Opinie Przygotuj sie na hodowlę gęsi

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 1 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    a moze bys sie podzielił tym bogactwem -dzien dziecka dzis;):p:inlove:
     
  2. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Tego się nie spodziewałam. Normalnie szczęka mi opadła do ziemi - nowa zagroda za SG??? O Jezu! Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam poradnik. Czy to sen, czy jawa? :D:D:D To chyba Dzień Dziecka dla Farmerów od BP xD
     
  3. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Rafał,powtarzam sie,ale jestes jedyny w swoim rodzaju,dzieki,że jestes!!!
    :D:D:D:D:D
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    moja reakcja na poradnik: "SERIO??8):sleepy:"
    bez sensu.....nie warte w ogóle zachodu chyba to hodowanie za takie nagrody....
    no ale event jak każdy inny zrobię..... no ale bez sensu..... jak ja nie cierpię czasówek....
    na szczescie tylko 12 potrzeba w ostatnim zadaniu więc kupie 12 zagród-na raz najlepiej zebrać i zapomnieć
     
    kotwbutach., Dybilas4 oraz .Robaczek. lubią to.
  5. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Te gąski będziemy potem kolorować....
     
    NASTKA.BURAN, kotwbutach. oraz amdep lubią to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no tak, ale jeszcze nie mam zadnej misji hodowlanej skończonej wiec na razie nie zamierzam rozgrzebywać kolejnej xD
    no chyba ze jako event tez to bedzie, jak w przypadku kukułek i chyba kameleonów ;)
    skoro mozna kupic zagrode to i gotowe gąski chyba na targu, tak?
    dobra niech juz bedzie 14 to kupie zagrody i wystawie :p
     
    kotwbutach. lubi to.
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    No a ja mam zagwozdkęo_O
    czy kupić od razu kilka pomarańczowych ulepszeń (każda 320 fl) i nie martwić się czy dam radę skończyć w wyznaczonym czasie?

    Rafał, czy mogę prosić Cię o radę:)
     
  8. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    A to chyba trochę później było dodane, bo teraz faktycznie jest czas wcześniej nie było napisane :p:p
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Wpadlam do domu, zeby szybko przeczytac, moze jeszcze co na targu zarobic a tu taki klops-.-:cry:
    Z okazji dnia dziecka wlasnie im dam ta misje do zrobienia, niech tez maja jakas przyjemnosc:pxD
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Chętnie , kilka mi zostanie ;).
    Jedna mocno wymiotowała , nie lubi motorów 8).

    Dziękuję Aniu , ale to głownie zasługa BP.
    Odwalają kawał dobrej roboty.
    Szacun8).


    Koniecznie , bez pomarańczowych nie ma SZANS , żeby zakończyć o czasie xD.
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję bardzo, też sobie tak pomyślałam.xD:cry:xD:D:D:D
     
  12. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    blazers-tę miotajaca zostaw sobie pliss;)chociaz nie dawaj ja -bedzie broń daleko rażaca-zobaczymy kto mi podskoczy!
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2015
    kotwbutach. i zagma lubią to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mnie się podoba, bo:
    1. można go zrobić bardzo szybko,
    2. nikt nie będzie się stresował, że nie zdąży,
    3. zapowiada się bardzo długi i bardzo piękny weekend, świat realny kusi ...
    A że BP potraktowało nas jak malutkie dzieci, no cóż, przecież każdy chciałby być dzieckiem....
     
  14. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Rozumiem, że każdy etap włącza się samemu?

    To od razu wystawię 12 a najchętniej 24 (ale to zachodu warte nie jest;) ) Bo i tak potem dokupię na targu :D chyba ;)

    Jedyny problem to blokada młyna przez SP ;) i odkurzenie zagród w pasku. Poza wyspą i ptakami kiwi żadnych innych zwierzaków nie hoduję, nic przypomnę sobie jak zagrody wyglądają ;)
     
    NASTKA.BURAN i kotwbutach. lubią to.
  15. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Zapominasz o jednym - 4 czerwca statrują dni ocenów, więc będzie dylemat ha ha,
     
  16. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    bo te gęsi będą w innym ewencie potrzebne, tak mi się wydaje.
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Noo króliki owce i świnki już wystawione. Po 14 kupuję 6x zagroda dla gęsi i nastawiam młyn na 32 (chyba się nie pomyliłam) sztuki paszy dla gąsek. A jak mi będzie nudno czekać to wrzucę super paszę gąskom i skończę szybciej:)

    p.s. poda ktoś link lub coś podobnego gdzie mogę poczytać co będzie potrzebne - jeśli ktoś to gdzieś napisał - do dni oceanu? ;)
     
    kotwbutach. lubi to.
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    wlasnie bylam muszona zakonczyc produkcję 3x SP...19 h mi zostało.
    Tak tak, wiem, mogłabym jutro zacząć ale chce dzisiaj :p i jak najszybciej wyrzucić to w niepamięć :p
     
    kotwbutach. lubi to.
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie nie zapominam, ale niestety mam taki układ, że z niektórych eventów muszę zrezygnować na starcie, bo moje wyjazdy łaczą się z brakiem dostępu do netu.
    Czy ktoś mi może powiedzieć, czemu kupujemy gęsią zagrodę z nawozem? Czy to czasem nie powinna być pasza?
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2015
    kotwbutach. lubi to.
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja też mam SP jeszcze na 13 h w młynie, więc i tak zacznę jutro, a w między czasie wyhoduję trochę paszy dla tych gęsi, nie warto marnować SP, która już się kręci:) a o zadaniu i tak szybko się zapomni, bo szybko się je zrobi :D;)
     
    kotwbutach. lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.