Opinie Przygotowania do hodowli kotów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 24 października 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ta nowa pasza dla kotków to od kiedy będzie /?
     
  2. Azile

    Azile Komandor forum

    A ja tam się cieszę że nie je myszy :p i nie dlatego że jestem jakimś nawiedzonym ekologiem co uważa że nawet zwierzątka powinny być weganami, albo o zgrozo nawiedzonym pedagogiem co uważa że dawanie myszy kotom na grze szkodzi dzieciom a już schabowy na talerzu jest ok, tylko z tego powodu że to ułatwienie gry, tak bym musiała robić paszę dla myszy, hodować je potem paszę kotom i dopiero koty :p jedne anakondy na grę mi wystarczą xD
     
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie 501 kotów,myślę że wystarczy :)
     
    zonaania2122 i tosia lubią to.
  4. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    mia4709, post usunęłam jako off-top.
    Tutaj rozmawiamy o przygotowaniach do hodowli kotów.
    Jeśli masz pytania dotyczące gry, zadaj je proszę w dziale "Pytania ogólne".
     
  5. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ja od jakiegoś czasu mam koty w menazerii, niech się mnożą;) co do paszy dla kota, to trochę śmiesznie z tym czarnym bzem i owsem:p no ale tutaj jest wszystko możliwexD W realu to raczej myszy, mleko nie, bo koty nie tolerują laktozy.....
     
    Anetta41, zonaania2122 oraz tosia lubią to.
  6. zibi33

    zibi33 Komisarz forum

    Spewnością się powtórzę, lecz muszę zadać to pytanie. Jak długo jeszcze będziemy coś kupywać za floreny, żeby mieć możliwość chodowli lub zbioru owoców. A następnie po kilku miesiącach będziemy już mogli kupić to za sianogrosze. Coraz częściej ten manewr powtarzają właściciele gry. Uważam że jak coś już było wprowadzone do gry na zasadzie kupna za floreny to nie powinno być zmieniane
     
    ramona45, janekkostuchna oraz Bronek82 lubią to.
  7. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Jeden z moich (mam trzy) lubi ogórkową. Mięcho lubi kazdy plus suche, specjalne, cenę tez ma specjalna! xD:cry:xD
    Wirtualnych mruczków mam około 3 tysiace. Sobie ich jeszcze dorobię, chcę zarobić i poklonować. Sp kupię, dla kotów kupię. :inlove::inlove:
    Tez tak mysle, skoro na gt byly oferty oferujace cuda za zagrody tukanow oraz zagrody kotow. Powatpiewałam w slusznosc tych ofert, ale z przyjemnoscią skorzystalam. xD
    Zagrod na chwile obecna mam pięć. :music:
     
    Anetta41, 0olimpia0 oraz chrumcia91 lubią to.
  8. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Od kiedy to koty jedzą owies i czarny bez?
    Dobrze że kupiłem 3,5 tyś kotów za 8-9 tyś i czekam na sprzedaż za 40 tyś :D wpadnie ponad 120 mln SG :)
     
    juliuszka lubi to.
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    moj barszcz pil jeszcze taki z torebki-kiedys wyczail go w kubku jak sobie popijalam do krokietow i pozamiatane....:oops:ale odstawilam mu po dluzszym czasie...codziennie o tej samej porze wył w kuchni...durnota.:cry:
    paszy mam cale 30 sztuk -tez bede musiala kupic :sleepy:mlyn kreci teraz pasze dla zwierzakow,bo pustki juz straszliwe byly :oops:
    koty lubie . eventu i klonowania bym nie odpuscila :inlove:
     
  10. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Czyli jednak jest coś co Ci daje jeszcze radość z gry :)
     
  11. Azile

    Azile Komandor forum

    A ja bym nie była taka pewna na Twoim miejscu :p Ludzie kupowali żaby bo był do skończenia event z zagrodami a nie zwykłe BB, mało tego koty to ssaki więc mogę wrzucić wszystko prawie xD A nie zamierzam dać się zabić za kilka kolorowych kotków, nie wszystkie zagrody mam różowe xD
     
    Anetta41 i zonaania2122 lubią to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jakby nie bylo nic tak zupelnie nic to bym pewnie nie grala ;) koty sa-lubie ,lubie bb generalnie...malo wyzwan-nie ukrywam-ale cos trzeba robic jednak,(niekoniecznie w szybkim tempie) w oczekiwaniu na to cos co wymysla tworcy gry, co nas kiedys rzuci na kolana,czyz nie?;)xD:cry:
     
  13. Grandalore

    Grandalore Czeladnik forum

    Ja uważam że koty będą po 30-40 tys. ponieważ też będzie event który będzie tylko ich dotyczył. Na marginiesie zauważyliście że nie tylko zmienili paszę ale też czas jej produkcji z 3 minut do 7 to dopiero będzie zarobek ja kręcę paszę od miesiąca to dopiero będzie zysk:)
     
  14. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Witam.
    Nie chciałbym Cię budzić z tego pięknego snu, ale mam pewne obawy, może lepiej wstań poczytaj to i owo, bo może się okazać że obudzisz się... z ręką w nocniku.
     
  15. 1rumcajs1

    1rumcajs1 Czeladnik forum

    To są koty z marsa i zjedzą co popadnie byle żyło się im ładnie.
     
    ramona45 lubi to.
  16. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Chyba się mylisz.:) Ten event będzie dotyczył tylko kotów, a konkretnie wprowadzenia kotów do kolorowania. Nie da się ich zastąpić innymi zwierzakami. :)
     
  17. Azile

    Azile Komandor forum

    No nie wiem jaki będzie nowy event nie jestem "wyrocznią" chodziło mi o dzikie zwierzęta, a przy zwykłym B.B. też mogę kolorować zwierzątka które mi są potrzebne do misji, albo do zagród, chyba że się coś zmieniło i o tym nie wiem i będzie event tylko na kolorowe kotki o_O
     
    Anetta41 i wolf031973 lubią to.
  18. ambroland

    ambroland Forumowy żółtodziób

    Kochani gracie tyle i nie zorientowaliście się o co chodzi w tej grze Stare przysłowie powiada ... .jak nie wiadomo o co chodzi .to chodzi o pieniądze ......... Tak jest i na Farmeramie Nie bez powodu dają mało miejsca i wymyślają co rusz to nowe zwierzęta Podobnie jest z eventami ... Chcesz mieć to płacz i płać , ( podobno to darmowa gra .hi hi ) Nie istotne jest przy tym czy dana zagroda lub roślina jest potrzebna Czy ma logiczną ciągłość Chodzi , by jak najwięcej forsy wyciągnąć od graczy .Miłej dalszej zabawy życzę
     
    niki1990 lubi to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ambroland Twój pusty post z samym cytatem usunęłam.
     
  20. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    a już myślałam, że skasowałam kolejne zwierzę...ehhh za dużo ich jest.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.