Opinie Przygoda pomidora II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Do szklarni dostaniesz się po oddaniu lawendy, drzwi od góry po lewej stronie planszy, oczywiście najpierw musisz oddać towar na wcześniejszych polach, powodzenia:)
     
  2. bebema2014

    bebema2014 Forumowy żółtodziób

    Dzięki, mam dużo lawendy, ale nie wiem jak mam oddać. Bo gdy zaznaczam pole pod drzwiami po prawej stronie jest tylko aktywny przycisk z kup koszyk

    Generalnie to nie mogę oddać lawendy, ale mam zaznaczoną kwiaty orchidei jako oddane z dolnego kwadratu po lewej stronie.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Warto zapoznać się z >>tym poradnikiem<<, a >>TU<< można poćwiczyć.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 kwietnia 2021
  3. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Proponuję iść i poczytać poradnik tam wszystko jest wyjaśnione co i jak. Jestem w lesie pierwszy pełny zbiór zebrany posiane na noc idę spać. Dobranoc.
     
  4. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Mam nadzieje, że to tylko jakiś błąd, bo licznik pokazuje mi 59h do końca eventu >:(a według poradnika ma trwać dłużej. Praca znacząco odcięła mi dostęp do farmy:cry:
     
  5. -MM35-

    -MM35- Czeladnik forum


    ja też mam problem z oddawaniem towaru udało mi się oddać tylko lawendę a w innych przypadkach nie mam przycisku zapłać



    może ktoś pomoże i wytłumaczy co i jak
     
  6. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    przeszłam do 2 poziomu trzeba zbierać badyla na poziom i resztę uzupełnić jak się da a jutro misja weekendowa
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  7. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Przede wszystkim wskazane najpierw zapoznać się z poradnikiem do eventu https://board-pl.farmerama.com/threads/przygoda-pomidora-ii.81104/
    następnie chcąc oddać towar należy najechać na planszy na dany kwadrat kliknąć na niego i po prawej stronie podświetli się informacja, czy możemy towar oddać, jeśli mamy wymaganą liczbę podświetla się na zielono ,,Zbadaj" i wtedy go klikamy oddając towar.
    Nie możemy wybierać sobie dowolnych kwadratów, o ile wcześniejsze kroki nie są zrobione, owszem możemy wybrać sobie różne kierunki dotarcia do celu i pominąć niektóre nagrody ale musi być zachowana kolejność, we wcześniejszym poście 10 na początku tego wątku jest elegancko rozrysowane i pokazane jak poruszać się po planszach.
    Na przyszłość warto wątek do eventu poczytać od początku bo jest tam często sporo cennych wskazówek do wykorzystania.
     
  8. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    To kiedy ten ewent się kończy tak jak podaje poradnik - we wtorek 20.04 o 14, czy tak jak podaje zegarek na farmie - za 50 godz ?
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Event kończy się 20.04. o godz. 14:00 - jak podaje FAQ. Zegar odlicza czas do startu drugiej "części" eventu, w której dodatkowo będzie można siać roślinę eventową na łące Świata Pełni.
     
  10. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Dziękuję.
    Rozumiem że dalej będę mógł siać ta pierwszą roślinę - przez cały czas trwania eventu ?
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak, tutaj nic się nie zmieni. Będzie nadal można siać na Głównej łące i Plantacji, będą też wypadać płatki z Głównej łąki. I tak do końca eventu czyli do 20.04 godz. 14:00 :)
     
  12. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Dziękuję, miłej zabawy.
     
  13. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie na lodówce zamiast informacji kup masło, śmietanę i mleko, wiszą karteczki 11:27 zbiór Baham. 11:48 główna, 14:04 kupon wędkarza itd. no i teksty typu kochanie przypilnuj cebulkę bo się przypali. Nie wiem czy to normalne u starszej + pani takie zachowanie. Taki galimatias, chyba dopiero dzisiaj zaczynam ogarniać mechanikę, co wskazuję, że eventów prawdopodobnie nie dam radę pokończyć. No chyba, że w ślepo fuksem. Totalny szał. Wchodząc dzisiaj na forum pomyślałam, jak przeczytam, że już co niektórzy pokończyli, to się pochlastam ze śmiechu. Powodzenia wszystkim walczącym i gratulacje tym co mają go już do soboty z głowy.
     
  14. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    Piszę do 20 kwietnia, ale ja na zegarze mam 44h trwania. o_O
     
    PoloMit, hiacynta oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A dwa-trzy posty wyżej jest wyjaśnienie plus zapewnienie Modki, że wszystko będzie jak trzeba do 20 kwietnia... 8)
     
  16. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    Heh, no jest. ;)
     
  17. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Sieje sobie, zbieram, podoba mi sie pomidorowy event :)
    Ile ugram-tyle moje :) Jeszcze mecze 1 plansze.
     
  18. mikita78

    mikita78 Czeladnik forum

    Ale mnie Pani rozbawiła tym postem :) Powiem tak - Starsza Pani pozdrawia Starszą Panią :) Przyznam się - u mnie dzień w pracy zaczynam od farmy - potem pamiętam o 12 - trzeba wejść żeby zebrać :) Dobrze, że mam taką pracę, że mogę - bo nie wiem jak bym to ogarnęła inaczej! !
     
  19. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Ktoś podpowie jak mam otworzyć 1 misję??
     
    krasnoludek10 i hiacynta lubią to.
  20. iza_79

    iza_79 Książę forum

    tak podpowiem
    przeczytać faq do ewentu albo cały ten wątek
     
    krasnoludek10, miwi45 oraz hiacynta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.