Opinie Puchar farmy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 13 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    cześć, jestem lepsza
    7 pól - 0 wypadajek
     
    niebo016, bogusiania oraz kalinamala lubią to.
  2. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Spokojnie, jakoś się zrobi. Kilka razy pograłam i pozgarniałam już kilka nagród.
    Oczywiście naklejkę! :) Poza tym farmarki i SN za 15 talarków. I się sieje dalej.
     
    niebo016, gretag oraz kalinamala lubią to.
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)41 wypadajek mam, a z małych pól 2 sztuki wypadły, jutro testuję średnie pola, do końca daleeeeekaaaaaa droga :sleepy:
     
    Reniarama, gretag oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. 92weronika

    92weronika Baron forum

    3 tyczki.
     
  5. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Po 2-gim zbiorze z dużych pól...uwaga, bo to ważne
    - 1- jedna sztuka
    czyli wszystko zgodnie z moimi założeniami 8)
    3-ci znów na dużych polach - no do trzech razy sztuka -
    a jako że jestem ,,nocnym markiem,, to jeszcze zbiorę o tej 1-szej po północy :p
    - i tak muszę czekać na drzewa do czasówki, więc to żadne ,,obciążenie,, dla mnie :)
     
  6. adikab

    adikab Ekspert forum

    2-3 rozumiem, takich ilości się spodziewałem, ale nie 0 ;)

    To popieram :) Właśnie wróciłem z rowerka, 2h - 52km, pogoda piękna aż żal siedzieć w domu :) No....MŚ się zaczęły więc niektóre mecze będzie trzeba obejrzeć :p Event będzie się sam robił, tyle co się nazbiera, tyle będzie. Niestety nie jest porywający jak dla mnie, ale może komuś innemu się podobać. Każdy ma inny gust więc życzę powodzenia ;)
     
  7. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    normalnie wykrakałam sobie... wypadła jedna tyczka xD wracam do dużych pól, choć jak Was czytam to nie wiem czy to coś zmieni niestety :wuerg:
     
  8. anna0089

    anna0089 Książę forum

    pomieszałam pola 2 duże i reszta małych- dwie tyczki. To chyba dobrze....
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mnie ze średnich pól wypadły 3 tyczki ,z małych 4. Tak tylko piszę...
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A u mnie ciągle okrąglutkie zero tyczek, jeszcze kilka miesięcy temu wściekłabym się, pisała to tu to tam, ale ostatnie poczynania BP spowodowały takie zobojętnienie, że mnie to nie rusza, jak chcą tak pogrywać ich sprawa, a koszyczka i tak nie kupię.8)
     
  11. miszcz111

    miszcz111 Czeladnik forum

    Piszecie o wypadajkach to ja też sobie pozwolę. A co :)
    Dwa zbiory na małych. Pierwszy: uwaga uwaga - 6 , drugi już normalnie - 1 szt.
     
  12. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    U mnie dwa zbiory i 3 tyczki :)
     
  13. adikab

    adikab Ekspert forum

    No to teraz musisz zgłosić buga :pxDxD u mnie z drugiego wypadły 3. Zbierałem pół godziny temu, a jeszcze w szoku jestem xD
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No popatrz, a ja 5.
     
  15. .-Kamilka-.

    .-Kamilka-. Forum Pro

    Z drugiego zbioru na malych polach 0 tyczek.
     
  16. konradowiec

    konradowiec Młodszy ekspert

    jak ie dopalacze działają na szybkość wzrostu oprócz wody i kupy;)
     
    niebo016, krasnoludek10 oraz gretag lubią to.
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Na polu gry, gdzie trwa obecny event działa tylko woda i zwykły nawóz, żadne inne dopalacze na tą strefę nie działają :)
     
  18. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    u mnie z obu zbiorów (jeden na dużych, drugi na małych) po 2 szt tyczki
    dłuuuuugi event :) ale w nocy wstawac nie będę, tylko 5 zbiorów dziennie się uda
     
  19. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Wyszło mi, że póki co nie ma powodu do martwienia się tyczkami - no chyba, że coś przykręcą...;)

    Póki co wypada średnio chyba 2 tyczki na zbiór z 7 dużych poletek (czy 28 małych).
    Przy takiej średniej i 5 zasiewach na dobę (4 w dzień i 1 na noc) uzbieramy 828 tyczek; przy 4 zasiewach na dobę - 664.
    W sumie do misji i do zdobienia stadionów potrzebujemy 504 tyczki (540, ale odjęłam 36 jakie dostajemy w misji nr 1).

    Gdyby średnia spadła do 1 tyczki na zbiór - to nazbieramy połowę z tego - 414 (przy 5 zasiewach na dobę) albo 332 przy 4 zasiewach na dobę - ale tu martwić się będziemy, gdy ta średnia faktycznie spadnie. Mamy prawie 2 tygodnie na zastanawianie się czy robić misję nr 2 (pierwszą w której trzeba oddawać eventówkę i tyczki) czy nie.

    W tym evencie problemem będzie nazbieranie potrzebnej eventówki. Póki co wygląda na to, że jeśli ktoś nazbiera eventówki, to i wypadajek nazbiera:)
     
  20. Azile

    Azile Komandor forum

    A ja tak siedzę i sobie dumam nad tym eventem....xD, myślę że może on nie jest taki zły, jakiś super nagród nie ma, ale też siejemy na dodatkowym polu, jak ktoś nie ma pomocników to i na upartego ręcznie może robić, tylko też czas roślinek jest koszmarny, one rosną za krótko i uwiązują do farmy, a jakby nie patrzeć to niedojże, że zaczął się okres meczy, a nie każdy ogląda w domu, to jest lato i pogoda dopisuje, więc nawet jak ktoś ma wolne to woli gdzieś pojechać niż siedzieć na farmie, jakoś to nie bardzo zorganizowane jest wszystko.... Ja tam całości nie muszę robić, ale pnącze(chodź ludzie mówią że słabe) chętnie przytulę, zawsze to jakaś pamiątka będzie, nie pogardzę też drobnymi nagrodami typu S.P., wejściówki na koło czy S.N., przyda się a co :)
    Powodzenia wszystkim którzy robią, miłego leniuchowania tym co wybrali hamaczek, i udanego piątku w końcu na się weekend zaczyna :)
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.