Opinie Przebudzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Uzbierałam 300 butelek i odblokowałam możliwość zabawy w jedną z gier. Pozostało do uzbierania 2520 :p na całość lub po odpuszczeniu odblokowywania drugiej gry 2240.
    Ciężko będzie.
     
  2. zefirek55

    zefirek55 Aktywny autor

    Moim zdaniem wystarczyłoby, żeby wspaniali twórcy gry podali tylko do wiadomości ,iż warunkiem rozpoczęcia mini gier jest wpłacenie po 5 flakoników. Byłoby czytelniej dla tych którzy nie mają czasu na detektywistyczne podchodzenie do FAQ.
     
  3. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam :)
    Nie wiem za co się zabrać, jaka gra jest korzystniejsza, na tę chwilę mam dopiero 3 eliksiry ukręcone w młynie, na resztę brak flakoników. Jak już zbiorę wymaganą ilość 5-ciu sztuk, to nie wiem, w którą stronę wrzucić... jeszcze to przemyślę ;)
     
    -jizik- i robins71 lubią to.
  4. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    czy ktos wie z czego bioro sie te zarowki
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    teresa3000, żarówki czarnego światła są produkowane przez upiorne świetliki w warsztatach czarnego światła - to mroczna fabryczka, która można kupić w Sklepie Jacka. Na przyszłość zapraszam z takimi pytaniami do działu Pytań ogólnych. Z eventem te żarówki związku nie mają, prawda?
     
  6. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    dzieki bardzo iprzepraszam ale nie jestem w tej grze tak rozeznana bo mam juz troche lat
     
    -jizik- i aankaa_66 lubią to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A ja - jak to ja - poczytałam sobie koszyczki 8)
    I choć wbrew sobie, to jednak muszę pochwalić twórców scenariusza za zróżnicowanie oferty.
    To chyba pierwszy raz się zdarza, że koszyczki ostatniej szansy dostępne pod koniec nie zawierają badyla (bo ten to już raczej wszyscy będą mieli wysiany).
    Choć oczywiście powtarzalny koszyczek za skromniutkie dwie dyszki zawiera tylko dwie pełne flaszki... za to ten największy za pięć - aż dwanaście.
    Wypadajki lecą jak widać... więc chyba kasy na premie świąteczne sporo się uzbiera 8)

    Nie, oczywiście nie robię eventu - ale kto mi zabroni koszyczki poczytać xD
     
  8. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Obawiam się , że to też by było ... niedobrze - bo wpłacenie tych flakoników nie jest warunkiem rozpoczęcia a jedynie
    ,, odblokowuje,, posągi , a warunkiem rozpoczęcia jest wpłacenie jednej monety od Gargusia .
    Poradniki to drogowskazy i zawsze wskazują właściwy kierunek w którym należy podążać - tylko my czasem nie umiemy ich prawidłowo odczytać , no ale... błądzić to ludzka rzecz - tylko dobrowolne trwanie w błędzie jest już... jakąś tam :p
    - udało mi się wysiać tych grzybków dopiero na 3 różowe mikstury, więc moje posągi póki co są jeszcze w kamieniu zaklęte
    - wypadajek na to minimum (2800) raczej nie uzbieram - chyba że na dużych z SN machnę kilka zbiorów - rano z tych najdłuższych (+ 2 menażerie i dendrolog ) wyleciało równiutkie 80 - trzeba by z 5 razy na dobę te najdłuższe machać :music: a tyle niestety się nie da (nawet z budzikiem) tym ,,normalnym,, trybem :sleepy:
    -----
    zzizzie dzięki :)- poprawiłaś mi humor na resztę dnia xD:D

    edycja;
    a może się jednak da te 5 razy - zapomniałam o slotach ... muszę to przetestować
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2019
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wszystko w porządku, nic się nie stało:) Powodzenia czy to w evencie, czy misjach życzę:)

    ***
    5 eliksirów mam i zastanawiam się, od odblokowania której gry zacząć... Tak na oko zarówno w memory jak i w kości ugram średnio pewnie ze 3-4 skrzynki na grę... Zawartość skrzynek jest podobna, z tym, że w jednej można trafić na jamę piekielnych ogarów, a w drugiej na elfi butik... Sama nie wiem...
     
    AngelGina lubi to.
  10. LenaMadChocolate111

    LenaMadChocolate111 Okazjonalny autor

    Z całego pola pełni księżyca z mrocznego kwiatu wypadło mi 26 butelek, to już nawet nie jest zabawne... :mad:
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a u mnie z orchidei 18 :) może warto siać nie tylko te dwie najdłuższe, chociaż średnia z 8 godzinnych jest u mnie 38 - wszystkie dane z 202 małych pól
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No właśnie to sobie testuję, na razie mam pojedyncze wyniki ze 170 pól, wytrzeszcz 9, kościste krzaki 12, krwawa paproć 10.
     
  13. zefirek55

    zefirek55 Aktywny autor

    .......................................
    tak, masz rację.Powinnam dodać ..." oraz wpłacenie monety od Gargusia".

    Oddzieliłam odpowiedź od cytatu
    MOD_Marion
     
  14. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    U mnie, wytrzeszcz z 355 poletek wpadło 15.
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Na teraz mam 403 wypadajki, czyli niby dobowa norma jest (350)...
    Tyle, że w tym są wypadajki na start (ok. 80) i wczoraj strasznie późno (jak na siebie) poszłam spać, co oznaczało jakieś tam dodatkowe zbiory w strefie pełni. Gdyby to wszystko odliczyć, to pewnie niecałe 300 zostanie...

    Jakby nie było, to na jedno i drugie pnącze nazbieram, a reszta się zobaczy:)
     
    AngelGina, robins71 oraz MYSZKA2005 lubią to.
  16. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    witam
    u mnie grzybicznik piętawy z 358 poletek wypadło 11
     
    robins71, MYSZKA2005 oraz BiałyTrabant lubią to.
  17. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:).
    Odblokowałam grę w kości,bo uwielbiam i póki co zagrałam 1 raz.Ale za to na dobry początek dostałam układ trójkąt,potocznie zwany trójką i w nagrodę 3 skrzynki(chyba,bo w sumie miałam 9),z których jedna dała jamę ogarów:inlove:.Teraz zbieram na odblokowanie gry memory i mam nadzieję w pierwszym rozdaniu trafić butik kocich elfów-tak dla równowagixD.Jednak trochę czasu mi to zajmie bo brakuje duuużo wypadajek.
    Powodzenia wszystkim życzę i zdobycia upragnionych nagród!
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    I tak nie kupię ani jednego koszyczka :p
     
    robins71, zzizzie oraz hlnrys lubią to.
  19. matthero

    matthero Weteran forum

    Bardzo trudny event. Wyprodukowałem dopiero 6 eliksirów. Żeby skończyć event będę chlapał SN na mrocznych polach.
     
  20. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Wcale nie powinnaś - no cóż, ja może też nie powinnam tak się rozpisywać... - ech człowiek często zapomina o tej zasadzie ; ,,Lepiej powiedzieć/napisać o kilka słów mniej niż o jedno za wiele,,
    - u mnie 185 poletek muchołówki dało 13 a na takim samym obszarze z ziela grozy 7 sztuk
    - teraz rośnie sromotnik mackowy i orchidea szablastozębna - zobaczymy ile dadzą :music:
    Na obecną chwilę jeszcze 300 nie przekroczyłam a właśnie minęła pierwsza doba ewentu - chyba trzeba będzie faktycznie bardziej... przysiąść do komputera by to w miarę ogarnąć :music:
     
    beznazwyab, AngelGina oraz robins71 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.