Opinie Puchar farmy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 13 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    jeszcze siedem czerwonych flag brakuje do pnącza czyli 3150 rośliny czyli jakieś 28 zasiewów
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi brakuje 10, czyli jakieś 35
     
    anna0089 i niebo016 lubią to.
  3. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    czy da się zrobić pnącze nie mając 15 flag?
     
    anna0089, niebo016 oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    hejka jeszcze tylko 4126 roślinek i event będzie wpełni ukończonyxD
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety nie.
     
    anna0089, leloszek373 oraz niebo016 lubią to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Niestety nie, do zdobycia kompletnego rzędu potrzebne jest 15 flag pucharu farmy tak aby móc wykonać 15 zadań:

    [​IMG]
     
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    brakuje mi roślinki na 8 flag czyli 3600 ole, tyczki są i to w nadmiarze.
     
    anna0089, niebo016 oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi brakuje na 10 a tyczek w nadmiarze.
     
    anna0089, niebo016 oraz ewanta lubią to.
  9. elcia1951

    elcia1951 Naśladowca mistrzów

    mnie brakuje na 2 flagi.ale misja 4 nie ruszona
     
    anna0089, niebo016 oraz krasnoludek10 lubią to.
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jeszcze 6 flag - brakuje 2564 oleandra czyli 23 zasiewy.
    Misja IV wykonana w całości.

    To nie uzbierasz w takim tempie na całość. Potrzeba Ci 40 razy jeszcze siać
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2018
  11. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    mam identycznie:) muszę wysiać 900 roślin , tyczek dużo bo 280 więc spoko...pozdrawiam:)
     
    krasnoludek10, anna0089 oraz niebo016 lubią to.
  12. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :music:Cudowne Pnącze już zdobyte:music:, zbiór oleandra dopiero będzie po 23.00. ;)Teraz zastanawiam się czy kręcić w młynie barwy kibica, czy robić jakieś zadania w spółdzielni :p:p
     
    olgs3, krasnoludek10 oraz anna0089 lubią to.
  13. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    policz ile dostaniesz flag za roslinki z zadan a ile z takiej samej ilosci roslinek z mlyna. wez tez pod uwage dodatkowe nagrody z zadan i zobacz co sie lepiej oplaca:) ja robie misje. jestem na 3 zadaniu. jak skoncze misje to zobacze czy bedzie mi sie chcilo jeszcze siac do mlyna. to bedzie zalezalo co zostanie w sklepiku:)
     
    abc2016, krasnoludek10 oraz niebo016 lubią to.
  14. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Ja też się zastanawiałam. Ale jednak robię zadania w spółdzielni. Skrzynki i niewiadome przyciągają mnie jak magnes :music:
    Z zadań też dostaję flagi i zdobywam gwiezdne talary :) wykupiłam już prawie wszystko co mnie interesowało . Teraz zbieram
    tylko na imprezowe wejściówki , które są bez limitu.
     
    krasnoludek10 i niebo016 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wychodzi mi, że potrzeba 7 dni. A właściwie 6 z hakiem, bo 450 sztuk jest w sklepiku.
     
    leloszek373 i olgs3 lubią to.
  16. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    3/4 misji za mną. Brakuje 1800 badyla do pnącza i 940 do misji. Jak ktoś robi misje to niech wysiewa na polu i nadmiar do misji. Dopisuje się 5 roślin w ciągu 5 godzin czasem szybciej. Ja już tak chyba ze 20 roślin mam bez siania:D:inlove:

    farmarki też są bez limitu - pierwszy tydzień
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2018
    anna0089, krasnoludek10 oraz Mikasek- lubią to.
  17. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    A gdzie w sklepie są skrzynki z drzewami?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. Azile

    Azile Komandor forum

    Mi brakuje tylko jednej flagi do pnącza, fakt że misji nie robiłam, i nie kręciłam jeszcze niebieskich barw, to najnudniejszy event na farmie jaki przyszło mi się robić od kiedy gram, może jeszcze żeby to było zimą to jakoś by uszło, ale latem kiedy się przeważnie wyjeżdża to pilnowanie roślinek jest strasznie męczące, ale ja tam nie narzekam, pnącze na pamiątkę zawsze zostanie, co uda się zgarnąć jeszcze, to i dobrze, a co nie, to i przeżyję :D Udanego poniedziałku i cierpliwości do roślinek :D
     
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie jeszcze 4 flagi.Więc może skończę na styk.Najnudniejszy event w historii.I ten beznadziejny czas wzrostu,a przecież żeby skończyć,trzeba zbierać w miarę regularnie.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki;) Przyda się, powoli zaczynam mieć dość8) Co do wyjazdów masz rację a ja jeszcze nie miałem transmisji danych na wyjeździe i miałem małe poletka a najgorsze jest to, że nie było kiedy ich zmienić. Ale to, że się opaliłem i pozwiedzałem mi to wynagrodziło:D Brak roślinek na 9 flag.
     
    Azile lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.