Opinie Puchar farmy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 13 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    :) takie samo podejscie u mnie -priorytet to pnacze, dlatego zrobiona pierwsza misja. 2 i 3 uznalam za zbedne. a teraz pnacze uruchomione dzisiaj rano i powoli robie sobie biezaca misje, a jak zostana roslinki to zuzyje na produkcje kibicow dla talarkow.
    powodzenia i trzymam kciuki za ryzykantow:)
     
  2. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ze sklepiku piłkarskiego wzięłam wszystko co mi było potrzebne, wysiewam 4 zbiory, póki pnącza nie zdobędę to nic nie robię w spółdzielni. Na przykład tę budkę z hamburgerami co daje SG to mam, więc jej nie biorę :) , kupony wzięłam, pakiety z 3 tygodnia (SN, SNZ, farmarki , złote banany wzięłam już) :) a zagrodę z jelonkami to wykupiłam w pierwszej kolejności :)
     
    leloszek373 i krasnoludek10 lubią to.
  3. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Witam jak zdobyć ten rząd i te itemy ?
     
  4. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    dekorujesz stadion i uzupelniajac pasek z prawej strony zdobywasz itemy, ktore pozniej umieszczasz na pnaczu. muszisz miec 15 czerwonych flag, ktore wplacasz wykupujac dekoracje.
    zapomnialam dodac, ze na polu eventowym wchodzisz w domek z krecacym sie kolem na dachu:)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2018
  5. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Brakuje mi jeszcze 7 czerwonych flag, oj jeszcze sporo siania ;)
     
  6. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    a mi brakuje 9 flag,ale ogarnę,nadmieniam,że wszystkie misje zrobione,powodzenia dla wszystkich graczy
     
  7. remek63

    remek63 Okazjonalny autor

    gratuluję, ja niestety mam jeszcze do zrobienia 3 dekoracje stadionu (dzisiaj jedno zrobię i zostaną dwa ), ale jutro wyjeżdżam na urlop i nie mam dostępu do komputra a na telefonie nie potrafię uruchomić farmy. Może macie jakiś pomysł jak uruchomić aby dokończyć event i zdobyć pnącze
     
    niebo016 i krasnoludek10 lubią to.
  8. sir_matin

    sir_matin Czeladnik forum

    Polecam próbę przez telefon, przeglądarka "Puffin" działa bez problemów, inne niestety maja trudności.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ściągnij sobie przeglądarkę Puffin Web Browser. Nadal brakuje 11 flag, ale za to drugi event na finiszu.

    PS. Nie polecam zdecydowanie strzelać karnych na telefonie.
     
  10. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    to możemy podać sobie ręce zrobiłam dokładnie to samo co Ty i też 9 flag mi brakuje do końca,ale dziś jeszcze nazbieram zielska na jedną tak więc z górki ważne że misje wszystkie zrobione a pnącze trochę później ale też będzie
     
  11. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    dziekuje, a koledzy juz podpowiedzieli:) na puffinie super dziala. a pole eventowe malutkie i na duzych polach zrobisz bez problemu. brakuje juz nie duzo i szkoda byloby odpuscic:)
    trzymam kciuki:):)
    ale najlepiej przed wyjazdem zuzyj wszystkich kibicow niebieskich na kompie bedzie lepszy efekt
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2018
  12. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Wreszcie pnącze zdobyte :inlove::D, teraz sieję oleandra do misji :).
    Życzę wszystkim zdobycia pnącza:).

    Potwierdzam , Puffin działa doskonale na na smartfonie , korzystam , aby co chwilę nie odpalać lapka.
     
  13. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    [​IMG]
    Motyla noga, no nie. No po prostu motyla noga, no nie. Ludzie, czy wy to widzicie?
     
  14. matthero

    matthero Weteran forum

    A ja mam pytanie... W młynie, jak kliknę na produkcję i wybiorę flagę pucharu farmy to po lewej stronie na górze, powyżej literki F jest taki jakby ząbek, po kliknięciu na niego staje się zielony. Do czego on służy? Ktoś wie? Bo pierwszy raz widzę :)
     
    niebo016 i krasnoludek10 lubią to.
  15. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    mozesz sobie zaznaczyc jako ulubione i jak klikniesz na zakladke tego "zabka" to ci sie pokaza te pasze ktore zaznaczyles jako np, najczesciej produkowane, sp czy inne,
    a zeby bylo w temacie, to pnacze juz jest i teraz roslinka do misji rosnie
     
    niebo016 i krasnoludek10 lubią to.
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jeszcze 9 czerwonych flag.W sklepiku coraz mniej towaru.
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ludzie! Czy w to uwierzycie?

    Brakuje mi jedyne 10 tyczek do pnącza..

    I aż ponad 4 tys. oleandra - nawóz jak nic pójdzie w ruch jak skończy się event "Efekt jagody"!!! Oczywiście w parze z kurkami albo króliczkami:p
     
  18. yen10

    yen10 Naśladowca mistrzów

    Brak 250 roślin do pnącza :)
     
    niebo016, niki1990 oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. KrysQ

    KrysQ Aktywny autor

    Jeszcze 2 dekoracje i Pnacze moje, potem machne cosik się ze spółdzielni, żeby skrzynki z drzewiami chapnąć.;)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2018
    niebo016 i krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I znowu zbiór w plecy. Ale jak nie zdobędę pnącza, płakał nie będę.
     
    niebo016 i .dorotka01. lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.