Opinie Przygotuj sie na hodowlę gęsi

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 1 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Dla satysfakcji !
     
  2. Alan1907

    Alan1907 Wyjątkowy talent

    chociazby dla relaksu i odpoczynku od siania multum roslinek a nadto łatwego przygotowania sie do rozwoju sytuacji wzgledem gęsi ;) nic na siłe :p:D
     
  3. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    Herbarium niczego nie przebije.::)))))
     
  4. ciaoamore1

    ciaoamore1 Forumowy żółtodziób

    Kupiłam te gęsi i nie mam ich w zagrodach POMOCY!!! :D
     
  5. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    wyloguj się i zaloguj ponownie ;)
     
  6. Alan1907

    Alan1907 Wyjątkowy talent

    szukaj w inwentarzu zaraz za stajnia lub w jej okolicy:):p
     
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Upolowałam na rynku 45 szt. paszy dla gęsi w cenie od 50 do 61,20 SG. Ulżyło mi ;) Przynajmniej bidulki nie pójdą głodne spać xD A ja nie będę miała wyrzutów sumienia, że zawaliłam 1 dzień eventu. A tu tyle roboty, czas nagli, nie skończyłabym go i co? o_O
    Kaplica xD:cry:xD

    Tak a pro po gąsek, to przypomniała mi się jedna zabawa z dzieciństwa. Ciekawe czy ktoś ją jeszcze pamięta i czy dzieci jeszcze się w to bawią? :p

    Gąski, gąski do domu!
    Boimy się.
    Czego?
    Wilka złego.
    Itd... :)
     
  8. Megan

    Megan Komandor forum

    Jestem zadowolona z eventu, nareszcie nie trzeba siać roślinki, można na spokojnie zrobić a zagródki sa bardzo ładne:)

    Co do nagród....a to pierwszy raz są takie słabe, w końcu cena za zagrodę nie jest wysoka, więc wszystko jest adekwatne.

    Polak już tak ma, że na wszystko narzeka......dużo siania źle, nie ma wcale siania i event prosty też źlexD
     
  9. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Wiedziałam, że czegoś mi tu brakuje, jak żyć bez naklejki no jak ;) :D

    Dobra jakoś tego eventu nie przemyślałam, świnki już są gotowe, króliki i owce też a zagrody z gęsiami jeszcze nie wystawione bo pasze mielę;)

    jak dla mnie miła odskocznia, zrobię bo mi w niczym nie przeszkadza.
     
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Też się w to bawiłam :inlove:

    A co do zagrody - event nadal czeka na zakończenie poprzedniego, ale kupiłam zagrody i pochwała dla grafika - podobają mi się :)
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jak było za duzo roślinek do siania to źle, a teraz ze za prosto :D no ale dobrze-chwila wytchnienia :)
    2 zadania zrobione ;) jutro skończe :) a od czwartku zapewne orka :D
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    a ja jutro zaczynam xD I może jutro kończę xD A gąski przydadzą się do Dni Oceanu z wypadajkami ;) No chyba, że zachce mi się kupować paszę, ale wątpię xD
     
  13. Megan

    Megan Komandor forum

    Moje gąski pójdą głodne spać, dostaną jutro śniadanie....paszy na targu brak.
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale ty jesteś :( Jak głodne, to nie zasną i się nie wyśpią, a jak się nie wyśpią, to nie będą chciały się rozmnażać xD Dlatego moje poczekają sobie do północy ;)
     
  15. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    przy tej ilości nowości jakie w ostatnim czasie nastąpiły kompletnie mnie one nie kręcą bo nie nadążam powoli za tym wszystkim by to klonować itd.
     
  16. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Koniec eventu :D teraz po hoduję gąski na kolorowanie :p
     
  17. Megan

    Megan Komandor forum

    Nie można iść spać z pełnym żołądkiem, trochę diety nie zaszkodzixD
    Rano zjedzą z apetytem:p
     
  18. Petunia

    Petunia Młodszy ekspert


    32 gąsek chcą, daja 48

    to rzeczywiscie parę gąsek xDxD:cry:
    Nagroda: dokladnie 12 sztuk, xD
    popisowa nagroda jak na nazwe ewentu [​IMG] [​IMG]

    "Przygotuj sie na hodowlę gęsi........ będąc już w posiadaniu okazałego stadka!"


    oczywiscie ewent odhaczony, nie robie !
    zeby chociaz naklejke dali, wowczas:music: oplacaloby sie xD:cry::cry:
     
    chrumcia91 i eliza9070 lubią to.
  19. amdep

    amdep Moguł forum

    Bardzo mi się podoba gęsia chatka, wreszcie coś ładnego. ;)

    Event też mi się podoba - nie ma siania, nie ma nerwów, wreszcie jest zabawa a nie mordęga. :p
    Postawiłam na noc owieczki i świnki oraz 22 gęsie chatki, jutro sobie zrobię event.

    Pasza dla gąsek też się kręci, bo chyba są chętni na kupowanie - trochę już sprzedałam. ;)
     
  20. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Hurrra:D Event ukończony. Zdobyłam 6 sztuk super paszy:inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.