Opinie Puchar Farmy

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 czerwca 2026 o 09:02.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. andrzejmila

    andrzejmila Czeladnik forum

    Dziękuję


    Posty połączyłem ponieważ nie można pisać postów jeden pod drugim. Cytat oraz treść należy umieścić w jednym poście.
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 czerwca 2026 o 18:59
  2. tema52

    tema52 Okazjonalny autor

    strzeliłam do bramki i gra się zawiesiła nic nie mogę zrobić bo nic nie działa czy stracę talarka ?????? bo muszę odświeżyć grę.
     
  3. klonek68

    klonek68 Generał forum

    Pytanko? czy komuś oddali żetony/talarki?
     
    ajlowdisgejm lubi to.
  4. oskitom

    oskitom Aktywny autor

    U mnie wciąż zero talarków, dlatego na razie wstrzymuje się z rozgrywaniem meczy. Szkoda, bo chciałem wykupić zagrodę dla jaków.
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    W piłkę mam zamiar pokopać [​IMG]
    byle talarów nie zajumali ale na razie zbieram wejściówki

    podwórkowy odpuszczam
    zleceń strasznie nie cierpię :sleepy:

    zobaczymy jak inne :D