Opinie Przygoda w górach

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 28 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. andzorek_potworek

    andzorek_potworek Czeladnik forum

    z ciekawszych TSów to żółwie mi wypadły a tak to boćki, gołębie, ul i inne badziewia
     
    toDzasta lubi to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie przeszłam tego testu...
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja też nie xD
     
  4. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    A ja przyszlam sie pochwalic- gram 3 tydzien i zdobylam moj 1 item. taka jestem szczesliwa.
     
  5. ifff_78

    ifff_78 Zaawansowany

    w inwentarzu miałam 16 TS :), 4 jutro odkryję, a z odkrytych na uwagę zasługują tylko zimorodki (pierwsze), żółwie (pierwsze) oraz różowy kaczy staw (mój pierwszy różowy) pozostałe nie warte uwagi i do paska, ale z tego co pamiętam to dużo boćków8)


    Odkryłam te 4 Ts-y i wyszły zimorodki :), boćki jak zwykle, szopy i coś żółtego
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2015
  6. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Ewent szybko i bezboleśnie , było sianie i wypadajki - ale już wole to niż ewenty z jakimiś mini gierkami - mini ewenty howlane tez sa fajnie - tylko te ewenty z mini gierkami gdyby były zadsze to by było fajne - bo mi się wydaje , ze z tymi mini gierkami sa coraz częściej . O i jeszcze nie kupiłam wypadajak . Oby więcej takich ewentow jak ten Polski :D


    Mój poziom 87 , Wyspa 187
    Targ 13 , Piekarz 5 , Przetworca 4 , Kwiaciarz 4 , SPA 4
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2015
  7. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    TSy takie sobie. Drugą achachę dostałam (miałam już 1 z innego eventu), reszta wylądowała w pasku, z zagród nic ciekawego.
     
    toDzasta lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno się zakończył, Gracze nie piszą już nic w temacie, więc zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.