Problemy z otwarciem dyni.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dominx82, 30 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dominx82

    dominx82 Czeladnik forum

    Mam problem nie mogę otworzyć kolejnego okienka z kalendarzem? Czy ktoś ma podobne kłopoty z dynią?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Której dyni nie możesz otworzyć ?
     
  3. blizniaki172

    blizniaki172 Forumowy żółtodziób

    mam też taki sam problem z otwarciem dyni 4
     
  4. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Spróbuj się przelogować.Niekiedy pomaga.
     
  5. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    blizniaki172, dynia czwarta była do otworzenia w dniu wczorajszym, dostęp do niej mieli dostać Gracze którzy wczoraj nie mogli się zalogować, z powodu błędów o których informowaliśmy w Oficjalnych Ogłoszeniach. :)

    dominx82, a Tobie udało się otworzyć dynie? :)

    zonaania2122, dziękuję za pomoc. :)
     
  6. dominx82

    dominx82 Czeladnik forum

    u mnie nadal nic ): Nawet wylogowanie nie pomaga.
     
  7. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

  8. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    A miałeś wczoraj problem z zalogowaniem się? Bo dziś dostęp do wczorajszej dyni za darmo dostali tylko Ci, którzy nie mogli się wczoraj zalogować z powodu błędu.
    Jeśli wczoraj byłeś zalogowany a nie otworzyłeś dyni to dziś otworzysz ją tylko za FL.
     
  9. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    {Monia}, bardzo dziękuję za pomoc. :)
    dominx82, i jak tam sytuacja z dynią? Która nie może się otworzyć? Czy miałeś wczoraj problemy z logowaniem? :)
     
  10. dominx82

    dominx82 Czeladnik forum

    Już jest dobrze :) Dziękuje za pomoc, pomogło logowanie na niemieckiej stronie. Wczoraj nie było problemów.
     
  11. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    dominx82, na wszelki wypadek dopytam, czy masz jeszcze jakieś pytania, czy wątek można zamknąć?
     
  12. dominx82

    dominx82 Czeladnik forum

    Można zamknąć. Dziękuje :)
     
  13. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Ja również dziękuję i zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.