Opinie Przebudzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    U mnie 91 wypadajek, a jeszcze 36 wierzb ośmiorniczych dojrzewa i cała menażeria ogarów, więc coś tam dojdzie. Obie misje pełniowe zaliczone, butik dodał kolorystyki na polu i ładnie się prezentuje :)
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    oj cienizna straszna z tymi wypadajkami :oops: tylko 73 sztuki ....
     
    magdusia668, niebo016 oraz robins71 lubią to.
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Misje w spółdzielni zakończone.
    Butik już na polu.

    Na odblokowanie gier potrzeba 5500 muchomora ( da radę szybko wysiać) i 560 butelek ( z tym będzie już gorzej).
     
  4. ania5757

    ania5757 Baron forum

    19-wypadajek
    ale zebrałam tylko 2 menażerie i 2 ogrody
     
    magdusia668, niebo016 oraz robins71 lubią to.
  5. medyk1212

    medyk1212 Forumowy żółtodziób

    Szału nie ma . Nagrody ? Lepiej pospać dłużej ja dziękuję a wszystkim powodzenia życzę :p
     
    robins71, magdusia668 oraz niebo016 lubią to.
  6. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    U mnie, wypadło 86
    [​IMG]
    W oczekiwaniu na zbiór badyla, machnąłem sobie misje.
     
  7. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    skromnie wypadajek z mrocznego kwiatu, zobaczymy jak pójdzie z czubajki
     
    magdusia668, niebo016 oraz robins71 lubią to.
  8. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry a mnie do zakończenia tej drugiej misji zabrakło 6 gromnic do końca pełni pozostało 201 godzin a ja zbiór gromnic mam za 226 godzin xD co za niefart ,będzie wisieć mi misja do następnej pełni a myślałem że ogarnę te dwie w tej edycji.Ps.dropsów 87sztuk.
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    U mnie z uszaka,menażerii i drzew-61 butelek. Zrobiłam przy okazji nowe misje. Zobaczymy jak czubajka się spisze.
     
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja 47 wypadajek, masakra bym powiedziała, a gdzie dwa tysiące.. z ośmiu drzew nie poleciała ani jedna :( a weekendowa tez wypadajki hahaah ratunku pomocy :) Zobaczymy co będzie jutro rano.Życzę udanych łowów (wypadajek) i fajnego wieczorka
    Posiałam krzak wytrzeszcz , zamelduje ile poleci
     
  11. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    u mnie braklo 4 szt ale ja zdaze przed koncem jeszcze zebrac,
     
  12. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Mam ulepszenie-wstań na nogi, ale nie wiem gdzie jest item do niego?... butelek, po zebraniu wszytkiego, tylko 47.. będzie ciężko
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zajrzyj do ozdobnego lub do mrocznego ozdobnego . Item wstań na nogi daje oprócz pd także wejściówki zwykłe na koło fortuny. Dopiero jak zbierzesz wszystkie wejściówki ,zdejmiesz go z pola i ponownie postawisz będziesz mogła nałożyć to ulepszenie.
    Wiem co piszę. Ja wiedziałam,że mam ten item ale nie pamiętałam gdzie postawiłam. Przejrzałam całe (!) pnącze (ok 350 gałązek) A on sobie stał na pierwszym planie w mrocznym ogrodziexD:cry:
     
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    66 wypadajek a trzeba bardzo dużo. Nie ma superpol. Misje zakończone i 2 butki robią różdżki. Coraz ciasnej się robi.
     
  15. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    u mnie z czubajki na dwóch polach 65 sztuk
     
  16. gosiaedyta

    gosiaedyta Chodząca legenda forum

    Misję robię do naklejki.
     
  17. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    niecałe 50.....nie dobrze, Panowie, nie dobrze....
     
  18. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Oj " Ciemność widzę. Ciemność":( 83 wypadajki.:( Dwie menażerie, dwa mroczne ogrody, drzewa różne, warsztaty i zagrody wszelakie. Pomiędzy nimi rozsiany był mroczny kwiat. Bardzo mało za mało....
    Na otarcie łez mam ze sklepu Jacka mój pierwszy butik elfich różdżek :cry:xD
    Ale jest " kororowy":cry:xDxD i śliczniusi.:inlove:
    [​IMG]



    Dosiewam na drugi do misji. xD szablastozębnej mi zbrakło. Trzy potworne pomidory zeżarły w paszy.-.-
     
  19. niebo016

    niebo016 Generał forum

    49 wypadajek, mało. W Przebudzeniu najwyżej zdobędę minimum Gwiezdnych Talarów chociaż na dwa pnącza. :oops:
     
  20. LenaMadChocolate111

    LenaMadChocolate111 Okazjonalny autor

    41 wypadajek na początek, dramat. Na kole ni widu, ni słychu bonusów. Zastanawiam się, czy nie odpuścić tego eventu, bo początek marniutki.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.