Opinie Przebudzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie brakuje buteleczek na 5 gierek. Czas jeszcze jest to wylecą. Powodzenia wszystkim życzę i miłego popołudnia ;).
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie na teraz tak to wygląda:
    plansza.PNG
    Koło mnie nie lubi, ja nie lubię koła, sieję więc sobie powoli, z godnością, bezbonusowo...:D Excel mówi, że skończę w środę wieczorem na łącznie 42 gierkach i zgarnę przy tym to co chcę, czyli oba nowe pnącza, czerwone ogary, lux perfumy i dwie największe paczki SP. I pasuje :)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie niewiele lepiej, 20 gier za mną, dwa pnącza moje i 104 godziny ewentu przede mną.;)xD
     
  4. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    21 gier w kosci zaliczone, ale odblokowana tylko strona kosciowa..
    zastanawiam sie, czy teraz odblokowac karciana, bo przydaly by sie elfie fabryczki. mam tylko 2, a ogarow 6 i jeszcze skrzynki do otwarcia. bez wspolpracy kola to spore ryzyko, ze nie zdaze dojechac do 40 jak zuzyje 5 wejsciowek, ale chyba zaryzykuje.
    poczekam do jutra bo dopiero jutro bede miala wystarczajaca ilosc muchomora i wtedy podejme decyzje,
    gratulacje dla tych co juz event maja za soba i powodzenia dla tych co jeszcze sie nim zmagaja
     
    robins71 i kalinamala lubią to.
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Za mną 27 gier. Oba pnącza wzięte . Siać raczej do końca będę bo tym razem żaden bonus mi się nie trafił.A co jeszcze ze sklepu? Licencje niekoniecznie,ogarów mam już sporo ,warsztacik raczej nie. Pewnie s.p s.n i zośka. I na więcej już raczej czasu nie wystarczy
     
  6. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    hm...a cóż takiego wartosćiowego jest w osiągnieciu 40 gierek? nie widzę nic cennego przy 40-tce
     
    aleksandra, kacha8 oraz MYSZKA2005 lubią to.
  7. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    nic specjalnego, ale dla samego skonczenia eventu:)
    item z 40 pewnie i tak wyladuje w pasku zapomnianyxDxD
     
    robins71, aleksandra oraz aankaa_66 lubią to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    no tak,,dla mnie celem było 28 gierek,,bo tam punkty sezonu,,teraz już tylko sklepik,,to robię dalej,,nawet jak przeskoczę 40 gierek
     
    robins71, kalinamala oraz MYSZKA2005 lubią to.
  9. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Taś , taś do przodu ;) rozegrana 40-ta minigra .

    [​IMG]

    Pozdrawiam , życząc wykupienia ze sklepiku co komu pasuje :).
     
  10. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Mam tak samo - 20 gier i dodatkowe 3 dziś da się zrobić dzięki skromnemu bonusowi z Koła
    w perspektywie najbliższych dni wysianie na jeszcze 17 - ojjj dużo :sleepy:
    No na pozór wartość tej 40-stki jest niby niewielka -1 sztuka więcej z zagrody raz na półtorej doby może się wydawać mizernym zyskiem, lecz z czasem ten zysk będzie już zwielokrotniony + oszczędności na paszy jak też i młynie
    - świetliki mi cały zapas złotych liści wyjadły przy obecnej pełni i drzewa ledwo nadążają z produkcją nowych
    postaram się więc ów itemik zdobyć i wierzę , że mi się uda :p
    Nawet o tych punktach nie wiedziałam , dopiero teraz poszłam sprawdzić. Całe 350, to super !! :D
    - oczywiście dla mnie, bo dla moich klientów z kącika zleceń to :music: ... trochę marnie xD:cry:
     
  11. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Za mną też 20 gierek i ani jednej zagrody:cry:, kurcze, czy ja zawsze muszę mieć pod górkę.
    Koło się na mnie wypięło/jak zwykle/ więc pewnie do 40 dopełznę na koniec eventu.
     
  12. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    malo i nie malo, to pol poziomu sezonowego:) i kilka niewygodnych zlecen mozna odpuscic:):):)
    i jednak zaczelam odblokowywanie drugiego posagu i licze na 1-2 kocie fabryczki z rozdzkami do zaczarowania kola na przyszlosc:):):) i sa tam tez dodatkowe punkciki sesonowe. nie za wiele, ale ziarnko do ziarnka .....
     
    aleksandra i robins71 lubią to.
  13. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    Zwróć uwagę, że łatwiej użyć kadzidła do uzyskania +1 przy świetlikach, których nawet nie wystawiam, bo tyle ich leci ze skrzynek, że szkoda miejsca na ta zagrodę. Ale wiadomo, kazdy ma inne potrzeby


    Post edytowałam. Oddzieliłam Twoją wypowiedź od cytatu.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 października 2019
    MYSZKA2005 lubi to.
  14. FARMAuEWELI90

    FARMAuEWELI90 Czeladnik forum

    wpłaciłam temu stworkowi po lewej i nie przekierowano mnie do mini gry dlaczego?!! pomocy!
     
    kalinamala lubi to.
  15. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Właśnie o to chciałam wyrazić Myszko :);) - dla mnie zysk, dla klientów strata, bo zlecenia odpuszczę.
    Storczyku niby racja, ale item w parze z kadzidłem to już podwójny zysk :p- poza tym kadzidło trzeba kupić, lub sobie wyprodukować, a jedno i drugie to jednak są koszty, zaś na itemik zapracuję raz i będę mieć pożytek do końca farmerskiej przygody. Winszuję Ci tej obfitości świetlików ze skrzynek :) moje nie są tak hojne.

    No u mnie też nadal ani jednej, więc...popłaczmy razem :cry:bo nawet płakać milej w towarzystwie niż samemu
    a potem obetrzemy łzy i będziemy sobie pełzły do tej 40-tki licząc, że po drodze jakiś mały cud może się jednak zdarzy :music:

    Ewela90 To teraz jeszcze daj temu środkowemu brzydalkowi eliksira i za uzyskaną monetę będziesz mogła zagrać :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2019
    jagoda1953, oset53 oraz robins71 lubią to.
  16. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    jak wplacasz przez srodkowy +to w tych po lewej albo po prawej s stronie pokazuja sie takie niebieskie zetony. jak klikniesz w ktorys z nich to Cie przekieruje do gierki
     
  17. FARMAuEWELI90

    FARMAuEWELI90 Czeladnik forum

    a jeśli ten środkowy ma już monetę a nadal mnie nie przekierowało? :(
     
  18. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    w srodkowym odbierasz monety, a gre uruchamiasz bocznym tam gdzie ta moneta sie pojawia
     
  19. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Skończyłem i sieję dalej. Być może wezmę te punkty sezonowe ale jeszcze nad tym pomyślę. FARMAuEWELI90, musisz wpłacić 5 eliksirow żeby zagrać
     
  20. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    gram tylko w kości, mam całe 23 gry... cykam się odblokować memory, bo może mi nie starczyć. ogarów mam chyba aż za dużo.
     
    robins71 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.