Opinie Przebudzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    cierpliwie i bez bonusów zbieram rośliny... po 3 dobach - 13762 i to co na polach, wylotek bez żadnego wysiłku 1768
    powinnam spokojnie zdążyć
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja jakoś tym razem obstawiam tyły.xD:cry:
    Trzy doby za nami, a za mną dopiero 12 gier i jedno pnącze.;)xD

    [​IMG]
     
  3. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Bry.
    Aktualizacja.
    Oba pnącza już mam. :D

    [​IMG]

    I już mnie nie ma. Pozdrawiam wszystkich wielbicieli mrocznych przebudzeń.
     
  4. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Gdzie jest przycisk do mini gier ?
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    U mnie na 129 godzin przed końcem wygląda to tak:
    [​IMG]
    Dwa pnącza już wykupiłam i 106 GT zostało na przyszłe zakupy.:) Razem powinnam ich mieć jeszcze co najmniej 502 - to zbytnio w sklepie nie poszaleję.xD:cry:
    Rośliny wystarczy po zbiorze tego co na polach, a wypadajek brakuje mi 999. Zamierzam jednak wchodzić na łąki pełni i zbierać te wypadajki tak jak do tej pory robiłam, bo same jakoś mi nie chcą wypadać.;):p
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na chwile obecna jest u mnie tak...
    [​IMG] [​IMG]
    mam nadzieje,ze jutro ok poludnia bedzie po evencie
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Są 3 przyciski:
    [​IMG]
    Lewy odblokowuje grę memory, prawy grę w kości, a na środkowy klikasz i oddajesz eliksir (ten z młyna) aby uzyskać za Garguliki dostęp do jednej z gier (tych odblokowanych). Jak masz Gargulika to klikasz albo w lewy przycisk albo prawy (w zależności od tego co masz odblokowane) i rozgrywasz mini-grę.
     
  8. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)To pnącze Tajemniczy labirynt które jest w aktualnym ewencie Przebudzenie daje 5% na wypadanie przedmiotów tzn to też chodzi o wypadajki???
     
    magdusia668 i MYSZKA2005 lubią to.
  9. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Sobotnio witam

    Ja człapię sobie powolutku do przodu :) Jak nie braknie wypadajek to badziewia :) I tak na zmianę.Ale proszę sobie wyobrazić,wczoraj na mrocznym zostawiłam sobie roślinę co rośnie 1,30 zapomniałam zmienić i poszłam sobie zadowolona z siebie spać.A jakie było moje przebudzenie jak rano weszłam na farmę ?? chyba każdy wie :) dostałam 30 wylotek :) hahah fajnego weekendu życzę i dobrego humoru
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak, to pnącze zwiększa szansę na wypadanie wszystkich przedmiotów, a więc wypadajek eventowych również :)
     
  11. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :inlove:Świetnie, :music:bardzo mnie to cieszy.:)Zaczynam kupowanie potrzebnych itiemów na to pnącze:p
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Zdobyłam obydwa pnącza: [​IMG] i mam dopiero18 gier: [​IMG]

    Blokują mnie butelczyny.
     
  13. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też 2 pnącza wykupiłam,,19 gierek zaliczone,,ech
     
  14. konsky5

    konsky5 Zaawansowany

    A te wypadalce będą wylatać , czy mam brać kredyt u boćka?:cry:
     
    magdusia668 lubi to.
  15. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    lecą, lecą i to bardzo dobrze :)
     
  16. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    a u mnie wygląda to tak
    [​IMG]
    trzy rzędy chmur wykupione i dwa itemy ..jeszcze jeden mi został:pa reszta to jak będzie;)i kolejna ogarów [​IMG]
     
  17. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]
    Koniec :) Teraz czas na dalsze zbieranie GT i zakupy w sklepiku. Powodzenia wszystkim :)
     
  18. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    No przepraszam ale nie uwierzę że to na normalnym trybie;)nawet Norbijas nie ogarnął na raz:pprzyznaj sie jak to zrobiłeś:wuerg:nie musisz ale!!!!!!
    Sory Norbi ale musiałam tu przytoczyć?!
    No oki gratki...jednak zostaje przy swoim...zwykłym trybem nie do ogarnięciao_O
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2019
  19. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Zależy co rozumiesz jako zwykły tryb? Tajemnic nie mam, proszę bardzo. Wysianie roślinki to nie problem (trochę SN, SNZ, trafił się wreszcie bonus z koła!). A wypadajki? Znajomi podsyłają narzędzia (bo o to prosiłem), więc bardzo mocne przygotowanie na start, a potem zostały dwie menażerie z najdłuższymi czasowo zagrodami, dwa ogrody dendrologiczne z drzewami 12 h i 10 h (+ TNZ w ciągu dnia). Reszta to tylko pola - sianie non-stop, i przyznaję że pobudka nocna dwa razy też była, żeby zebrać i posiać na nowo. Regularne sianie w ciągu dnia i zbieranie. Z różnymi dopalaczami nawet 8godzinne rośliny dojrzewają w niecałe 4 godziny, więc to nie problem żeby je częściej zebrać.
    To, że ktoś "nie ogarnął na raz" to już ...... inna bajka. Życzę wszystkim ukończenia, do finału jeszcze mnóstwo czasu.
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wybacz, że zapytam, ale powiedz jak uzyskujesz czas poniżej 8h.
    Być może czegoś nie uwzględniłem w kalkulatorze, bo:
    Ewentówka, która nie wpływa na wylotki.
    Runa, nawóz, woda:
    [​IMG]
    Nie wliczam SN, chyba z wiadomych przyczyn.
    Natomiast mroczne (wylotkowe) można maksymalnie skrócić tak (o ile ma się pnącze):
    [​IMG]
    Oczywiście tu też pomijam kropelki, więc powiedz proszę, jak można skrócić czas ww. badyli poniżej 4h (bez SN)?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.