Opinie Puchar farmy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli zbierasz pnącze ręcznie, to takie powiadomienie o wynikach zbioru się nie pojawia, tylko przy zbiorze kombajnem. Tutaj przykładowo powiadomienie po zbiorze obu gałązek z Pucharu farmy:
    upload_2024-7-9_9-15-18.png

    A bonus się uaktywnia bez względu na to czy zbieram ręcznie, czy kombajnem i jest widoczny w pasku bonusów:
    upload_2024-7-9_9-18-3.png

    Sprawdź jak to wygląda u Ciebie. Jeśli coś nie gra, to tylko Pomoc techniczna może to sprawdzić.

    Pokazałam to jako ciekawostkę, ale nie wiem czy jest czego zazdrościćxD Gdy już weźmie się ze sklepiku Piccolo i skrzyneczki, to kolejne perły stają się raczej utrapieniem i lepiej łowić inne nagrody, bo z reguły są dużo wartościowsze:)
     
  2. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

    teraz działa nalicza już bonus, sprawdzałem na przedmiotach ozdobnych
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ponieważ event kończy się za trochę ponad 14 godzin, więc już więcej skrzyń z przynętami S nie zdobędę (2 skrzynie L i tak kupiłem za 8 zł na próbę i nic specjalnego). Zatem czas na małe podsumowanie:

    Marlin - 33 razy; czyli około 22,76%
    Ośmiornica - 28 razy; czyli około 19,31%
    Rozdymka - 35 razy (w tym 2 niewykorzystane, bo trzecia nie chciała wpaść uparciucha jedna); czyli około 24,14%
    Papugoryba - 37 razy (w tym 1 nadprogramowa, bo pozostałe trzy nie chciały wpaść); czyli około 25,52%
    Homar - 10 razy; czyli około 6,90%
    Makrela - 2 sztuki wpadły, ale to już tak bardziej pod koniec (chyba tylko po to, aby była ładniejsza liczba, bo 145 wygląda ładniej od 143:p;)); czyli około 1,38%


    Chyba coś źle zaokrągliłem, bo wychodzi 100,01%, ale mniejsza o to.
    Za uzbierane 16 rzadkich pereł (oj, w tej edycji były wyjątkowo rzadkiexD:cry:xD) kupiłem jeszcze skrzynię z farmerskimi bonusami II i 2 Złote Banany (za PD/TPD nie gonię a SG Ci u mnie dostatek).
     
    hapsak89 lubi to.
  4. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Skad wziac pozostale zetony niebieskie i zielone ? :eek:
    Tak sie wlecze ten event a ze zdobyciem taki klopot @p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak zwykle informacje można znaleźć w poradniku, publikowanym na dzień przed startem wydarzenia:)
    Żetony o których piszesz można było zdobyć w eventach, które już się zakończyły. Teraz już ich nie zdobędziesz.

    ***
    A ja skończyłam. Sklepik wykupiony niemal w całości:)
    upload_2024-7-14_8-18-12.png

    Wyniki połowów:
    - marliny - 116,
    - ośmiornica 113,
    - rozdymka - 112,
    - papugoryba - 85,
    - homar - 23,
    - makrela - 2.
    Starałam się trafiać idealnie w wąski szary okrąg, ale parę razy skiksowałam i stąd te makrele;)
    Z żalem żegnam się z Pucharem. Mogłabym sobie łowić te rybki o poranku przez okrągły rok:D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Witam. Mam pytanko. Kiedy doczekamy się naprawy błędu dotyczącego pnącza nr 2, bo ewent się dzisiaj kończy !!! Czy błąd zostanie już na stałe? Jest to b. uciążliwe przy zbiorach pnącza. Ewent choć długi, ale owocny w nagrody. Wpadło mi 99 marlinów i 24 śledzie. Reszta do pominięcia.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Na stałe z pewnością nie zostanie, ale nie wiem kiedy błąd zostanie usunięty.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A gdzie to takie frykasy dają:p??? Ja tam śledzi nie widziałemxD:cry:xD
     
    hapsak89 lubi to.
  9. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Boże znowu zapomniałem o zrobieniu do konca tego eventu chociaż skrzynki odbieranie dzień w dzień... Porażka. Dobrze ze chociaż są pnącza...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Minimalistycznie
    bez ścieżki z pnączami

    piccolo genialny wielozadaniowiec :sleepy: e nie mój typ
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.