Opinie Przebudzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    wiesz co?! nawet nie chodzi o Norbijasa?! ja sama nie śpię i odbijam kartę punktualnie zmiany rośliny, co prawda nie mam koła ani żadnego innego pomocnika, ale i tak Ciężko uwierzyć w to co piszesz:p
     
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Sporo można mieć eliksirów z innych źródeł, wystarczy poczytać początek FAQ. :p

    Ciężko pracując jestem na półmetku [​IMG]
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    pisze z tel.wiec bedzie w miare krotko I chyba merytorycznie...u mnie na chwile obecna brak 4 gierek do konca,za 20 min ostatni zbior dzis reszta rano
    co do czasow to jest przeciez nowe pnacze dajace 20 procent krotszy czas dojrzewania I u mnie taka roslina 5 h podlana woda+ pnacze+bukiet rosla sobie 2h
     
    magdusia668, olgs3 oraz robins71 lubią to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I wszystko jasne.
    Doszło pnącze za PLN:
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/halloweenowe-pakiety-rzędów-chmur.70898/
    Dzisiaj dopiszę je do kalkulatora.
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Rysiu jest jeszcze jedno pnacze..mozna go jeszcze kupic,oferta jest do godz 22...
    [​IMG]
    sialem sporo roslinek 5 h;)...i gdy mialem komplet pnacz aktywnych + woda i bukiet czas byl rowne 2 h....
    dzieki temu i u mnie jest po evencie....
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2019
  6. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    O eventówce nie pisałem, tylko o mrocznych. Już otrzymałeś odpowiedzi, dodaj jeszcze upiorny bukiet. SN nie chlapałem w strefie Pełni bo nie miało to sensu, skoro są inne przyspieszacze. Różne pnącza (jak już wiesz) też przyspieszają wzrost mrocznych roślin.
    Pozdrawiam i gratuluję wszystkim, którzy ukończyli. A niedowiarkom - więcej zaufania i wiary w to, że ktoś inny spoza wąskiego grona liderów jest w stanie skończyć event wcześniej. Naprawdę.
     
  7. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Nie no ja wierzę i Wielkie gratulacje:)mi chodziło tylko o to że zwyczajnie bez bonusów nie da się tego skończyć na już;):pa na marginesie też mam pnącza skracające ale tylko te z gier:)
     
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Mnie brakuje jeszcze 6 eliksirów więc powinien być dzisiaj koniec. Jest jeszcze jedno pnącze skracajace czas wzrostu, które można zdobyć w misjach. Nazywa się Noc pełni księżyca - rząd chmur 2.
     
  9. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    A u mnie łącznie wszystkie bonusy z pełni wcale nie działają prawidłowo; w chwili obecnej mam: 20% z bukietu, 20% z nowego pnącza za 19,99, 10% z pnącza z misji, 20% za wodę i 10% za obornik w sumie 80%. A więc np krzak-wytrzeszcz 5 h powinien rosnąć 1 h a pokazuje mi czas 1h47 min
     
    BIGFARMER58, robins71 oraz magdusia668 lubią to.
  10. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Mnie do półmetka jeszcze ciut brakuje, choć też pilnuję tego ,,gargamela*,, w miarę moich możliwości - gierek zrobionych ledwie 17 , ale obydwie odblokowałam, ze względu na to ,,sezonowe paliwo,, (150 punktów to zawsze odrobina mniej towaru ze stodoły do zleceń) I gram raz z jednym raz z drugim Gargulcem, ale obaj jednakowo skąpi z tymi zagrodami - jeszcze ani piekielny ogar, ni elfi butik mi się nie trafił :cry:
    - z wylotkami problemu nie mam, ale to mnie zaciekawiło ;
    Rozumiem że mowa o tym ,,marznięciu na kość,, - a czy są jakieś inne ( z misji ) oprócz tego
    bo to mam i jest to chyba moje jedyne skracające czas mrocznych roślinek :music:- przynajmniej o innych nic nie wiem :p
    - chociaż i z tą jedną ,,hulajnogą,, wylotek mam już zapas na 7 gier, tylko muchomorki jakoś słabo rosną
    Mowa tu o mrocznych, ale ja te muchomory też non-stop sieję i zbieram regularnie i jeszcze mi 12000 brakuje :wuerg:
    no ale w nocy to jednak śpię i żaden ,,gargamel,, do wstawania mnie nie zmusi xD:cry: nie jestem traktorem który da radę na okrągło orać, a tylko farmerką i potrzebuję odpoczynku :p
    * (ewent)
     
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    A ja nie wiem jak do tego doszło,ale mam w tej chwili 425 buteleczek przy braku muchomorka.A sieję cały czas.Gier zrobionych 25
     
    BIGFARMER58, robins71 oraz magdusia668 lubią to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kasik778 te wszystkie bonusy skracają czas wzrostu ale nie są obliczane od podstawowego czasu po zsumowaniu tylko w określonej kolejności. Czyli np. od 5h - 30% (z dwóch rzędów) czyli 300 (minut) - 90 = 210 - 20% (upiorny bukiet) = 168 - 20% (woda) = 134,4 - 10% (nawóz) = 103,68 czyli ok. 1 h 44 minut o ile dobrze podstawiłam kolejność.
    Albo 300 - 50% (rzędy chmur+bukiet) = 150 - 20% (woda) = 120 - 10 % (nawóz) = 108 czyli 1 h 48 minut i to bardziej pasuje do czasu jaki był u Ciebie dla tego krzak-wytrzeszcz.

    garfild9755 Twój post usunęłam, do próśb o eliksiry mamy odpowiedni wątek tutaj: Przedmioty eventowe - październik 2019.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2019
    BIGFARMER58, robins71 oraz magdusia668 lubią to.
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    U mnie dopiero 12 gier zaliczonych, cały czas brakuje mi eventówki, niestety nie mam drzew nawozowych,
    a ze zbioru mogę ukręcić najwyżej 2 eliksiry.
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xDdobre;
    Nawet przyroda nam daje dodatkową godzinę snu, no grzechem by było nie skorzystać :D
    ja jestem osobą, która potrzebuje dużo snu i ma ciężkie przebudzenia :p
    więc tak sobie spaceruję z kubkiem kawy;
    24 gierki / 108 h do końca - spoko :)
     
  15. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    AAA wiedziałam, ze to nie może być takie piękne:D:D:D

    Dziękuję za wyjaśnienie, SMOD Atena
     
    BIGFARMER58 i robins71 lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  17. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    U mnie zrobione 33 gierki brak wypadajek .Dostałam 5 ogarów.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2019
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jednak tak jak napisałam jest lepiej,na teraz zrobione 37 gier w kości.Dzięki współpracy koła rośliny mam na jeszcze 10 gierek.
    Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
     
  19. matthero

    matthero Weteran forum

    U mnie rozegranych 35 gierek, brakuje eventówki! :(
     
  20. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    To by było na tyle, porzucam jeszcze kośćmi, może wpadną następne zagrody.
    [​IMG]
    Jak widać, badyla starczy jeszcze na jakiś czas, a wylotki powoli się uzbiera, dużo dostaję od wspaniałych sąsiadów.
    Raz postawiłem drzewa.
    Jabłoń Królowej - 72
    Fosforyzujące - 63
    Wierzba ośmiornicza - 58
    W sumie wypadło 93 butelki, jednak wolę roślinki, bo mają równy czas wzrostu.
    Życzę wszystkim powodzenia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.