Opinie Puchar farmy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Puchar napoczęty
    [​IMG]
     
  2. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Pierwszy połów marlin i rozdymka, dwie perły moje, zobaczymy co dalej. Na razie rozsiewam wszystkie eventy towarzyszące
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    1 zwykła i 1 premium dały 3 rozdymki, pereł brak - nie dla mnie taki biznes8)
     
  4. Julciowo

    Julciowo Czeladnik forum

    Ja też się zastanawiam jak zdobyć żetony?
     
    hiacynta, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jeszcze myślę czy będę robić, troszeczkę przesadzili z tymi eventami!
     
  6. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    jak zdobyc żetony ?
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Robiąc eventy

    żeton skrzyni jest do zdobycia w evencie ''Dorwij nas ''

    cytat z poradnika Puchar farmy
     
  8. Julciowo

    Julciowo Czeladnik forum

    Dziękuje
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Julciowo - Twój zdublowany post usunęłam.

    Eventy robię. Ryby łowię, jak mam przynętę. Ale tak przez miesiąc? Nie wiem, czy wytrwam. :p
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Zleci, nawet się nie zorientujesz kiedy :).
     
  12. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie wygląda to tak
    [​IMG]

    Patrzę na to jak na obraz Picassa i nic w dalszym ciągu nie rozumie gdzie są te telewizory
    Cztery zdobyte tutaj a gdzie jest reszta. Oszaleję przez te kombinacje. Wniosek, powoli myślę.
    [​IMG]
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tutaj zdobywałaś żetony skrzyni, telewizory będą w innym evencie - niestety tak to BP sobie wykombinowało:(
     
  14. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Dlatego ten event będzie trwał miesiąc, aż z wszystkich kolejnych eventów zdobędzie się wszystkie wymagane żetony. Oby tylko nie zapominać o zbiorach skrzyń z przynętami.
     
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję za wyjaśnienie, po przespaniu się i po ponownym przestudiowaniu poradnika też na to wpadłam, lepiej późno niż wcale;)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    2 merliny nareszcie dały 4 perły, jest nadzieja na sklepik:inlove:
     
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja sieję badyla cały czas ,potworki dały parę sadzonek a z nich na baha 2 x drzewko kukui i 1 x nyssa na farmie :inlove:

    [​IMG]
     
  18. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja przestałam siania badyla, miałam szczęście głównie do SNZ, którego mam od groma. Uzupełniam sobie braki;)
     
    anna0089, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Mechanika gry fajna, moja ulubiona, choć pnącza marniutkie i nagrody za nie się nie zgadzają z poradnikowymi wyliczeniami, ale ma być zmiana, więc poczekam i wtedy porównam. Kilka marlinów udało się złowić. 16 rzadkich pereł zdobytych, więc 1 pnącze, ew. skrzynia Piccolo zaliczone. Szkoda, że skrzynie z przynętami są do zbioru co 23 h, a nie częściej, np. co 5 h, można by więcej pograć i nałapać ryb. Tylko trzeba pamiętać o terminowych odwiedzinach na polu gry. Trochę nużące to długie czekanie :)
     
  20. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dokładnie się z Tobą zgadzam, czas zbierania jest za długi, ja mam dopiero 10 pereł. Jakoś tym razem te połowy nie idą. Pamiętam poprzedni event to trafiałam co rusz w samą jak to się mówi dziesiątkę, a teraz marniutko mi to idzie:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.