Forum nie znajdziesz. Proszę również pamiętać, że krytyczne zachowanie w stosunku do Moderatorów może być niegrzeczne, a także łamać Regulamin.
    Nie wiem o jakim "niewolnictwie w grze" piszesz, ale chciałam jeszcze dodać, że niestety jako Moderatorzy na grę niestety wpływu nie mamy. Jesteśmy takimi samymi graczami jak Ty.

    Zapraszam zatem do Pomocy Technicznej, a tutaj wątek zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.