Opinie Przebudzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    36,,a licencje,,tak,,nie widziałam,,pomrocznośc
     
  2. Madusia87

    Madusia87 Forumowy żółtodziób

    niebo016 i dantic3 lubią to.
  3. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mała podpowiedz. Zrobienie zadań po lewej stronie spowoduje odblokowanie możliwości gry z Memory. Wykonanie zadań po prawej stronie spowoduje odblokowanie możliwości gry w kości. Natomiast zadanie na środku jest jedno i można wykonywać je bez końca. Uzyskuje się z niego monety za które można rozgrywać mini gry.
     
  4. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    musisz 5 razy oddac eliksir po prawej lub po lewej stronie. jak juz oddasz komplet to odblokuje ci sie gierka. pozniej eliksiry wplacasz do srodkowego plusika i za nie dostajesz zetony i wtedy klikajac na prawy lub lewy, w zaleznosci ktora gre masz odblokowana przechodzisz o gry - karty lub kosci
     
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    brakuje Ci niewiele do posągu po lewej stronie,,tam plusik oddaj
     
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie wieczorowo :)
    Co tam kupujecie za GT (poza pnączami oczywiście) ?. Ja kupiłam troszkę licencji na G&T i sama nie wiem na co resztę wydać. Zastanawiam się czy użyć bonus +100% na plony z pól na super polach czy zachomikować na fajniejsze eventy, choć ten w sumie fajny jest. Nagrody inne jak choćby te licencje czy nowe zagrody/warsztaty mroczne, które pewnie będą coś warte podczas G&T. Na razie jestem kompletnie niezdecydowanym babsztylem :p...
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Czy Ty się ze mną ścigasz?
    Po każdej mojej informacji o postępach zamieszczasz swoją :p;)xD

    Aktualnie mam [​IMG]
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wybacz,,przypadek,,ja należę do żółwików,,
     
  9. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Dobrnęłam... Na stanie 11 zagród ogarów, w tym siedem ze skrzynek z kośćmi. W sklepie zakupiłam poza dwoma obowiązkowymi pnączami czerwoną nakładkę dla ogarów, będą już dwie. :)
    Wykupię obowiązkowo super paszę, bo nie było kiedy kręcić w młynie. Non stop robiłam paszę dla mrocznych zwierzaków. Ależ z nich żarłoczne bydlęta. Ogary pójdą w dużej części do paska, bo zwłaszcza z nimi nie nadążam. -.-

    Zielska jeszcze ponad 5 tys. plus to co na polach więc mimo, iż mam eventu " po kokardy" posieję jeszcze trochę mroczne roślinki. Zapasy trzeba odnowić. Mam jeszcze - od dziś - pnącze z " Księżycowych inspiracji" z kompletem itemów. :p Chciałabym jeszcze zajrzeć na drugą stronę. Tę z kartami. Butików mam tylko 2 sztuki ( chlip, chlip)

    Ku pamięci:
    [​IMG]
     
  10. matthero

    matthero Weteran forum

    Rozegranych 46 gier. 2 pnącza kupione, pnącze "Dom na wzgórzu" wraz z itemami również zakupione, 2 największe paczki SP kupione, ekskluzywne perfumy zakupione, stan talarów: 192 i zbieram teraz na czerwone ogary, chociaż nie wiem po co mi one... :music:
     
  11. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    42 gierki za mną. Polałam trochę Sn bo mi świętej cierpliwości brakło na to
    czołganie się w normalnym tempie. Oczywiście jak do tej pory nie wypadła
    żadna zagroda. Tak się zastanawiam-ki anioł mnie podkusił na robienie tego.
    Mam tylko te które kupiłam w sklepiku.
     
  12. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    64 gry za mną
    ze skrzynek 8 ogarów więc na GT daj znać to podeślę;)
    niestety skrzynki z memory już nie takie łaskawe i butików nie chcą dać
     
  13. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie dziś 30. oczywiśie jeśli jakieś bonusy się z koła trafią, to tylko z zielonych na 6h. ale lepsze to, niż nic ;)
     
  14. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Zgłoś się na GT do mnie proszę-to ogary jak będą wysyłalne-polecą:)
    W końcu doczłapałam na metęxD,41 gier za mną i 10 ogarów;)
    Wykupione 2 pnącza przebudzenia i Tajemniczy labirynt z kpl itemów,grałam tylko w kości ale Elfie 3 sztuki się produkują na okrągło;)
    Roślinka jeszcze sobie rośnie:)-zobaczę na ile starczy w różnościach bo na kolejne pnącze z itemami raczej już nie uzbieram a SP czy licencjami nie pogardzę-to zawsze się przyda:)
    Powodzenia walczącym:)
     
  15. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    witam, dziergam i dziergam z dopalaczami własnymi i końca nie widać. Jak nie wpadnie super bonus to lipa z zakończeniem. 2 pnącza mam ale dodatków brak>:(. 33 gierki zaliczone.
    >:(>:(:(:(:(:(:(
     
  16. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    A masz Kasztanka do oddania :D-bo takiego ogiera to może bym i wzięła , chociaż... trzeba mieć dla niego niezłe zaplecze
    zaś u mnie...na bezrobociu by siedział :p. A ten ,,piekielnik,,
    już myślałam, że w karecie mi na farmę zawita, ale nie - tylko kilka wytrzeszczy i innej drobnicy przybyło - aż szkoda karety na taką mizerotę :cry:xD
    Ja mam za sobą 31 gier - i jeszcze mam to
    ...Mam tych dwu Gargulców już po samą grzywkę
    bo bardzo marniutką serwują rozrywkę
    Uwalniając obu z tej kamiennej góry
    liczyłam że za to odwdzięczy się który
    Lecz widać kamienni w środku pozostali
    bo żadnej zagródki mi obaj nie dali.
    To ja się tak staram te grzybki... i flaszki...
    a oni mnie za to traktują jak z łaski :wuerg:
    I w skrzynkach mizeria że szkoda mych trudów
    od dzisiaj się zatem tak starać ... ne budu*
    Zostawię wejściówki... eSeNa nie ruszę...
    i łzami też pewnie kamieni nie wzruszę

    więc płakać nie będę a w głos się zaśmieję

    zagródki zaś sama do jutra wysieję 8)
    - - - -
    * ( nie będę)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2019
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Podstawowa część zakończona rano
    [​IMG]

    Rośliny trochę jeszcze jest, to jak będą butelki jeszcze się pobawię.
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie już albo dopiero 36, jest szansa, że dzisiaj skończę.:)
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    40 gier to nie jest żaden wyczyn, ale tak cały sklepik zgarnąć to już raczej się nie da....
    mam teraz 42 gry, za 20 minut zbiór i będą 3 kolejne, butelek mam jeszcze na 15 następnych, ale bez bonusów i oszczędzając SN już chyba tych wylotek nie wykorzystam
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam :)
    Ja w sumie zrobiłem 54 eliksiry ale rozegrałem tylko 49 gier bo odblokowałem obydwie gierki. Teraz jeszcze dojdą 3 gierki i już nie sieję. Ta długość wzrostu rośliny mi nie pasuje. Wolę krótsze. Na tyle skrzyń otwartych wpadła tylko jedna kocia fabryka i 2 ogary.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.