Przewijanie rzędów chmur

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika *dzuga*, 24 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    Cześć,

    czekam ze zniecierpliwieniem aż ktoś w końcu doda dwa proste przyciski do rzędów chmur - przewijanie do samego końca i do początku...
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Cześć:) Tak się zastanawiam czy to pomysł, czy luźna refleksja...;) Na wątki z luźnymi refleksjami w tym dziale nie ma miejsca, żeby zaś potraktować Twój post jako pomysł, musi on spełniać określone warunki >>Zasady działu<<.
    Proszę w związku z tym o modyfikację postu, tak aby wynikało z niego, że proponujesz określoną zmianę w grze. Proszę również o dodanie ankiety.

    Zostawiam Ci czas na naniesienie korekt do jutra tj. 25.02.2020 godz. 15:40.
     
  3. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    Cześć :) dziękuję i proszę o usunięcie tego wątku - nie wiedziałam, jak mam go edytować, więc dodałam nowy.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie ten wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.