Opinie Puchar farmy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Jasna sprawa, ale akurat nie w tym problem, bo miałam 28 zanim zaczęłam w ogóle połowy, trafiłam 2 perły i nadal mam 28, więc to zwykły błąd z niedopisaniem do stanu :) 2 przeboleje, następne będę zgłaszać mając dowody :)
     
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Według mnie, nie ma znaczenia gdzie zatrzyma się okręg, czy idealnie w środku, czy gdzieś dalej, ryby wpadają zupełnie losowo i sądzę, że są przypisane z góry, jak i nagrody ale to tylko moje obserwacje.. Zresztą podobnie jest w młocie u Renzo, kiedyś środek potrafił dać 10000, teraz idealne zatrzymanie w środku daje trochę powyżej 9000 albo i nieraz mniej (no ale to nie ten wątek, więc go nie rozwijam). Losowość jest wszędzie, tylko BP nie chce tego oficjalnie przyznać..
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak jak w prawdziwym życiu - nigdy nie wiesz na 100% czy "produkt" spełni Twoje oczekiwania. Różnica jest taka, że wówczas bardzo często możesz go zareklamować (i to dość skutecznie w wielu usługach chociaż już nie wszystkich) a na farmie tak nie bardzo8)
     
    hapsak89 lubi to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    oba pnącza już są :) :)
     
  5. monter52

    monter52 Okazjonalny autor

    Witam. Jest problem z pnączem Puchar Farmy I. Po dodaniu go do ulubionych rzędów chmur okazało się ,że jest ono również wśród rzędów chmur zapewniających przedmioty ( niebieski pakunek).
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zapominam o zbieraniu tych skrzynek z przynętami... Wczoraj chyba w ogóle mi to umknęło... Najważniejsze, że perełki na drugie pnącze mam, piccolo i skrzynia z neonowymi zagrodami też już wzięta ze sklepiku. W takim układzie zapominalstwo nie jest "dramatem"xD
    Zostało to zgłoszone już kilkanaście dni temu. Mam nadzieję, że kategoria pnącza wkrótce zostanie poprawiona.
     
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Oczywiście zdarzyło mi się zapomnieć o porannym zbiorze, ale przynajmniej wszystkie mi się wyrównały :p.
     
    bogusiania, hapsak89 oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Dlatego na samym początku ustawiłam sobie alarm w telefonie na jedną popołudniową godzinę, bez tego nie ma opcji, żebym zbierała to regularnie, a i tak zdarzyło mi się mieć otwartą farmę i forum, zadzwonił alarm machnęłam i zajęłam się czymś innym xD dopiero parę godzin później czytając forum w innym temacie, ktoś tam wspomniał o przynętach, o żesz ja też mam niezebrane xD


    Teraz już mam oba pnącza odpalone i tak się zastanawiam czy jest sens wykupować dwa ostatnie żetony ze sklepiku obecnego eventu towarzyszącego? Jak robicie? Jak radzicie? Warto to brać? Tak się zastanawiam nad bilansem zysków i strat :p
     
    bogusiania i krasnoludek10 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ten event tak się dłuży, że już raz albo nawet i kilka zapomniałem o zbiorze skrzynek8) A pereł nowych dalej brak-.-:sleepy: Teraz otworzę hurtowo a nie tak, że tylko z jednego pilnowania na raz i może będzie lepiej. ​
     
  10. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

    finito rząd puchar farmy 1 nadal nie działa ani bonusu ani skrzynek
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Marlina nie zdobyłem dzisiaj co prawda ani razu, ale za to aż 6 pereł. Wniosek? Lepiej otworzyć 10 skrzyń niż 12 czy 4.
     
    bogusiania i hapsak89 lubią to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Marliny-trojaczki dały:
    upload_2024-7-7_8-53-7.png
    Faktycznie nie do wiaryxD

    Co masz na myśli pisząc, że rząd nie działa? Nie daje się zebrać?
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ładnie, 'zazdraszczam'.:p

    Kurka, jeden taki połów dał tyle, co u mnie 3 dni.
    Skąd ta różnica?
    Przynęty mamy te same.
    Pewnie żyłka inna.;)
    xD:cry:xD
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Marion widać nie marudzi przy łowieniu i ryby w ciszy się nie płoszą ;)
    Kto tak jak ja już 5 raz zmienił porę odbierania skrzynek, bo skleroza to jego drugie imię?
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja. I w zasadzie to codziennie jakoś tak inaczej zbieram.xD:cry:
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja teżxD:cry:xD
     
    bogusiania i hapsak89 lubią to.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie były też dni bez odebrania skrzynek. :p
     
    bogusiania i krasnoludek10 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też:p

    EDIT: Rzędu chmur 2 już nie zdobędę, bo nie mam żetonów telewizyjnych. Trudno, nie był jakiś super, żebym go musiał mieć.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2024
    bogusiania lubi to.
  19. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

    zbierając go nie wyskakuje powiadomienie o zebranym bonusie i skrzynkach
     
    bogusiania i krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie do wiary!!! Z 10 skrzyń otrzymałem przynęty (5 zwykłych, 4 te środkowe i 1 luksusową) i dostałem 8 pereł. Ale nie, nie to jest najdziwniejsze!!! Najdziwniejsze jest to, że marliny dały 6 pereł z rzęduo_Oo_Oo_O!!! Dzień dobroci dla krasnali (ogrodowychxD:cry:xD) czy co:D:music::inlove: Oby tak dalej, to uzbieram jeszcze na imprezowe wejściówki i skrzynie z farmerskimi bonusami (a może nawet skrzynie neonowych zagród):);) Oczywiście w pierwszej kolejności zakupię pnącze numero uno* i Piccolo:p;)


    *tłum. "numer jeden"
     
    hapsak89 i bogusiania lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.