Opinie Przerażająca noc

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 8 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki dobra kobieto:)
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Na mrocznych.
    Zostało mi 20 czap do ukręcenia i koniec.
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzięki bonusowi z koła z sianiem skończyłam wczoraj. Potrzebne wypadajki wypadły z porannych zbiorów i już jestem "po":)
    Trochę mi z tym dziwnie... Jednak wolę podelektować się eventem, taki sprint to coś nienaturalnego dla mnie xD:cry:
     
  4. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    ja też wywalam wszystko na pełni oprócz gromnic .

    tadammmm ... skończyłam evencik i teraz czekam na pełniowy :D

    Posty połączyłam ponieważ wyszedł Ci jeden pod drugim.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 października 2019
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Musze napisać bo coś mam nie tak.Gdziekolwiek napisze to coś mi nie załapie.A kilka razy mi wyskoczyło ze jakiś błąd.To ja już lepiej dziś zamilknę :) A może i nie :) Bo przecież zaczyna się .... no tak,jak pokończę to się odezwę.Fajnego weekendu życzę
     
  6. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Sąsiadko a wywalasz menażerie i ogrody pełniowe ? Ja też je chyba zostawię. Zwłaszcza, że w jednym z ogrodów dendrologicznych siedzą gromnicowce.


    Ja nic nie wywalam.
    Mam 334 pola siewne i to wystarczy.​
    Liczysz z dynioduchem, czy bez? Nie mam go, więc nie wiem, czy działa na roślinki eventowe...:( Oswieć mnie jesli to nie kłopot. :)


    I dopisek, ażeby było zgodnie z przepisami i w temacie.

    Czap jeszcze nie robię. Mam uzbierane 12 948 upiorzyc i 1295 wypadajek ( bezbonusowo i bezkrokusowo ) plus to co na polach. Dam radę. ​
     
    Ostatnie edytowanie: 11 października 2019
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Piszecie w temacie "Przerażającej nocy" czy "Serenologii"? :p
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Dynioduch oraz bonus +2 dla mrocznych nie dziala na eventowke....
     
  9. LenaMadChocolate111

    LenaMadChocolate111 Okazjonalny autor

    Dwa zadania z trzeciej rundy zrobione, nawet wypadalce jakby troszkę chętniej lecą. Za dwie godziny zbiór, a w międzyczasie Serenologia... aaa, no i praca xD
    Za godzinę potrząsnę kołem, może coś skapnie ;)
     
  10. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Upiorny bukiet działa na ewentówkę?
     
    magdusia668 lubi to.
  11. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Wkładanie do ogrodu dendrologicznego gromnicowców przy tak długo trwającej pełni jest nieopłacalne ze względu na długi czas dojrzewania. Lepiej hodować w nim drzewa krótko rosnące a gromnicowce niech w nim dojrzewają między pełniami .Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 października 2019
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Nie działa. To jest taki sam event jak na zwykłych łąkach tyle że w strefie mroków.
     
  13. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    to i ja zloze raport z pola znoju,
    zostalo do zrobienia ostatnie zadanie, to z pnaczem.
    brak wszystkiego i badyla, ktory rosnie i czaszek.takze koniec dopiero jutro rano.
    a myslalam, ze dzisiaj sie uda i wroce do fiolka za ktorym juz sie stesknilam:):):)
    jeszcze na noc musi pojsc jedno pole z upiorzycami i beda wykonczone:):):)
     
  14. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Waran zdobyty - hurraa :D Jeszcze 3 zadania, ale najpierw przerwa na relax dla mamy (wieczorna kąpiel) i dalej w gumiaki i do roboty - dzieci śpią to co ja bede robic - nie ma czasu na nudy xD
     
  15. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Dobry wieczór:)pora podsumować tą ciężką orkę;)właśnie skończyłam ewent:):)prawie co do minuty zmiany robiłam z koła nic nie wpadło ale i tak się dało:Dpowodzenia i wytrwałości życzę i miłego wieczoru:);)
    [​IMG]
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam 49 czap:music:,,jeszcze dużo:eek:,,ale za połowąxD
     
  17. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Wieczorkiem, podsumowanie, hmm, zostalo do zmielenia 44 czapunie;)
    roslinki rosna, na wyspie za chwile jeszcze zmienie na dlugie, to z rana jakies wypadajki wpadna;),
    ale jest jeszcze czas, i mam ochote spokojnie pnacze zdobyc;)
    Pozdrawiam, spokojnej nocki;)
     
  18. matthero

    matthero Weteran forum

    Zostało mi jeszcze 40 czap do dostarczenia. Skorzystałem tylko z jednego dyniowego prezentu. Za 48 minut kolejny zbiór. Skończę pewnie dzisiaj wieczorem. :)
     
  19. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Witam,
    Zostało jeszcze albo aż 48 czapek do dostarczenia - roślinka rośnie, ale coś ciężko z czaszkami :( U Was też tak kiepsko lecą czy to tylko u mnie tak? ;)
    Miłej soboty wszystkim i oby czaszek Wam nie brakowało xD
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja o dziwo już skończyłam 77 godzin przed końcem, pomogło plus 1 z koła.:D

    [​IMG]

    Wylotek wystarczyło z 12 godzinnych wyspowych drzew i z ewentówki.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.