Opinie Przygoda pomidora III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Angel

    Angel Komisarz forum

    Runa, gdyby ktoś szukał, 20 szt. owiec - zombie jakby co znajduje się tutaj:
    [​IMG]

    Wygląda tak, jak poniżej trzeba poprzewijać strzałkami i ją wyszukać, bo jest tego sporo:

    [​IMG]



    Też żałuję ogromnie...:sleepy: ,ale dzięki za chęci :)
    Gratulacje!!!:D
     
  2. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Mam odznaki a nie moge nic robic bo mi sie nic nie podswietla na zielono. Nie moge odblokowac ani kwiaciarni ani szklarni. Jakim cudem u Ciebie dziala a u mnie nie. Na co bym nie kliknela pokazuje kup teraz.
     
  3. incasent

    incasent Ambasador forum

    Nie mam pojęcia, może zaczynasz na niewłaściwym polu...
    Na pierwszej stronie Agniecha$ przygotowała plansze. Tam są miejsca gdzie zaczynamy.
    Jeśli to nie pomoże, to nie wiem co jest przyczyną...
     
  4. Angel

    Angel Komisarz forum

    U mnie też nie da się zebrać od razu :p

    Zaczęłam tak jak Agniecha rozrysowała (zaznaczyłam, gdzie stanęłam):):

    [​IMG]

    No i mam czas oczekiwania, nie mogę zebrać od razu:

    [​IMG]

    Może masz "ulepszoną" gręxD
     
  5. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Widzialam te plansze, czytalam tez opis , przelogowalam sie kilka razy i nic i dalej kup teraz. Ale dzieki, myslalam, ze cos zle robie.
     
  6. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    U mnie też już pnącze aktywne :p:music:
    Powodzenia w zbieraniu żonkili :D
     
  7. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    To moze dlatego u mnie nic nie dziala. Wkurza juz mnie ten event. Najwyzej nie zrobie. W koncu dla mnie nic atrakcyjnego w nagrodach nie ma. Ja to nawet do kwiaciarni wejsc nie moge.
     
  8. incasent

    incasent Ambasador forum

    Cytat z FAQ:

    [​IMG]

    Nie wiem, gdzie tkwi problem. Tym bardziej, że nie tylko ja powiesiłem pnącze.
    Może zrób krok do przodu i wróć na pole z żonkilami...
     
  9. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Okej dwie pierwsze plansze wykonane na maksa i teraz na żonkile i ostatnią też już sobie zrobię bo chyba starczy mi odznak? Dajcie znać czy tyle wystarczy. Poszło prawie 2 000 super paszy...

    [​IMG]
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    by zdobyć samo pnącze nie trzeba żonkili
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I zagadka rozwiązana:p;)
     
    hiacynta, Aisha1969 oraz Angel lubią to.
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Też mam już pnącze.:) Uruchomię go przy porannym zbiorze, teraz tylko pamiętać o zbieraniu żonkili.

    [​IMG]

    Tak wygląda kompletna plansza kwiaciarni:

    [​IMG]
    Z niej można przejść do szklarni (drzwi po lewej stronie) i skarbca do lewej części (drzwi po prawej).
    Do prawej części skarbca wchodzimy ze szklarni.
     
  13. Angel

    Angel Komisarz forum

    Do kwiaciarni wchodzisz strzałkami z lewej strony u góry, może musisz przesunąć, a wejście samo do kwiaciarni jest u dołu pomieszczenia, też go szukałam;)


    Krok w tą, krok w tamtą i nic, stale na szaro przycisk. xD No nic, poczekam, nie pali się. Myślałam, że to może wina tego, że gram na kliencie, ale przez FF tez tak samo.:p

    Gratulacje!!! Fajnie macie, już z głowy.:D
    Ja sobie poczekam do obniżek SP, może w sobotę z 1 SP dorobię odznak.:music:
     
  14. incasent

    incasent Ambasador forum

    Może te pierwsze już zebrałaś, bo na Twojej grafice wygląda, jakby czas płynął do drugiego zbioru :)
    Sprawdź w stodole w kategorii "inne"
     
  15. Angel

    Angel Komisarz forum

    Faktycznie, mam 8 żonkili.:cry:xD Dzięki.xD
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zebrałam,oddałam w skarbcu i teraz czekam na zbiór,jeszcze 1:52...Więc chyba ok,bo szklarnię później zrobiłam a tam te"brakujące"żonkile...
    [​IMG]
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję, jednak nie miałem odblokowanej:)

    EDIT: Jeszcze 167 sztuk owiec-zombie wyhoduję, ale dalej czekam na obniżki (podczas BB i tak mało kiedy mi wychodzą super okazy;)) :p
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2023
  18. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    A ja właśnie polecam korzystanie z BB, obniżki może będą, może nie, a tu wkładasz do oazy 4 owce, a możesz dostać zwrot nawet 6, więc bilans wychodzi bardzo korzystnie i wcale nie trzeba mieć tych teoretycznych 200 szt. zombiaków. ;) Przed chwilą umieściłem 40x4 anakondy i koniec końców razem ze zwrotami ich liczba wróciła prawie do początkowego stanu. :)

    I nawet fajny przeskok mi wpadł na kotach, z podstawowego na szósty poziom. :p

    [​IMG]
     
  19. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Pnącze jestxD teraz tylko pilnować zbiorów żonkili ;)
     
  20. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    mam pytanko natury technicznej, a mianowicie :znalazłam takie coś w FAQ :
    "W kwiaciarni i szklarni nagrodę tę stanowią żonkile wykorzystywane do wykonywania zadań na planszy Skarbca".
    Czy Wy macie żonkile na obu planszach czy tylko w kwiaciarni ? Bo ja już zgłupiałam ...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.