Opinie Przygoda pomidora III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja mam tylko 8 zagród, a z nich taki zapas zombiaków.:p
    Ewent oczywiście robię, choć przyznam szczerze, że nie za bardzo lubię plątać się po tych piętrach, niestety ciągle tam się gubię.:oops:
     
  2. incasent

    incasent Ambasador forum

    Sprawdź jeszcze na drzewie mądrości, czy masz odkrytą runę z Owcami zombie. za 65 gwiazdek jest 20 owiec.
    ------
    Zagroda dla kałamarnic jest dostępna w sklepiku Jacka, drukarkę Necronomikonu można wybudować w warsztacie w mieście.
     
  3. Angel

    Angel Komisarz forum

    OK, dzięki za te informacje.:inlove: Sprawdzę czy mam runę, tylko czy to wystarczy? Ciągle myślę ile tych owiec potrzebnych będzie? Czy warto zaczynać? Gwiazdki też zbieram na teren z latarnią morską, bo nie mieszczą mi się ozdoby...ach te priorytety...:sleepy:
    Chyba będę zbierać wszystko pod event, ale nie wrzucać, aż do momentu uzbierania owiec...to chyba nie głupi pomysł?:p
     
  4. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    incasent dobrze radzi, temat jest do ogarnięcia i już owce z drzewa dużo dadzą. Do tego zwroty z oazy podczas BB i może otwórz pełniowe skrzynki? Owce siedzą w skrzyniach pełni II i III, wiedźmich skarbów i z upiornymi przedmiotami (jakieś skrzynki na pewno są do zdobycia w spółdzielni). I te z paszą, dla owiec-zombie też wypada jedzonko ;)
     
  5. incasent

    incasent Ambasador forum

    Myślę że podczas BB wystarczy z 80 - 90 owiec, może mniej.
    Często są zwroty, często wrzucamy 4, wyjmujemy 6. Itd, itp.
    Tylko czasu więcej trzeba, Bo każde nowe pokolenie trzeba załadować ponownie :)
    ----
    Powodzenia! :)
     
  6. Angel

    Angel Komisarz forum

    Dziękuję Kochani Wasze porady są bezcenne.:inlove:
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Gubi się ten co idzie na skróty xD
    Ty łazisz wszędzie i najdłuższą drogą ;)xD wszędzie trafisz :pxD

    kwiaciarnia 43 oznaki ssaki
    i szklarnia 35 oznaki gady
    to na początek na okienka z żonkilem
    plus 19 oznaki ssaki by odblokować dostęp do szklarni

    O widzisz zapomniałam że idzie wyprodukować fabryczkę

    eh też powinnam trochę naprodukować mrocznych produktów ( necronomiconu i świecącej wełny bo będzie płacz i zgrzytanie zębów :sleepy:
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    myslę,że nie miałabym problemu z tym eventem:

    [​IMG]

    tylko ja mówie pass (hamaczek) bo ...bo w tym evencie nie mam nic co by mnie interesowało8)xD
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy zauważyłaś, ale w poradniku jest, że obejmuje to tylko zagrody dla trolosłoni;) A ich chyba i tak mam tylko jedną sztukęxD:cry:xD


    Prawdopodobnie spróbuję zrobić całość jak dadzą obniżki (ale tylko wtedy!), ale jak wyjdzie to zobaczę:)
     
  10. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Nie mam owiec zombie w ogóle więc pass i hamaczek :inlove:. Udanych hodowli.
     
  11. ola88888

    ola88888 Analityk forum

    Ja nie bede robic, mam za malo owiec i tez czasu za malo.

    Ten event co sie konczy za godzine to udalo mi sie jakos by zdobyc pnacze i itemy do pnacza.

    Szybkiego zrobienia eventu :)
     
  12. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    Ja mam zombi- 1024 szt więc evencik machnę, dalej się produkują, event robię
     
  13. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Odpuszczam. Szkoda owiec, szkoda sp.
    Pnącze nijakie, raptem +75% PD/TPD do wszystkiego co 24h, skrzynka także nijaka.

    A chciałbym poklonowac zombiaczki i wybudować ulepszenia zagrody dla tychże.
     
  14. CC.Cora

    CC.Cora Forumowy żółtodziób

    Robie:), czekam z niecierpliwoscia na:
    Wesoły dzień obniżek
    wowczas obskocze ewenicik:):inlove: w godzinke, trzeba na to wiecj SP ale przy znizkach oszczedze te 5 godzinne zbiory :D zonkili
    Pozdrawiam:)
     
  15. Lilka41

    Lilka41 Czeladnik forum

    prosze mi podpowiedziec , gdzie mozna odblokowac dojscie do szklarni ..Pozdrawiam i dziekuje
     
  16. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Nic nie trzeba odblokowywać. Klikasz na dom farmerski, ikonka u dołu z roślinką w doniczce to wejście do szklarni.
     
  17. Lilka41

    Lilka41 Czeladnik forum

  18. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Jeśli masz na myśli szklarnię w tym evencie, to odblokowujesz ją na polu kwiaciarni, a odpowiedzialny za to "kafelek" jest zaznaczony na planszy niebieskim kolorem:
    [​IMG]
    Układ wszystkich plansz i wymagania produktowe znajdziesz w poradniku do eventu :)
     
  19. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    No nie pomyślałam, że to chodzi o tę szklarnię. Nawet dobrze jeszcze nie przeczytałam poradnika. Przepraszam.
     
  20. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    W sumie łatwo idzie przeoczyć, a na takich podwójnych znaczeniach to idzie się w farmeramie czasami pogubić xD
    A żeby w temacie było, to pasza dla owiec się kręci, a zwierzaki niecierpliwią w oazach :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.