Opinie Przygoda pomidora II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. babula40

    babula40 Komandor forum

    Event skończony :) skrzyni jeszcze nie ustawiałam ,potęguję napięcie xD:p .Bąbelkowe Jajo zdobyte,aż ręka boli od walenia kretów :)
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  2. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Nie dalam rady nawet z Zosia i SN i CMJ, bo policzylam, ze zabraknie 125 roslin, ale mialam zetony to kupilam plus 1 roslinke i mam item :)
     
    miwi45, hlnrys oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Jak mogłaś mordować te pożyteczne zwierzątka xDxDxD.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    1 piętro zrobione całe oprócz pola przy zegarze, 2 piętro całe oprócz rzędu z drewnianymi drzwiami (sic! że też musiałem zapomnieć o zbiorze kwiatów w nocy!) a 3 piętro tylko lewa strona. Nie wiem w takim razie po co marnowałem SN na pełnię, bo na wyspie to chociaż jedno pole odblokuję jeszcze-.- Z pnącza zrezygnowałem na rzecz florenów, które ciułam na przepis na CMJ:p;) A mogłem nie brać itemów i chociaż bym zdobył wszystkie pomidorowe żetonyxD:cry:xD Dobrze, że chociaż nie miałem miejsca na bonus na rośliny 100%, bo poszedłby na marne:p Pluję sobie w brodę również dlatego, że zużyłem około 400 SN i 200-300 SNZ bodaj a u Renza ostatnio szczęścia nie mam8)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2021
  5. Isabella83Now

    Isabella83Now Czeladnik forum

    szkoda że nikt nie podał tej informacji w poradniku :( to by wiele zmieniło
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Isabella83Now, w poradniku masz nawet schematy na których na kolorowo zaznaczono, które pola trzeba odblokować, by przejść do kolejnych pomieszczeń. Żeby przejść do szklarni musisz odblokować zaznaczone na różowo pole w kwiaciarni.
    Z kolei żeby dostać się do obu części piwnicy musisz odblokować zaznaczone na granatowo pola w kwiaciarni i w szklarni.
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie no
    wszystko tam jest
    nie tylko opisane ale i obrazki plansz

    przyjrzy się każdej planszy :) oznaczone jest wejście do szklarni a także dwa wejścia do piwnicy
     
    miwi45, olgs3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Mi babcia powiedziala jak robic, to tak robilam :)

    Nie mam odblokowanego calego grzybowego lasu, ale to mocno bylo warto skonczyc :)
    Las odblokuje nastepnym razem bo braklo 900 mrocznego kwiatu. Jak nie bedzie fajnego eventu to jak bedzie pelnia to moze uda sie go odblokowac :)
     
    miwi45, olgs3, hlnrys i dalsza osoba lubią to.
  9. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    No jak mogłeś zapomnieć kiedy zbiór tych kwiatów był w tej zabawie głównym wymogiem , a zaraz po nim regularne sianie - dopilnowanie tego dawało gwarancję ukończenia całości - mnie jeszcze 14 sztuk tego kwiatu zostało po oddaniu wszędzie tam, gdzie trzeba go było oddać na planszach .
    A dla piccolaka kumpla dziś od pełniowych ,,Potwornych nianiek,, wyrwałam:D:D lecz nadal nie wystawiam, może skądś jeszcze jedną da się wyhaczyć i takie piccolowe trio da lepsze efekty niż solo :music:xD:cry:
     
    miwi45, olgs3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    o_O:cry::eek:o_O chyba się nie pozbieram

    Krasnal ani mnie nie wnerwiaj [​IMG]

    ***
    pnącze jest
    piccolo było
    kwiatów aż 25 :p minus 3 które nie oddałam = 21
     
    miwi45, olgs3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    z wrażenia, że zacząłem później i aż tyle udało mi się zrobić a na ostatniej prostej faux pas, czyli najzwyklejsza wtopaxD:cry:??
    Niestety żadne nowe pole nie przybyło i nie przybędzie8):cry: No, ale cóż... Za gapowe się płacixD:cry:xD Pole z zegarem mogłem zrobić, ale sobie je odpuściłem, bo sezon skończyłem, więc już nie mam takiego parcia na punkty potrzebne do niego:p Szklarni nie dokończyłem, ale za to miałbym około 800 znakopnącz na plusie, jeśli bym dotarł do prawej częścixD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2021
    miwi45 lubi to.
  12. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Jednak ukończyłam..
    SN poszło 500szt (nie licząc startu).
    Nie jest źle. Skrzynia z neonem dała króliki i kaczki.
    Piccolo za 2 h do zebrania.
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.