Opinie Przygoda pomidora III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Ależ ja jestem z kosmosu! Jestem sknerą i nie karmię zwierzaków SP. W czasie GT mogłam poszukać owiec zombi, ale stwierdziłam, że po co mi kolejne zagrody, skoro tych co mam wykarmić nie mam czym. SP nada się dla zombiaków i jeszcze szybciej się zrobią. Brawo ja! Nie ma to jak poczytać forum.
    Stan owiec na dziś 3 sztuki. Dziękuję za radę - przypomnienie - w skrzynkach znalazłam 24.
    Na drzewie niestety nie siedziała żadna, ale ja nie o tym...
    Mam pytanko, czy jak się wejdzie na drugi poziom, (na razie nie mam zombiaków) to potem można wrócić?
    Np. Jutro porobić inne hodowle, a w poniedziałek wrócić jak nazbiera się owiec i machnąć odznaki zombiaków?
     
  2. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    mam paszy 1444 szt więc pewnie pobawię się w to
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak można później machnąć oznaki z zombiaków
    pewnie na weekend dadzą dłuższe BB

    Dziś oznaki ssaki gady by odblokować okienka z żonkilami potrzebne do innych okienek
    stawonogi do odblokowania wejść

    Nie wiem jaki masz cel w tym evencie całość czy pnącze czy po piccolo też czy nie

    sprawdź te drzewo jeszcze raz
    trzeba strzałkami odszukać
    chyba że wcześniej zgarnięte :)

    *****
    Mogę machną i dziś ale czekam na obniżki :p
     
  4. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Event zrobię z przyjemnością. Alep ytanie czy tylko mi forum dzisiaj padło? Bo nie mogłem się dowiedzieć niczego ile potrzeba odznak do eventu...
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Gdzieś od godz. 10 forum nie działało we wszystkich krajach. Dopiero jakąś godzinę temu usunięto awarię.
     
  6. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    nie tylko Tobie, od samego rana nie dało się wejść
    W temacie kończę mutowanie i zostanie zbieranie żonkili
     
  7. skretnik

    skretnik Koneser forum

    :sleepy:xD A jam tylko 13 owieczek, czyli mogę się nawet za niego nie brać
     
  8. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Jeszcze nie słyszałem takeigo określenia na kolorowanie zwierzaków ale od dziś będę go używał xD


    [​IMG]
    [​IMG]
    "Mutowanie" fajnie wychodzi, szkoda tylko że nie można sprzedać tej owcy na targu ani oddać do żadnej misji. Wychodzi na to że będę kolekcjonował wysokiej klasy nie potrzebne "śmieci" :sleepy:
     
  9. halina54

    halina54 Hrabia forum

    szkoda ze nie da rady ich sprzedac bo mam ich ponad 1000 to bym sie podzielila.U mnie caly czas stoja na polu 2 menazerie to sie zwierzaki powoli zbieraja
     
  10. Klaudiuś

    Klaudiuś Czeladnik forum

    Kto wymyślił kolorowanie zwierzaków których nie da się kupić w razie czego na targu (ani sprzedać). Mam dosłownie 1 sztuke tej owcy i event sobie niestety muszę odpuścić.
     
  11. skretnik

    skretnik Koneser forum

    I tylko ciągle potrzebna owca , jak by nie było innych zwierzaków!
     
  12. incasent

    incasent Ambasador forum

    Pnącze wisi :)

    [​IMG]

    Powodzenia dla wszystkich! :)
     
  13. Montwa

    Montwa Wielki mistrz forum

    Nie lubię hodowlanych. -.-
    Ale tym razem musiałem się przełamać. ;)
    No i u mnie pnącze też już wisi i czeka na zbiór itemów. :)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też stan owiec 3 sztuki, ale mam jeszcze parę bonusów na 200% (ale raczej po zakończeniu działania obecnego będę już je oszczędzał) i 100% na zagrody (tutaj już lepiej, bo mam 6 sztuk). W skrzynkach niestety nie siedziała ani jedna, na drzewie chyba też (doszukać się nie mogłem, więc pewnie odblokowana już dawno).


    EDIT: Uff, nie czekam na obniżki jako jedyny:p;) Przynajmniej nadgonię trochę owce-zombie, bo z 1 zagrody na ten moment mam ich 4 sztuki.
     
  15. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Chyba niedawno używałeś +200%. Zagród dla zombiaczków masz sporo.
    Wygląda na to ze nie pomyślałeś by narobić owieczek.
     
    Angel, incasent oraz Ciasteczkowa♥ lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Używałem, ale do roślin eventowych i to wczoraj;)
    Zagród mam sporo od niedawna, tak miałem jedną jedyną albo i to nawet nie:) Więc produkcja zaczęła się dopiero dzisiaj na dobre:p
     
    hiacynta i Angel lubią to.
  17. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Jak udało Ci się tak szybko żonkile zebrać? Ja dopiero mogę za 8h...
     
  18. incasent

    incasent Ambasador forum

    Pierwsze żonkile można zebrać niemal natychmiast po odkryciu danego pola, kolejne za 5 godz.
     
  19. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    no to od 14 do 16:40 mineło 2h 40min więc pytam jak bo ja właśnie dalej przejść nie mogę bio potrzebuje 4 żonkili :p


    A sorki wybacz. Już wiem nie zrobiłem drugiej planszy tylko od razu poleciał na trzecią plansze.
     
  20. incasent

    incasent Ambasador forum

    Zajrzyj ponownie na plansze, wejdź na pola z żonkilami i je pozbieraj :)
    Kliknij w dane pole, pokaże się druga mini plansza z napisem zbierz i je zbierz ;)

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.