Opinie Przygotowania do hodowli kotów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 24 października 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    To może ja z drugiej strony :) dzieje się tak, ponieważ My gracze uwielbiamy wydawać pieniążki na grę. :D
     
    toDzasta lubi to.
  2. balluna55

    balluna55 Okazjonalny autor

    z nowosci powinni dodac kurnik
     
  3. MaxTresor

    MaxTresor Czeladnik forum

    O tych nowościach na farmie w ostatnich miesiącach można by było referat napisać, z tytułem "Czy wydawać pieniądze na SP, TS, miesięczny kombajn, czy po prostu grać w Farmeramę w wersji darmowa ????" Tak czy inaczej każdorazowo decyzja należy do gracza. Zawsze będą lajkerzy i hejterzy - i to akurat dobrze - dlatego jest tak barwnie i wesoło na forum :) Ja akurat nie narzekam na nowości, dobrze że są bo zawsze jest jakiś element zaskoczenia.
    Brakuje mi tylko jakiś nowych misji w spółdzielni, ale nie związanych z nowościami...mamy dużą różnorodność zwierząt, owoców, roślin a nowych konkursów zero. Nie ma gdzie zdobyć SP, które właśnie w ostatnim czasie były najbardziej potrzebne. Skąd je brać jak w misjach nie ma ich gdzie zdobyć - trzeba je zakupić. I z tego powodu niezadowolenie graczy. Należę do grupy graczy darmowa, czyli minie z jakieś 3 miesiące zanim nazbieram ~200SP z różnych konkursów specjalnych aby spróbować wygenerować kolorowe zwierzęta i wtedy będzie szansa na jakieś ulepszone/pokolorowane/wprowadzone wraz z aktualizacją koty .......... ale jestem cierpliwy, kiedyś je zrobię.....kiedyś :):):)

    przypomnę, że językiem obowiązującym na naszym forum jest język polski i w takim należy pisać.
    Słowa obcojęzyczne usunełam.

    TL_Mouse
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 października 2016
  4. abask

    abask Komandor forum

    Pasza dla kotów jest powalająca ;)
    Pytałam moje domowe czy taką paszę by jadły a one odwróciły się do mnie zadkiem, zadarły ogon do góry i chichocząc odmaszerowały w kąt.

    Mam 2 żywe w domy, 6 wolno żyjących na podwórku a w stodole 710 kotków. Wystarczy ;)
     
  5. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem zwierzaki które kupuje się z TS nie powinno być możliwości ich kupienia przy wprowadzeniu do klonowania
    za sianogrosze w warsztaciku . Aby zdobyć nową zagrodę z TS wydaję ok. 300florenów więc może też nie kupować TS poczekać na klonowanie
    wybudować zagrody w warsztacie a florki przeznaczyć na coś innego.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2016
    Magdam.1__, puuszek oraz ramona45 lubią to.
  6. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja tam nie mam nic przeciwko kupowaniu za sianogrosze.Ale................. no właśnie ,ale uważam że skoro mam zagrody kotów z ts i chcą to zamienić na zagrody które można kupić w sklepiku za sianogrosze to powinnam dostać rekompensate.Kiedyś wydałam na to florki,zadowoliłabym się nawet 5 fl za zagrodę,a co tam;)
     
  7. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Ja z kolei uważam, że dzięki temu, że można te zwierzaki kupić na targu, każdy z graczy ma równe szanse i możliwość ich klonowania:) mraauuu;)
     
  8. *Gosza

    *Gosza Naśladowca mistrzów

    Wczoraj była informacja, że nowa pasza będzie wprowadzona od 27.10 od 14:00. Ustawiłam produkcję jeszcze na mleko krowie.
    Dziś info, że jednak od razu będzie zmiana. Czy moja produkcja, która jest ustawiona na kilkanaście godzin przyniesie mi paszę dla kotów z mleka? Dla mnie to logiczne, ale wolę się upewnić.
     
  9. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Tak ale jeśli ją anulujesz nie zwróci Ci mleka tylko owies i czarny bez. Ja przez to straciłem 372 sztuki krowiego mleka :C
     
  10. *Gosza

    *Gosza Naśladowca mistrzów

    oooo dobrze wiedzieć :) dzięki za odpowiedź
     
  11. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Jeśli trwa produkcja, to bez problemu zostanie dokończona, ale jeśli ją anulujesz, to tak jak napisał przedmówca, zostaną zwrócone już nowe towary potrzebne do jej produkcji, czyli owies i czarny bez.
     
    Anetta41 lubi to.
  12. Andre1909

    Andre1909 Stały bywalec

    człowiek może wszystko zrozumieć,ale wytłumacz dziecku że koty już nie piją mleka tylko jedzą owies i czarny bez.Tylko Kto wymyśla takie bzdurne połączenia pasz w grze
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    To jest tak jak mojej babci nie przetłumaczyłam czemu kupuje się kotom karmę ,,whiskas ,, przecież kot ma polować na myszy :)
    Tak piszą niektórzy że się zastanawiam czy dzieci teraz wcale nie znają bajek , fantazji baśni i rożnych stworów a gdzie wyobraźnia że kura może znosić złote jajka .Biedne dzieciaczki chyba nie oglądają ,,Smerfów ,, , Harrego Pottera, Kaczor Donalda czy inne fajne bajki przecież zwierzaki nie mówią , czarów nie ma , to jak się im potem to wytłumaczy

    To jest tylko gra !

    Mam paszy naprodukowane z mleka ponad 500 szt. na jakiś czas zapas będzie .
     
  14. aisunel

    aisunel Generał forum

    Zmiana produktow na produkcje paszy miala byc od 27-go,a juz jest zmieniona.No ale w tej grze to norma.::((
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  16. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;),
    to nie realna farma, wiec, hmm, na naszej "zwariowanej farmie" wszystko jest mozliwexD, koty jedza owies:D,
    dziwie sie jednak, ze jeszcze nie mamy drzewa, gdzie mozna cukierki zrywacxD, byloby wiecej :),
    Pozdrawiam, i milego dzionka;)
     
    Azile i -Wiewiora- lubią to.
  17. Azile

    Azile Komandor forum

    Mózg mi dziś nie pracuje, ale to z tymi kotami nie powinna wejść razem możliwość budowy kolorowych zagród w warsztaciku i jakaś fabryczka?
     
    Anetta41 i xBabciaEwa lubią to.
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To wejdzie jak będzie ewent z hodowlą kolorowych kotów w listopadzie .
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Póki co jest zapowiedź:

     
    Anetta41, Peonia oraz Azile lubią to.
  20. mithryl

    mithryl Forumowy żółtodziób

    bosz...co za pomysł..Czarny bez jest na liście roślin toksycznych dla kota, może doprowadzić do śpiączki a nawet śmierci. Koty to zwierzeta domowe, nie daj Boże ktos zasugeruje się informacją z gry. Kto wymyślił tą paszę????
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.