Opinie Przebudzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja też tak chcę :cry:
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    O misjach to może tutaj pogadamy: Misje w Spółdzielni ?
    Bo tutaj o evencie rozmawiamy, a misje nijak się do niego nie mają.
    Pokazałam tam, jak u mnie się wyświetla ;)

    Oddałam dwa eliksiry przebudzenia i mam dwie wypadajki na stanie.
    Ciekawie się zapowiada ;)
     
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :sleepy:Dziś udało się zebrać tylko
    138 butelek na eliksiry. Zobaczymy jak jutro będą wypadać.:oops:
     
  4. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    no ja taka optymistka przy ewentach a dzis mnie rozłożyło na łopatki:pzielenina szybciej rośnie niż butelki lecą:cry:na pełni sieje tylko długie czasowo rośliny , wykasowałam wszystko inne i wypadalność około 28 szt z jednego pola:sleepy:oj nasiejemy się za wszystkie czasy:p
     
  5. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Ja jutro sprawdzę sześciogodzinne roslinki, może gdzieś tkwi haczyk i mniejsze dają więcej wypadajek. Zobaczymy:)
     
  6. LenaMadChocolate111

    LenaMadChocolate111 Okazjonalny autor

    Badyle rośnie pięknie, bo koło się uśmiechnęło. Wypadajek nazbierałam na 1.5 butelki.xD Jeśli rano że wszystkiego znowu będzie taka marnica to poddaję się. To chyba mój pierwszy event, kiedy odechciewa mi się w trakcie pierwszego dnia. -.-
     
    magdusia668 i robins71 lubią to.
  7. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Coraz bardziej lubię farmerskie koło, dwa razy z rzędu dało mi 100% i następne dwa razy w krótkim odstępie, było jeszcze kilka + 1. Imprezowych poszło ponad 160 a darmowych trochę więcej. Tak wygląda, jedno SP x 88 nie wiem ile razy uda mi się zebrać.
    [​IMG]
    Kości zostały rzucone.
    [​IMG]
    Pierwsze wejście, pierwszy rzut, zapowiada się ciekawie.
    Z uszaka bzowego dostałem 77 butelek, 355 poletek.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2019
  8. abask

    abask Komandor forum

    A gdzie się podziewają te skrzynie par horroru?
     
    magdusia668 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tam gdzie wszystkie skrzynie z towarami czyli Inwentarz/Przedmioty specjalne/Towar konsumpcyjny ;)
     
    aankaa_66 i magdusia668 lubią to.
  10. abask

    abask Komandor forum

    Otwierałam skrzynie i tych nie widziałam. Znaczy się może ślepa jestem czy co?
     
    magdusia668 lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Po 2 skrzynie par z horroru otrzymamy za każdy krok po lewej stronie czyli tam gdzie jest do odblokowania minigra Memory.

    [​IMG]


    A jeśli rozgrywałaś już te minigry to za każdą powinnaś otrzymać między innymi 20 x gwiezdny talar i od 1 do 5 skrzyń par z horroru w zależności od ilości prób jakie wykonasz przy odkrywaniu kart.

    [​IMG]

    Ze skrzyni par z horroru można losowo otrzymać przedmiot z tabeli:

    [​IMG]
     
    robins71, abask oraz magdusia668 lubią to.
  12. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    A. czy ktoś mógłby podkręcić kurek z wypadalcami? B. a jeśli nie, to zmienić poziom trudności ze "średni" na "kosztowny"? nie widzę tego bez chlapania SP...
     
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Wczoraj już mi się pisać nie chciało bo było późno,ale teraz piszę i donoszę że,wczoraj z ,,Demonianki'' poleciało mi około 40 butelek, dziś rano z Czubajki nie całe 100, więc ciężka sprawa będzie.Puki co jeszcze nic nie kręcę i nie gram poczekam, czasu jest dość na to, bo prędzej rozegram niż nazbieram wszystkiego :) Powodzenia wszystkim i miłego dnia

    Ps.A czytając forum na każdych eventach,to każdemu z innej rośliny wypadajki lepiej lecą
     
  14. abask

    abask Komandor forum

    Dziękuję :)
     
    magdusia668 lubi to.
  15. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Czyli trzeba wpłacić 5 buteleczek na lewą (lub prawą stronę) by wykonać 1 mini grę, tak? A gdy wpłaciłam 1 butelkę na środek to otrzymałam jeden fioletowy żeton - i co teraz mam z nim zrobić? Proszę oświećcie mnie :)
     
  16. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    A ja chyba jednak się poddaje. :(Roślina długo rośnie, wypadajki lecą słabo,:oops: a wypstrykać się ze wszystkiego nie warto:wuerg::cry:
     
    robins71 lubi to.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ten fioletowy żeton wpłacasz albo na lewą albo na prawą stronę( w zależności gdzie oddałaś już 5 flakonów) i wtedy możesz zagrać albo w kości albo w memory. Warunek- musisz mieć wpłacone te 5 flakonów . Jeśli oddałaś i tu i tu to możesz grać i w kości i memory.
     
    AnnDżelina, robins71 oraz -jizik- lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ten żeton będzie czekał aż odblokujesz (oddasz 5 eliksirów przebudzenia) którąś z tych dwóch minigier, tę po lewej (memory) lub po prawej (kości), po odblokowaniu będzie można użyć żetonu i zagrać w wybraną minigrę.
     
    -jizik-, AnnDżelina oraz robins71 lubią to.
  19. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Dziękuję za odpowiedź :) Miłej orki ;)

    Dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    Pozdrawiam, SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 października 2019
    Sookie lubi to.
  20. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale po tym opisie
    "Po wykonaniu zadań dowolnej ze stron pojawi się przycisk umożliwiający wydanie jednej monety i przejście do mini gry."
    wydaje się , że trzeba odblokować jedną ze stron i można robić mini grę ;):p
     
    bacowa70 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.