Pula nagrod w eventach

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika rysio, 3 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jestes za wolnym wyborem nagrod w eventach na wzor RENZO

Ankieta zamknięta 10 kwietnia 2015.
  1. Jestem na TAK

    70,4%
  2. Jestem na NIE

    11,1%
  3. Nie mam zdania

    3,7%
  4. Pozostawic w obecnej formie

    14,8%
  1. rysio

    rysio Ambasador forum

    Pomysl jest bardzo prosty:
    W eventach zamiast sztywnych nagrod (lub ten nagrod przydzielanych losowo jak w obecnym evencie Wielkanocnym) po uzyskaniu kolejnego poziomu / pokoju / stopnia otwieralo by sie graczowi cos w formie straganu RENZO z nagrodami. Kazdy mialby prawo samodzielnego wyboru co woli czyli na czym mu w obecnej chwili bardziej zalezy. Fakt jest jeden nagrody musza byc atrakcyjniejsze jak w komiksach za ich ukonczenie i jednoczesnie w relacji do siebie porownywalne.
    Zakladajac ze mamy 5 pokoi w evencie X to nagrod w kazdym poziomie do wyboru powinno byc np 4.
    czyli w calosci eventu gracz mialby mozliwosc wyboru z 20 nagrod.
    Przykladowy uklad nagrod za ktorys poziom:
    PRZYKLAD 1:
    1. 20 SP
    2. Kupon na kombajn 12 h
    3. kupon na mlyn sktacajacy producje pasz o 50% na 7 dni
    4. 2 wejsciowki imprezowe lub 4 zwykle
    PRZYKLAD 2:
    1. tajemniczy stajenny na farme
    2. tajemniczy stajenny na wyspe
    3. 3 tajemnicze sadzonki na farme
    4. 3 tajemnicze sadzonki na wyspe
    Oczywiscie pomysl mozna jeszcze rozbudowac
    PS: zwlaszcza glosujacych na NIE prosze o umotywowanie wypowiedzi
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2015
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    rysio, pomysł dodaję do spisu :)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Możliwość wyboru nagród jest OK. Przedstawię na przykładzie "bliźniaczych" produktów: CMJ i Jabłecznik z cukinią oraz Dżem z dyni i Chleb marchewkowy. Często jako nagroda pojawia się CMJ (Dżem rzadziej) dający bonus do ilości zbiorów. Ostatnio pojawiają się zadania eventowe wymagające uzyskania określonej liczby PD w ograniczonym czasie i tutaj przydałby się właśnie Jabłecznik, czy Chleb. Dlatego możliwość wyboru nagród uważam za trafiony pomysł.
     
  4. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Jest to naprawdę dobry pomysł. Czasem nagrody w evencie chciałabym troszeczkę inne niż są. Rzeczywiście zdarza się, że chciałoby się tajemnicze drzewka na farmę niż na wyspę i odwrotnie. Jestem zdecydowanie na TAK i mam nadzieję, że ten pomysł wejdzie w życie. Jednak mam malutkie "ale", lecz ono dotyczy przykładu, a nie pomysłu. Nie ma na razie tajemniczych stajennych na Bahamaramę:).
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2015
  5. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    wciskają często kolejny kertstol, którego mam już ponad sto, kosztuje 900SG, staniał strasznie. głos na tak
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Taka możliwość już dawno została wprowadzona w niektórych eventach. Przykładem jest zaczynający się dziś event Wędkarskie szaleństwo. Za wykonanie zadań dostaje się gwiezdne talary, które następnie można wydać na nagrody według własnego uznania.