Opinie Przebudzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Cześć, wyjątkowy jest obecny poker, ciężko ugrać wysokie stawki. Zdobycie pokera czy karety to mistrzostwo świata. Brawo, brawo BP>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(
    PS gierek 25
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Podstawa jest.[​IMG]
    Czerwony cerber + 2 pnącza + jedno zaległe z kompletem itemów.
    Jeszcze dzisiaj sieję badyla, może trochę jutro, jak przeliczę ile to wylotek mogę złapać do końca ewentu.
    Za gierki - po jednej sztuce - kot i pies.
     
  3. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam w deszczowy u mnie poniedziałek.Ja doczłapałam do 38-osmiu gierek,dwie w planie,a jak się da polecę drugą stronę bo puki co zaliczam tylko kości.Skrzynki dają mi po jednej sztuce roślinki na mroczne :) ale czasem zagrodę albo pieniążek :) dwa pnącza wykupione,reszta w sklepiku do kupienia wiadomo , pasza, kropelki itd(dodatkowych pnącz nie muszę bo mam) No to ,,walczymy'' dalej. Życzę udanego całego tygodnia
     
  4. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Witam kupiłem w sklepie Rząd chmur "Halloweenowa baśń" i jakoś nie mogę go odnaleźć 8)
     
    MYSZKA2005 i ewanta lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    klonek68 wybierz na Cudownym pnączu widoczność wszystkich lub niekompletnych rzędów i w wyszukiwarce pnącza wpisz nazwę rzędu chmur: [​IMG] tak najszybciej znajdziesz ;)
     
    MYSZKA2005 i ewanta lubią to.
  6. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Już się pojawiło ale potrzebne było przelogowanie.Dzięki za podpowiedź
     
    MYSZKA2005, ewanta oraz SMOD_Atena lubią to.
  7. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Ja tam nie rozpocząłem tego ewentu i dobrze mi z tym. Pnącza nie powalają, sieję sobie rośliny do spółdzielni i odrabiam rysie
     
    ewanta i robins71 lubią to.
  8. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witam wszystkich:)podstawę skończyłam ale sieję dalej i biorę się za obrazki:p
    [​IMG]
    słonecznego dnia życzę:)
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nareszcie i u mnie 40 gier :) już wczoraj miałam ukręcone eliksiry ale zachciało mi się odblokować memory z nadzieją na elfi butik. Niestety warsztaciki mam tylko te wykupione u Jacka i z misji, ze skrzynek nie chcą wylecieć, tylko jeden ogar się na początku trafił.

    [​IMG]
    Sieję dalej, bo w sklepie jeszcze sporo do wykupienia.:)
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    hmm....z niecierpliwoscia czekasz na nagniota z itemami a z drugiej strony gardzisz dobrym pnaczem dla mrocznych itemow np.mucholapki...nic z Twojej postawy nie rozumiem......
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)
    32 gierki za mną moze po malutku do 40 sie dokulam :p 9 ogarów wpadło :pa czekałam na butik ;)
     
  12. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    U mnie[​IMG]. Ogary 4.Teraz biorę się za butiki:p.
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ale butik dostaniesz albo i nie ;) za grę memory
    ***

    Co się przebudzę
    zasypiam
    też tak macie xD
     
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    No proszę...
    ...Fortuna pomogła ? czy może...to co w tytule :p;)
    Tak sobie Was czytam i myślę , jak wielu osobom ta Fortuna sprzyja - a mnie niestety nie lubi i dopiero tutaj jestem
    [​IMG]
    trudno, trzeba się męczyć do ostatniego dnia .
    -dobrze, że chociaż Wena łaskawsza, więc aż taką sierotą nie jestem :p
    Gratuluję
    ! - wszystkim, którzy najgorsze mają już za sobą

    o_O - to już wiem czemu u mnie ani jednego - musiały się te skrzynki nieźle pomieszać przy rozsyłaniu :cry:xD
    echh...tylko Jacek mi chyba pozostanie :music:

    - miłego poniedziałku :)
    edycja;
    [​IMG]
    teraz tutaj - zapomniałam o rannych eliksirach które w młynie siedziały
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2019
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no to czekałabym do końca na ten butikxD
    nie ja tak nie mam:p wyspałam sie :D
    zgłoś sie do mnie jak bedzie GT podeslę ci ogiera :DxD
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Już sama nie wiem, która to doba minęła, troszkę się pogubiłam.;)xD
    A ja ciągle pod górkę się drapię, dopiero 28 stopni za mną, więc pewnie jeszcze jedna doba dla mnie za mało będzie.:pxD
     
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    do połowy robiłam kości - wpadło 5 ogarów, teraz robię memory - i wpadł jeden butik - oczywiście ze skrzynek.

    28 gier za mną - brakuje muchomora.
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Powoli do przodu [​IMG]

    Mnie cały czas blokują butelczyny.

    A ze sklepiku w dziale różne wzięłam też licencje na prezenty, przynajmniej florków nie będę wydawać.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2019
  19. pies008

    pies008 Zaawansowany

    Mam za sobą 29 gierek w kości. Trochę skrzynek więc wpadło. Niestety żadnego ogara. :cry:
     
  20. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    25 gierek zrobionych, dzisiaj jeszcze moze 3 i dokopie sie do sezonowych 350 pkt na czym najbardziej mi zalezalo i dodatkowe za odblokowanie kart:)
    rano odblokowalam karty, chociaz z pamiecia kiepsko to juz pare skrzynek wpadlo i z nich kociaczki jedne juz sa. do konca pewnie bede karty okrywac, to moze jeszcze jak sie uda z jedne kociaki sie pojawia w moich mrokach.
    ogary juz 4 dodatkowe zadomowily sie poki co w pasku, bo z pasza skromnie i nie widze potrzeby dokarmiac ich sp.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.