Opinie Przygoda pomidora II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    U mnie motylarnia neonowa i genialny wielozadaniowiec
     
  2. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Powolutku do przodu jeszcze 230 szt roslinki do wysiania ale to juz jutro bedzie koniec,osiolek neonowy piccollo dalo kwieciste melodie.
     
  3. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Ze skrzyneczki dostałam neonowe wielbłądy.:p
     
  4. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Neony to kurnik. Ale...
    jestem tak zaskoczona, ze az oczy przetarlam dwa razy... Z picolaka mam chomicza...kto by pomyslal, ze kumpel niedzwiedz popedzil do lasu na grzyby czy inne jagody...
     
  5. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    Też miałam ten problem dzieki za podpowiedz

    Oddzieliłam cytat i Twoją odpowiedź,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 kwietnia 2021
    nikolabln i SMOD_Atena lubią to.
  6. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    No to i ja się pochwalę - neonowe pieski dostałam :inlove: a piccolak jeszcze w pasku, na kumpla czeka xD tylko nie niedźwiedzia - słyszysz losowości : nie niedźwiedzia !:p bo z niedźwiedziem moja Mietka kumplować się nie chce xD:cry:xD
    - jeszcze 2 zbiory badyla w strefie pełni i koniec przygody z pomidorem :D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2021
  7. anka87a

    anka87a Młodszy ekspert

    Hahahah a ja własnie odkryłam ....że kumpel niedźwiedź mnie odwiedzil ;niestety nie zawsze Miecio spełnia marzenia ...np o drzewku florenowym uch.......
     
  8. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie jest też koniec. Skrzyneczka neonowa dała szóstego kameleona, od przybytku głowa nie boli. Czas na relaks i trochę powędkować ;)
     
  9. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    I Piccolo mam nie florenowe drzewo, ale to tez dobre, bo to cylinder. Beda FL :inlove:
     
  10. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    Kumpel niedźwiedź popędził do mnie :D Na otarcie łez neony to nie kury ani kaczki, tylko osiołki :)
     
  11. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Neonowe konie i bukiet kwiatów :)
     
  12. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    U mnie neonki to stajnia. Ok.
    A z picollo - zabawa w wodzie. Też ok.
     
  13. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Pnacze odpalone :) Z neonow mam wielblady-drugie. Ta skrzynka chyba byla z innego eventu-juz sie w tym pogubilam :) Beda na zamiane na GT :)

    Z sadzonki mam drzewo z tule-i to jest tez super :)
    Nie wiem czy wpadlo z eventu czy z tego co bylo w pasku-w sumie nie jest to wazne.

    Jeszcze by sie przydalo itemik ostatni 1x2, bo wciaz mam ich za malo... Sieje na mrocznej-zobaczymy czy zdaze :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2021
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    event ukończony ,słonko świeci czas iść na ryby :)
     
  15. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Na neonkach konie przygalopowały , a skrzynki Piccolo nie wystawiłam nie mam miejsca........... przydał by sie nastepny ogród ozdobny hahah, bo gwiazdki około 10000 sa do upchnięcia:inlove:
     
  16. anka87a

    anka87a Młodszy ekspert

    Neonowe koty i zabawa z wodą.... florenowiec nadal nie chce wykluć sie u mnie:(;)
     
    6elka4, miwi45, oset53 i dalsza osoba lubią to.
  17. giordani76

    giordani76 Forumowy żółtodziób

    Proszę o pomoc . Pierwsze piętro całe odblokowane , wchodząc na drugie nie mogę nic zrobić :( co jest grane ? czy robie coś nie tak ?
     
    miwi45 i hiacynta lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na drugim piętrze czyli w Szklarni zaczynamy w lewym, dolnym rogu, wymagania 1200 x Znak tiki:

    [​IMG]
     
    6elka4, miwi45 oraz hiacynta lubią to.
  19. giordani76

    giordani76 Forumowy żółtodziób

    Slicznie dziękuję za pomoc . Udało się :)
     
    oset53, SMOD_Atena oraz hiacynta lubią to.
  20. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    u mnie z piccolo genialny wielozadaniowiec, a ze skrzyni neonowej- świnki, och jakbym się zamieniła na kameleony, a tak całe 2 łąki w zagrodach z kameleonami, żeby zdążyć przed eventem hodowlanym i zaraz trzeba zacząć salamandry hodować, tak się napaliłam na pnącze.
     
    6elka4 i hiacynta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.