Ogłoszenie Przybliżenie nadchodzących zmian w Młynie

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia - gra' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 9 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Mouse

  TL_Mouse Guest

  Witajcie Farmerzy!

  Po zakończeniu przerwy konserwacyjnej w dniu dzisiejszym macie przed sobą odświeżoną wersję Młyna, z co prawda znajomym już nieco wyglądem, ale z zupełnie nowymi funkcjami. Jak już zdążyliście zapewne przeczytać w Biuletynie producenta, dokonano dziś kilku istotnych zmian w zasadzie działania Młyna, jak i Walentynkowego Rzędu Cudownego Pnącza.

  I choć już sam biuletyn wyjaśnił Wam na czym polegają niektóre zmiany, niniejszym chcieliśmy jeszcze spróbować przybliżyć Wam nowe reguły dotyczące obliczeń:

  Po pierwsze zmieniono czas działania Walentynkowego Rzędu Cudownego Pnącza.

  [​IMG]
  Obecnie z pnącza co 18 godzin otrzymamy:
  - skrócony czas produkcji w Młynie o 10% przez 12 godzin
  - 2100 PD
  - 2100 TPD

  Czas partii (zawartość jednego slotu produkcyjnego) jest obliczany w oparciu o użyty bonus i zależny od tego, jak długo będzie on jeszcze aktywny. Długość czasu pracy młyna zostaje skrócona o czas trwania bonusu, a skrócenie to dotyczy całego slotu. W przypadku, gdy nie wykorzystamy całości czasu trwania bonusu na jeden slot, wówczas czas pracy kolejnego w kolejce slotu zostanie zmniejszony o pozostałą nam długość bonusu i tak dalej.

  Dla następnego w kolejce slotu czas produkcji jest skalkulowany w taki sam sposób jak w przypadku pierwszego, mając na względzie rzecz jasna czy czas trwania bonusu po zakończeniu produkcji w pierwszym slocie jest jeszcze aktywny, i oczywiście tylko pozostały czas trwania bonusu jest brany pod uwagę przy obliczaniu czasu produkcji drugiej partii.

  I to samo odnosi się do trzeciej partii, która - jak pisał Varun - została Wam udostępniona za darmo ze względu na wszystkie kłopoty z młynem, jakich doświadczyliście w ostatnim czasie.

  Jeśli chcemy zastosować kilka bonusów, to będą one kolejno odliczane od czasu produkcji. Jeśli zatem użyjemy runy na Drzewie Mądrości oraz abonamentu na młyn to najpierw od czasu podstawowego zostanie odliczony bonus 10%, a następnie od skróconego już czasu kolejne 50%. Zostają one odliczane w kolejności aktywacji bonusów.

  Jeżeli produkcja w młynie zostanie przerwana, do Stodoły zostaną zwrócone wszelkie towary za jednostki paszy, których produkcja nie została jeszcze rozpoczęta. W przypadku wody oraz nawozu, zostaną one zwrócone tylko jeśli w zbiorniku jest na nie miejsce. Pojawi się również komunikat informacyjny, który należy potwierdzić lub odrzucić.

  [​IMG]

  W ramach zapowiedzianej już rekompensaty za problemy z młynem został przygotowany specjalny kod bonusowy:

  Mill2015

  Kod będzie zawierał Abonament na Młyn (skraca czas produkcji paszy o 50%) na 2 tygodnie/lub przedłużenie wcześniej wykupionego.
  Kod ten można wykorzystać do 17 kwietnia do godziny 23:59

  Wszystkie poradniki, których zmiany w nowym funkcjonowaniu młyna dotyczą, zostaną zaktualizowane najszybciej jak to możliwe.


  Pozdrawiamy,

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
  Monison i MOD_Cookie* lubią to.
 2. BA_Chris

  BA_Chris Guest

  Witajcie Farmerzy!

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wielu z Was jest zdenerwowanych z powodu zmian, które wprowadzone zostały do gry w przeciągu kilku ostatnich tygodni. Zawsze czytamy wszystkie Wasze opinie i rozumiemy Waszą frustrację. Widzimy, że jesteście zdenerwowani słabą komunikacją pomiędzy nami, zwłaszcza jeśli chodzi o zmiany w Młynie. Zapewniamy, że słuchamy Was i Waszych życzeń. Wielu z Was skarżyło się i żądało powrotu starej wersji Młyna. Zdajemy sobie sprawę z błędów, jakie popełniliśmy. Ponadto mieliśmy do czynienia z kilkoma błędami technicznymi i staraliśmy się reagować najszybciej jak to możliwe, by móc je naprawić. To z pewnością budziło Waszą frustrację, ale zapewniamy Was, że dla całokształtu wprowadzanych zmian było to potrzebne. Jak jednak widzimy, niestety w sposób mało skuteczny Wam to przekazaliśmy.

  Zmiany te zostały wprowadzone z przyczyn technicznych, w szczególności jeśli chodzi o usunięcie częściowego/składowego zakończenia produkcji pasz w Młynie. Zmiany w zachowaniu bonusów były niestety niezbędne dla zachowania gospodarki i równowagi gry. Potrzebna była również zmiana w działaniu Rzędu Walentynkowego Cudownego Pnącza, by móc mieć pewność, że bonus zadziała bez względu na to czy Gracz jest online czy też nie. Pokornie przepraszamy za to, że Was zawiedliśmy. Odnośnie kwestii gwiazdek, staraliśmy się znaleźć sprawiedliwy sposób równowagi w grze pomiędzy Graczami nowymi, a naszymi wiernymi, długo już grającymi i niestety zawiedliśmy. Uczymy się jednak na własnych błędach i staramy się unikać ich "w tle" zmian jakie zachodzą w grze. Dlatego też przywrócimy gwiazdki do nagród w zadaniach eventowych w spółdzielni.

  Dziękujemy za wszystkie Wasze opinie i lojalność.

  Pozdrawiamy,

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
  MOD_Magiczna lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.