Opinie Pulchny jak miś

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Oto nowe wyzwanie dla prawdziwych farmerów! Sześć misji do zrobienia dzień po dniu i na każdą tylko 24 godziny. Spieszcie się, a uda Wam się zgarnąć wszystkie nagrody!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Piątek, 13.03.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Czwartek, 19.03.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale ktoś "pomyślał".... ręce opadają - na tych samych łąkach sianie, ustawianie czegoś pod wypadajki na następną dobę i stawianie zagród do tego eventu który już jest od dzisiaj - jakby te łąki były z gumy....
    nagrody już nie są aż tak ważne, pytanie czy to jest wykonalne... wysianie do pierwszej misji to jest (po rozsiewie) jakieś 9 godzin (czyli późna noc), a to trzeba postawić już coś na następny dzień na 14tą i nie każdy może zacząć event o 14
    zastanowię się czy to robić... wprawdzie lubię łamigłówki, ale chyba nie dzisiaj
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja chyba podziękuję ale jeszcze was poczytam przed podjęciem decyzji...
     
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dla mnie to niezłe wyzwanie i sprawdzenie moich umiejętności strategicznych.Podnoszę tą rękawicę i staję do walki,nie dla nagród lecz sprawdzenia swoich umiejętności.
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dla mnie to jest jasne że każdy potrafi, ale czy mi się chce?
    są ciekawsze wyzwania na świecie...
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To jeszcze rób go bez dostępu do neta w pracy i bez wstawania w nocy.;)
    Oczywiście zegar zrobisz w ten sam sposób?:p
    Jak takie wyzwanie ogarniesz to BP niczym Cię nie zaskoczy.8)
    Będę kibicować.:D
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    W nocy nie wstaję specjalnie,na szczęście mam dostęp do netu.Jakbym nie miała dostępu w pracy to bym nie zrobiła chodzę na 24 h.
     
  8. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    dzisiaj mam zagrody. Postoją do jutra. rano zwierza nakarmię-zagrody takie żeby o 14 doszły. Sieję eventówkę.Pewnie z SN i jakimś dopalaczem (koło, inny dopalacz). Po wysianiu znowu zagrody, licząc, że wypadnie dość do obu eventów. Jak nie to 6-dniowe podgonię krokusem. Z moimi zapasami SN, SNZ to zrobię oba bez problemu. Pytanie tylko czy to opłacalne...

    Edit
    Właśnie się przyjrzałam-trzeba będzie menażerie przestawiać. W czasie dnia z sianiem na leśną, potem glowna
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Czy tylko mi się zdaje, że to jest event z cyklu "byle żeby był, bo gracze się nudzą"?
    No bez sensu kompletnie, że też im nie szkoda wysiłku na wymyślanie takiego czegoś o_O.
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie event niewarty uwagi ;), choć jestem w stanie go zrobić bez problemu, to chyba mi się nie chce...:p
     
  11. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    ja, hmm, moze cos skrobne, ale niestety real nie zawsze pozwala na ewenty ;)
     
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja się właśnie zastanawiam, bo poza domem na farmę nie wchodzę tj. z telefonu. Zatem zakładam, że będę musiała wstać w nocy xD
    Nie wiem czy robić właśnie dla tego "wyzwania".
    Widzę w nagrodach: 5FL, jeden kupon na 1h i niezłą ilość PD. może po prostu zrobię "wiewiórczo" xD. Ogólnie chyba jak się połowę ominie to nic się nie stanie, bo ani pnącza ani super mega giga nakładkowego itemu nie widzę.
     
  13. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Nagrody marne, aż boli!
    A sianie i zagrody jednocześnie... słabizna.
     
    eldena, -troll- oraz magdalena lubią to.
  14. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    poczekajcie... bo może źle zrozumiałam poradnik...
    poza jakimiś tam nagrodami z misji, które/oprócz FL/ nie urywają... nogi ;) mamy bić się o jakies tam marne itemy, które i tak będą zalegać większości w pasku? codzienne kombinowanie co, gdzie, kiedy poprzestawiać, nie dając w zamian nawet marnych punktów sezonowych? no bez jaj - oczywiście, że nie robię :D:D:D
     
  15. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja zawalczę,ale faktem jest że nagrody na 3cim poziomie farmy,nam starszym graczom będą zalegać w pasku,chyba że jakieś dodatkowe pole szykują.
    8)xD
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przyznam, że spokojnie obyłabym się bez tego eventu, ale skoro jest, to sobie go zrobię:music: Mi akurat on zbytnio nie "bruździ", bo wypadajki z zagród do hodowlanego tak czy siak planuję wycisnąć z Bahamaramy. Na farmie króluje śnieżna róża, która będzie musiała nieco ustąpić miejsca tym słodkim roślinkom... Wypadajki do misji są potrzebne w tak niewielkiej ilości, że raczej nie spodziewam się z nimi problemu.
    Te misje mogą być atrakcyjne dla początkujących farm. W nagrodach jest naprawdę sporo PD jak na event i można dzięki nim przeskoczyć nieco poziomów.
     
  17. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    O jaki fajny....nie robię, potrzymam za to kciuki :)
     
  18. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    [​IMG]
    nic więcej dodawać nie muszę ;)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Coś pomieszałaś, to nie ten ewent.
    To Pulchny Miś, nie Pulchny Kot.
    xD:cry:xD
     
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    dzięki za poprawkę jest i miś
    [​IMG]
    a tak serio to niech młodsi stażem robią event i pną się do góry :) mi już nie zależy :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.