FAQ Puchary

Temat na forum 'FAQ - gra' rozpoczęty przez użytkownika FAQ, 20 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  Puchary – jak działają?


  Puchary – są to itemy, które dają dodatkowe procenty na wypadanie przedmiotów, (zarówno narzędzi i składników rzemieślniczych jak i przedmiotów eventowych) z pól, drzew, zagród i warsztatów. Możemy je wygrać w spółdzielni, w misjach:

  [​IMG]

  (kliknij, by wyświetlić opis misji)

  oraz

  [​IMG]

  (kliknij, by wyświetlić opis misji)

  Działają one tam gdzie stoją (Farma, Dzika Łąka, Leśna Polana, Bahamarama), nie mają jednak oddziaływania w Ogrodzie Ozdobnym i na Wyspie Skarbów (tam przedmioty nie wypadają). Jeśli na danym obszarze mamy postawione dwa puchary to ich procent sumuje się (np. mamy dwa puchary, a każdy daje po +5% więc razem będzie +10%, jeśli są postawione na dwóch polanach, to na każdej będzie to 5%).
  By zyskać więcej przedmiotów puchary można przenosić na kolejne polany tuż przed zbiorem. O przenoszeniu przedmiotów >TUTAJ<. Zwiększenie szans na wypadanie przedmiotów sumuje się również z bonusem uzyskiwanym dzięki itemowi John Cytryna (Muzyczny Żółw, który daje +5% do przedmiotów) oraz uszlachetnieniami ze Szklarni.

  Każda misja ma 15 zadań. Możemy więc uzyskać 2 podstawy pucharów oraz po 14 ulepszeń. Łącznie możemy zwiększyć szanse na wypadanie przedmiotów o 30%.

  Wygląd poszczególnych etapów pucharów przedstawiają poniższe tabele:

  Zawody rolnicze

  [​IMG]

  Wystawa

  [​IMG]

  PAMIĘTAJ, gdy odkryjesz runę na Drzewie Mądrości "Żywa legenda" za 300 gwiazdek i zdeponujesz puchary to nie trzeba ich stawiać na Farmie, ponieważ są one przypisane na Drzewie Mądrości i działają na wszystkich obszarach bez konieczności ich przenoszenia i rezerwowania miejsca na polanie. Aby umieścić puchary wystarczy kliknąć opcję Zdeponuj puchary i umieścić kolejno wszystkie posiadane puchary i ulepszenia. Jeśli w momencie deponowania pucharów nie mamy wszystkich ulepszeń, możemy je uzupełnić w dowolnym momencie. Raz zdeponowane puchary na stałe są umieszczone na Drzewie Mądrości. Więcej o runie TUTAJ.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 maja 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.