Prywatna wiadomość

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Krzysiak123, 19 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Krzysiak123

    Krzysiak123 Koneser forum

    Czy na tym forum jest opcja wysyłania prywatnych wiadomości?
    Jeśli tak, to gdzie?
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

  3. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

  4. Krzysiak123

    Krzysiak123 Koneser forum

    Dodam, że pytałem o PW na forum, nie w grze :)
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No niestety na forum to co piszemy jest widoczne dla wszystkich graczy a nie dla wybranego, możesz do danego gracza z forum wysłac tylko sówkę innej możliwości prywatnej wiadomości nie ma
     
  6. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Krzysiak123 przepraszam - nie doczytałem tej uwagi :)

    Jak pisze agucha31 nie mamy możliwości pisania prywatnych wiadomości na forum.

    Czy mogę jeszcze jakoś pomóc?
     
  7. Krzysiak123

    Krzysiak123 Koneser forum

    Nie, dzięki za wyjaśnienie ;)

    Można już zamknąć.
     
  8. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Skoro można to zamykam. Miłego wieczoru.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.