Opinie Przebudzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Biedny Gorguś! Mały gargulec tęskni za swoim rodzeństwem i wspólną zabawą. Na szczęście w Halloween masz okazję uwolnić jego rodzeństwo z kamiennego więzienia i wygrać straszne nagrody!

    przebudzenie.PNG

    [​IMG]
    Środa, 23.10.2019, godz. 14:00

    [​IMG]
    Czwartek, 31.10.2019, godz. 13:59


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    kalinamala lubi to.
  2. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    czyżby pierwszy na forum....:D
     
    robins71, magdusia668 oraz kalinamala lubią to.
  3. magdalena

    magdalena Weteran forum

    No to ciekawie się zapowiada ewent.

    Kochane kości wróciły.

    Nagrody spoko, ale zawsze mogły by być lepsze.

    Ps. byłam pierwsza, ale czekałam na pierwszy wpis ;)
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Łał [​IMG]
    to ci event w evencie
    budzenie gwarantowane ;) do zbiorów xD

    A co to ten Butik Elfik Różdżek ?

    I co znaczy + 50 % owiec z zagród
    czyli nie PD a pół sztukę dostaniemy :p:D no super


    Byle dobrze mi szło bo kości grać nie umiem :cry:
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Myślę że zagadka Butiku Elfik Różdżek wkrótce się wyjaśni... Chwilka cierpliwości... :)

    A jeśli chodzi o 50% ze zwierząt, to szczęśliwie nie będą one otrzymywane w połówkach:D Wyjdzie dodatkowa sztuka z zagrody dającej normalnie 1 lub dwie sztuki. Jeśli kiedyś dorobimy się mrocznych różów i neonów - to wiadomo, korzyść już będzie konkretna...
     
  6. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

  7. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    nagrody coraz słabsze, ale to się zemści samo :). mam już dość tej pełni...
     
  8. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    evencik spoko :) robię :D
     
    robins71 i kropelka04 lubią to.
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dla pytających o butik >link<
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Się pochlastam jak jakaś nowa zagroda czy warsztat czy inne mroczna :cry:


    O to super wiadomość

    myślałam że to będzie na zasadzie ciasteczka ananasowego ;) no ale wiadomo pół banana można a nie pól takiej owcy
    potem by był problem która połowa lepsza xD
    Piorunem
    dzięki :D
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ja nie widzę opisie eventu jak się ma zdobyć te itemy dające dodatkowego zwierza :(
     
  12. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Szybko popatrzyłam i wydaje mi się, że w FAQ nie dokleiła się tabelka z nagrodami za liczbę rozegranych łącznie gierek. Zaraz przyjrzymy się temu dokładniej i uzupełnimy FAQ...
     
  14. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Po prostu event jak dla mnie :inlove: spełnia moje wszelkie oczekiwania. Pewnie zacznę go ze sporym opóźnieniem, ale i tak wycisnę go jak cytrynkę:music:
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja zakładam,że itemy"Wiedżmowisko" "Smocze kości" i "Grobowa gra" opłaca się wystawiać tylko 36 godz. przed rozpoczęciem Pełni księżyca? Bo pd to one nie dają. Chyba,że coś się zmieni
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Też mnie to zastanawia,chyba że Modzi się przebudzą i napiszą czy jest te PD czy nie.
     
  17. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Nie ma też info gdzie stawiamy itemy8) no chyba że mam sobie iść zrobić drugą kawę. ;)Chyba robię. ;)
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Itemy nie dają PD/TPD. Tylko bonusy ilościowe do określonych mrocznych zwierząt.
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeśli rzeczywiście będzie tak jak w opisie to u mnie będą raczej w pasku stały... Raz,że o pełni sobie przypominam najczęściej już po jej rozpoczęciu a dwa przy 24 godzinnej pełni to jest 1 góra 2 zbiory na sp.
    No Czyli jeśli jest tak jak pisze Mod Marion- jak dla mnie o te itemy walczyć się nie opłaca
    Poza tym-+50%? Czyli jak zagroda daje 1 owcę to otrzymamy 1,5? Połowa przednia czy tylna? To raczej okrutne...
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2019
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To nie dobrze będzie trzeba trzymać je w pasku i wystawiać przed pełnią i pilnować aby gdzieś je nie wsadzić na pnącze.
    Poczytałam i stwierdzam że event robię zastanawiam się czy najpierw nie grać maks w kości.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.