Opinie Puchar farmy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 13 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. adikab

    adikab Ekspert forum

    Czy on ma to nie wiem, ale ja mam i odpaliłem nawet pnącze +5% chociaż ono akurat pewnie na pole specjalne nie działa. W każdym razie z kompletu małych pół 0 o_O
     
    Anhedrea, gretag oraz kalinamala lubią to.
  2. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Po 1-szym zbiorze mam ich 40 w stodole - 36 było z misji więc wychodzi na to że z 7 dużych pól wyleciało 4 sztuki
    toż to więcej niż 50% -o_O
    a jak u innych - 0 - to znaczy że u mnie po kolejnym zbiorze może tak być, bo to jakoś tam wylatuje...no nie pamiętam, ale ktoś to tłumaczył i wiem w czym rzecz , tylko że objaśnić nie potrafię:p:sleepy:
    - znowu posiałam na dużych :music: - o 21,30 się okaże ile wyleci - a do tego czasu coś tam na farmie można podziałać:)
     
    gretag, AngelGina oraz aisunel lubią to.
  3. _Jacqueline_

    _Jacqueline_ Młodszy ekspert

    4 chyba wpadło, jakoś tak, no przynajmniej coś tam mignęło ;) na dużych. Ciekawe jak dalej ;)
     
    gretag i kalinamala lubią to.
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    U mnie z małych wypadły 2 szt.
     
  5. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    zero wypadajek ze zbiorów, koszmar jakiś
     
    niebo016 i gretag lubią to.
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Co do eventu, to nie będę się wypowiadać - inni zrobili to lepiej ;)

    Ale misje sobie porobię (nie wszystkie) i zgarnę to, co mnie interesuje plus oczywiście gwiazdeczki :) Gdzieś tam niby oddaje się eventówkę, ale jak już wejdę na farmę to coś tam podłubię, ale tak bez spiny. W każdym razie nie zamierzam w młynie kręcić flag.
     
  7. .-Kamilka-.

    .-Kamilka-. Forum Pro

    Zasiew na małych polach 2wypadajki.
     
    niebo016, kalinamala oraz gretag lubią to.
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie dość,że event słaby to jeszcze wypadajki przykręcone..no ręce opadają..
     
  9. _Jacqueline_

    _Jacqueline_ Młodszy ekspert

    o pnącze pilić się nie będę, w sumie jestem świeżym graczem. Grałam kiedyś, ale no cóż, wyszło jak wyszło, sentyment pozostał :p czy uzależnienie? :p

    Coś tam posieję, porobię trochę misje co by ze spółdzielni barwy mieć i zgarnąć co za talarki :)
     
  10. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Dlatego nie robię, robie tylko misje, te w ktorych sie oddaje ze stodoly, flagi z misji trzymam na czwarty tydzien. Nie mam czasu na takie siedzenie na farmie a nawet jesli bym go miala to sa przyjemniejsze rzeczy do roboty. pogoda fajna, ten event jest bardzo czasochlonny, zreszta gre traktuje jako relaks , wchodze na farme dwa razy dziennie.
     
    leloszek373, bogusiania oraz gretag lubią to.
  11. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    z pierwszego zbioru małych pół zero wypadajek xD nie wiem czy się śmiać czy płakać xD poczekam na zbiór o 21:30, może choć jedna tyczka wyleci xD
     
  12. aisunel

    aisunel Generał forum

    Greciu,czyzby w trakcie ewentu,dosc obszernego czasowo,nie pojawily sie jakies niespodzianki,mysle o pnaczu:p
     
    gretag lubi to.
  13. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Greciu masz tu w poniższym cytacie odpowiedź - czy też ,,podpowiedź,, względem tego przykręcenia ...
    Ten pierwszy tydzień to taki... dla tych najbardziej niecierpliwych, którzy dość szybko ... sięgają po przyśpieszacza (lub kilka)
    - śmiem twierdzić że i drugi tydzień będzie niewiele lepszy pod względem tej wypadalności :sleepy:
    - trzeci to już zbyt daleka przyszłość i nie wybiegam w nią by... nie zapeszać :p
    Dla mnie te ostatnie 10 dni będzie decydujące w tej ...rozgrywce - i do tego czasu spokojnie sobie będę poświęcać tą minutę na zebranie i zasianie ewentówki - oczywiście misje II i III muszą być wzięte pod uwagę analogicznie do czasu ich trwania :)
    jeśli nie odkręcą tego kurka no to II misji na pewno nie ruszę - w III chcę te ZB i... no trzeba cierpliwie, inaczej się nie da :)
    - A ten megatronik niech sobie sprawdza i określa co tam chce byle...z korzyścią dla farmerów:D :D
     
    leloszek373, aisunel oraz gretag lubią to.
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Już nic się nie pojawi dla nas.
    Nie liczę na odkręcenie kurka z wypadajkami bo są koszyczki do zakupu..
    W BP przestali się z nami liczyć, wierz mi.. Dla nich teraz ważna jest tylko kasa..
    Ja robię na spokojnie, bez pośpiechu. Co zdobędę to moje. W nocy nie mam zamiaru wstawać..
     
  15. aisunel

    aisunel Generał forum

    Jak to cudnie ujelas:Edit.Tutaj jest szeroka gama niecierpliwych:p
     
    kalinamala i gretag lubią to.
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    na 7 pól - 3 wypadajki
     
    kalinamala, magdalena oraz gretag lubią to.
  17. klaudiaibartek

    klaudiaibartek Młodszy ekspert

    A tu Ciebie może zaskoczę
    farma 107 Wyspa 374 puchary 27/30
    No to chociaż jedna powinna wypaść ?
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Też z rzeczonego eventowego pola tych eventowych zielsk- 3 wypadajki. I nie rozumiem czym się denerwować? Event trwa miesiąc
     
  19. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    z małych pól 1 wypadajka , powtarzam zasiew na małych polach i jak sytuacja się powtórzy wracam na duże pola,
    z których miałem 3 wypadajki
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Po pierwszym zbiorze wypadło 0 tyczek, a po drugim 2 tyczki.

    Tak więc szaleństwo. xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.