Opinie Przygotuj sie na hodowlę gęsi

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 1 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Łatwe eventy też się przydają - stopień trudności określony jako średni. Zagroda nie jest droga, można kupić odpowiednią ilość i zrobić zadania na luzie bez wykorzystywania cennej super paszy.[/QUOTE]
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2015
    kotwbutach. lubi to.
  2. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    A ja owiec i świń zapas zrobiłam.... ale dla odmiany niech będzie i to, nie mam nic przeciwko różnorodności i w formie i w trudności... tylko do nagród coś mogli dorzucić ekstra chociaż jakiś jeden item... xD
     
    blazers, kotwbutach. oraz Megan lubią to.
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Hihi - przynajmniej luz blues. Niech ja zerknę do kalendarza jaki będzie następny event... ;)
     
    kotwbutach. lubi to.
  4. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Zwracam uwagę na fakt, że jest to misja czasowa i niestety musisz wszystko sam wyhodować bo ze stodoły nie oddasz. Ale przy takich ilościach to żaden problem. Ciekaw jestem ile czasu zajmie produkcja paszy.
     
    .Robaczek. i kotwbutach. lubią to.
  5. Megan

    Megan Komandor forum

    U mnie młyn zajęty na 18 godzin, nie pomyślałam i wrzuciłam SP do produkcji:)

    Lecz jest sporo czasu i można gąski hodować nawet od jutra, zagrody nie są takie drogie można nawet kilka kupić, to ci dopiero eventxD
     
    Sookie, .Robaczek. oraz kotwbutach. lubią to.
  6. juras

    juras Weteran forum

  7. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Szczerze to według mnie trudność tego eventu to łatwy a nie średni. Tylko jeszcze nie zdecydowałam czy nagrody są wartę tyle SG, ponad 60 tys.
     
    .Robaczek. i kotwbutach. lubią to.
  8. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    event prosty jak konstrukcja cepa:inlove:,pełen luzik czekam na rafe:D
     
    kotwbutach. i Renia1920 lubią to.
  9. kurczakmały13

    kurczakmały13 Czeladnik forum

    jak dla mnie , to trochę pokręcone - dać gęsi, żeby dostać gęsi !??
     
  10. Mefka99

    Mefka99 Młodszy ekspert

    Do kolorowania się przydadzą ;)
    A event mega łatwy :p
     
    NASTKA.BURAN i kotwbutach. lubią to.
  11. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Cześć. Czytam ten poradnik i tak myślę sobie: do zadań potrzeba oddać zwierzaki w określonym czasie tak? a mogę np wystawić zagrody potrzebne do zadań i przed zbiorem włączyć dopiero zegar? czy się nie będzie liczyć? odpowiedzcie mi proszę :)
     
    .Robaczek. i kotwbutach. lubią to.
  12. juras

    juras Weteran forum


    ...właśnie tak należy zrobić!
     
  13. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    dzięki :)
     
    kotwbutach. i juras lubią to.
  14. kwasia1999

    kwasia1999 Młodszy ekspert

    Trudność tego eventu w moim wypadku oznacza ponowne przeorganizowanie farmy, żeby jak najszybciej skończyć i zapomniećxD
     
    kotwbutach., .Robaczek. oraz wolf031973 lubią to.
  15. Honorat.

    Honorat. Ekspert forum

    fantastyczny event, prosty, niewymagajacy, taki wlasnie na odpoczynek:) pewnie przed rafa:)
     
    kotwbutach., .Robaczek. oraz Renia1920 lubią to.
  16. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Zwróciłam uwagę że to jest czasówka bo ilości wydały mi się coś podejrzanie małe.xDxD Więc wbrew pozorom trochę będzie trzeba poświęcić czasu... zwłaszcza jak się pracuje to wszystko rozplanować, też mnie zastanawia pasza, ile może trwać produkcja. Wracam dziś z pracy po 22 więc ustawiłam czas pracy młynu tak żeby zaraz po powrocie z pracy młyn był pusty chciałabym pierwszą partie nastawić już na noc, więc mam nadzieje że produkcja jednej sztuki paszy nie będzie dłuższa niż kilka minut.
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli chodzi o paszę dla gęsi,to w poradniku (klik) czytamy :

    Karma dla gęsi: 2 x jeżyna, 4 x proso

    Czas produkcji: 6 min.
     
    kotwbutach. i .Robaczek. lubią to.
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Odebrałam to jako taki uśmiech do nas z okazji dnia dziecka :p ogólnie mi się podoba każda odmiana od siania i zbierania abstrakcyjnych ilości bajkowych roślin ;)
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tego jeszcze tutaj nie grali xDxDxD:cry::cry:xDxDxD.
    Musiałem dwa razy przeczytać poradnik , żeby zrozumieć.
    Dawno tak nie miałem , ten poziom trudności , NIE DO WIARY8).
    Nadjeżdżam ........... i już 8).


    [​IMG]



    Bry kreatywne.
     
  20. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Witam.
    A jak to jest z czasówkami tego typu bo nie pamiętam,po skończeniu pierwszego zadania to przy drugim zadaniu czas automatycznie się włącza czy trzeba go samemu uruchomić?
     
    kotwbutach. lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.