Przywitanie na nowym forum :)

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Sekme, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. VenoPoison

    VenoPoison Okazjonalny autor

    Cześć wszystkim!
    W sumie to nie tylko mój pierwszy post na nowym forum, ale pierwszy w ogóle.
    Gram od wczoraj i jeszcze trochę nie mogę się połapać o co w tym wszystkim chodzi ;)
     
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    BA_Musa
    jak przesłać grafiki na poszczególne serwery znajdziecie >>TUTAJ<<.

    Dzięki za podpowiedź ale tego akurat się nie da otworzyć a sama nie wiem jak się to robi, taki antytalent komputerowy ze mnie:oops:
    Tak wchodzi:)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2014
  3. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  4. Naoma

    Naoma Młodszy ekspert

    Witam słoneczko to prawda teraz śmigam po nowym forum ale pamiętam moje pierwsze kroki na FS po prostu człowiek się uczy aż do śmierci a mamy tu M-odki kochane co maja cierpliwość do nas.
    Małgosiu a ty wdziej coś bo tu robi się powoli jesień
     
  5. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    BA_Musa

    Serdecznie dziękuję, jak widać udało się, pozdrawiam:p
     
  6. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    Udało mi się odzyskać moje chomiki, to już mogę się przywitać :) Zdecydowanie wolałam owieczki niż te sztampowe emotki i bardzo nie podobają mi się poucinane niki. Poza tym nowe forum nie budzi moich głębszych emocji 8)
     
  7. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Emotki są straszne ;)
    poucinane nicki tez...
     
  8. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam serdecznie w nowym wystroju. Na razie czuje się tu dziwnie i obco, ale trzeba się przyzwyczaić i tyle. Kwestia tego czy mi się podoba to już wyłącznie rzecz mojego gustu.;) Będę tu regularnie zaglądać i czytać. Czy będę pisać? Czas pokaże.
     
  9. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Pisz, nie bądź taka :p Cześć :)
     
  10. edyta22.10

    edyta22.10 Forumowy żółtodziób

    nie ogarniam tego forumo_O w wolnym czasie spróbuje to rozpracować :D
     
  11. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Witajcie na nowym forum.Trochę jestem tu zagubiona, ale to kwestia czasu i przyzwyczajenia. :)
     
  12. alunia198

    alunia198 Czeladnik forum

    Witam na nowym forum :) Na razie ciężko je ogarnąć, ale jak to mówią do wszystkiego można się przyzwyczaić.
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    po pierwszej dobie,muszę powiedzieć,że nowe forum jest całkiem sympatyczne :) mnie się podoba.już pomału się przyzwyczajam.no i poprawili nicki,już wyświetlają się w całości.
     
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    To i ja się przywitam na tym nowym forum, mama nadzieję, że szybciutko się do niego przyzwyczaimy :)
    ano nie bardzo w całości mi a obcina :(
     
  15. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski dla wszystkich farmerów,już jestem ubrana,więc przyszłam wszystkich pozdrowić!:):):)
     
  16. widlobrody

    widlobrody Mieszkaniec forum

    Witam wszystkich :)
    pierwsze wrażenie jest trochę dziwne ale trzeba się przyzwyczaić i trochę poszukać gdzie co jest.
    pozdrawiam
     
  17. kanion1957

    kanion1957 Forumowy żółtodziób

    ja jeszcze się nie przyzwyczaiłem do nowego forum jest za bardzo rozległe do starego forum i nie można poszukać poszczególnych rubryk które mnie interesują;)
     
  18. asica222

    asica222 Forumowy żółtodziób

    Witam :)Jak zawsze -trochę potrwa zanim przyzwyczaję się do tych nowości:)
     
  19. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Nocka była dobra ale bardzo krótka :( fakt- na nowe trzeba dać sobie czasu. Na chwile obecną wystroiłam się w nowy mundurek. Jak nie miałam przez tyyyyle lat :D to nie miałam. Teraz mam 2 cudowne "ubranka" :D będzie w co się przebierać :D
     
  20. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ta kiecuszka jest taka delikatna jak chciałaś ;) z sygienkami istne szaleństwo. trudno się rozpoznać :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.