Opinie Przygoda pomidora II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Piccolo poczęstowało tym razem cylindrem, czyżby uznali ,że za mało mam florków? Przestałam kupować odkąd nie działa suwaczek
     
  2. sabina0102

    sabina0102 Czeladnik forum

    Mam odblokowane całe 1 i 2 piętro a w piwnicy nadal nie mogę wejść do drugiej części. To o co chodzi??
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Według życzenia::p
    [​IMG]
    Zapisany w kajeciku, czeka na G&T.
     
  4. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Skończone. Neonki dały wielbłądy,a piccolo kwieciste melodie. Nie jest źle. Pozdrawiam i trzymam kciuki za tych co jeszcze walczą.
     
  5. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Posprawdzaj czy masz jednak wszystkie drzwi pootwierane w 1 i 2 zadaniu
    [​IMG]
    [​IMG]
    piwnica
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2021
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Upewnij się proszę, czy w oznaczonych granatowym kolorem polach na schematach kwiaciarni (I piętro) i szklarni (II piętro) faktycznie wykonałaś zadania, czyli czy oddałaś w nich słoneczne kwiaty.
     
    hiacynta, miwi45 oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Bogusiu! A ja się głowię od weekendu dlaczego nie mogę wejść do szklarnixD:cry:xD No to już wiem - nie otworzyłem drzwi do niej, tylko do piwnicy:pxD
     
    hiacynta, miwi45 oraz oset53 lubią to.
  8. eurb

    eurb Zaawansowany

    słoneczne kwiaty zbierane co 10 godzin, nie wiadomo po co. Przecież ich aż tyle nie potrzeba. Już mam 13 nadprogramowych, za to na przynętach posucha bo 23 h to długo a one potrzebne cały czas.
    Komuś chyba się mocno pomerdało kiedy ustawiał te czasy. Pereł nie widać może w następnych częściach się trafią bo dwa połowy na dobę nie dają żadnych możliwości.
    Nie lubię tych niby losowych eventów w których o wygranej decyduje programista a nie gracz
     
  9. luminante

    luminante Okazjonalny autor

    Ja za to już wiem, że niestety nie zdążę z całym eventem - nie było czasu na zbiory znaków. To nie pierwszy i nie ostatni event, może w następnym się uda ;D Tylko trochę szkoda, że nie sięgnę po ostatni żeton pomidora, bo przydałyby się dodatkowe kupony wędkarza - co te 23 godziny za dużo nie wleci.

    Wszystkim, którym się udało gratuluję, a tym którzy nadal walczą powodzenia :D
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wedle prośby :p

    Dziękuję [​IMG]

    *****
    Coby w temacie było ;)
    ze skrzynki piccolo wyskoczył genialny wielozadaniowiec
     
  11. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Ewent skończony .Ze skrzynki genialny wielozadaniowiec.
     
    babula40, krasnoludek10 oraz miwi45 lubią to.
  12. kit6kat

    kit6kat Okazjonalny autor

    Pnącze już działa. Ze skrzyni zabawa w wodzie i neonowe kurki ;)
    Trzymam kciuki za walczących :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Jest sens walczyć o pnącze??
    Zaspałam i wyspę spóźniłam..
    Niby mogę zrobić ale musiałabym sporo nawozu wylać..
    Waham się..
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. Isabella83Now

    Isabella83Now Czeladnik forum

    A ja mam kwiaty oddane ale do szklarni nie mogę wejść. Komunikat jest żeby obserwować bo mogą się wkrótce otworzyć. O co chodzi?? Muszą być ona wejścia odblokowane? Do piwnicy i do szklarni razem??
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Musisz odblokować wszystkie wejścia .Zobacz mój post wyżej z obrazkami.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Witajcie, niestety nie uda mi się skończyć całości. Braknie mi troszkę roślin do pnączą około 1500 ale to nic, nagrody jak dla mnie z pnącza nie powalają.
    Czekam na kolejne eventy :)
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  17. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Pomidor ukończonyxD...tak na luzie bez inwestycji ...a czy warto było ? dla mnie takxD bo lubię pomidory;)xD
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  18. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Zdobylam teraz pnacze. Dla mnie to bylo trudne. Duzo w szkole rzeczy bylo, ale mialam uzbierane wiatraczki od Zosi i SN. Chcialam miec te skrzynki jak one sa juz na zawsze, bo one duzo pomagaja w farmie :) Lubie skrzynki :)

    Jeszcze sieje na mrocznej po item. Moze sie udac, bo znowu wiatraczki i SN uzylam.
     
    miwi45, hlnrys oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi się na pewno nie uda zdobyć Piccolo, ale jak na moje opóźnienie ze startem, to i tak prawie cały event skończę;) Owszem, trochę SN i SNZ pójdzie, ale liczę na to, że w kolejnym evencie je odrobię:p;)
     
    miwi45 lubi to.
  20. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    u mnie Picollo wpadło ale nie dało nic ciekawego :(
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.