Opinie Przytulne popołudnie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 14 sierpnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ornak_1

    Ornak_1 Forumowy żółtodziób

    Wystarczy zrobić sobie kilkuminutową przerwę (ok 10 min.). Po tym czasie przycisk "cofnij ruch" zapali się na zielono.
     
    hiacynta, Aisha1969 oraz bogusiania lubią to.
  2. rolnik_matik

    rolnik_matik Mieszkaniec forum

    Itemy zacne ale gdzie wy macie miejsca na ich stawianie? Ja mam już wszystkie pola zastawione i tylko pnącza mnie ratują bo pasek też cały zawalony ...
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    na polach mam tylko najlepsze itemy mnożnikowe,reszta idzie na pnącza lub są w pasku ,po drugie nie robię wszystkich eventów,wybieram te ....najlepsze 8)8), u mnie już hamaczek :)
     
  4. ChibiWeiWuxian

    ChibiWeiWuxian Zaawansowany

    Cytując jakże sławną reklamę gumy do żucia: Mam i JA!
    :p:p
     
  5. Komas

    Komas Czeladnik forum

    Dzięki ściądze Ateny zdobyłam fabrykę żelu na której mi zależało. Dorobię jeszcze do pnącza i kończę. Pozdrawiam wszystkich.
     
  6. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    16/40 coś to pomalutku idzie
     
  7. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

  8. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja utknęłam na 36 poziomie, czekam aż dojrzeją jagody, brak wypadalców, roślinki mam.
     
  9. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie stanęłam na 39, badyla jeszcze mam 5 tysięcy ale wypadalców brakuje :)
     
  10. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Pnącze zdobyte i utknęłam na 33 kroku a tak dobrze szło to nic będzie powtórka, gorzej bo brak wypadajek.
     
  11. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Z ust mi to wyjęłaś, też tak mam . Poprzedni ewent o tej tematyce to prawie cały przejechałam na ściągach -i ci to za zabawa :cry:
    a teraz mam już 33 level i wszystkie zrobiłam sama z takim miłym dreszczykiem przyjemności że mi wychodzi :p
    a jak zaczynam się wahać to sporo ruchów można cofnąć . Oczywiście dwa czy trzy levele musiałam poprawiać . Ale ogólnie brawo Farmo :inlove:
     
  12. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Pnącze zdobyte, już działa z tymi super itemami. Do skrzyneczki Piccolo tuż tuż :)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Muszę pochwalić BP, że tym razem dopasowali liczbę talarów w sklepiku do tych z zadań! Ale ostrzegam, że liczyłem bez tych 120 GT za 100 talarów, bo ich nie kolekcjonuję;) A! I zakładałem maksymalną ilość za wszystkie gierki!


    PS. Pierwsze 3 poziomy i gra prosta jak budowa cepa. Podejrzewam, że jak dalej będę je układał pudełkami i to bardzo szybko, to może być git.
     
  14. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    itemy zdobyte , 21/32...do 40 nawet nie robię , byle do pnącza
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No robię robię :D
    koło pomaga podgonić badyl

    powinnam zdążyć
     
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Po rannym zbiorze wypadło tyle wypadalców, że spokojnie ukończyłam event. Ze sklepiku wykupiłam wszystko, totalnie go ogołociłam łącznie z tymi 120 GT. Piccolo jeszcze nie wystawiłam, poczekam nie będę się spieszyć, boję się, że dostanę kijkiem. Pamiętacie jak rozpoczynał się event dużo graczy zastanawiało się, czy uda się dobrnąć i zebrać itemy, a tu proszę bardzo, nie tylko itemy zebrane ale i piccolo zgarnięte.
    Bardzo fajny, przyjemnie się grało. Itemy ustawiłam na leśnej polanie i zastanawiam się czy przenieść je na pnącze, muszę przeanalizować co bardziej się opłaca.
     
  17. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    Zostało 5 poziomów ( czekam na wypadajki ) . Wszystkie nagrody wykupione z wyjątkiem bananów. Na koniec zostanie mi 97 gwiezdnych talarów - szkoda, że nie policzyli dokładnie i mogli dodać jeszcze kilka fantów do kupienia.
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    wykupiłam wszystko i zostało mi jeszcze 127 talarów z pikolaka dyniowy:inlove: przyda się w krytycznych momentach w następnych eventach ;)
     
  19. thistle20

    thistle20 Baron forum

    ja jestem na 27 i tak się właśnie zastanawiam, czy robić do całość do 40 czy tylko do pnącza...
     
  20. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    29/40 jak sie uprę to z łatwością i ja 40 zrobię , bo udało sie bonus wykręcić +100%